Nacházíte se zde: / O naší společnosti

O naší společnostiO naší společnosti

Profispolečnosti.cz s.r.o. jsou přední poradenskou společností v oblasti poskytování kompletního servisu při zakládání obchodních společností, prodeji READY MADE společností, poskytování sídla a obchodní adresy pro Vaši firmu, vedení účetnictví novým firmám, zakládání offshore zahraničních společností a při poskytování dalších přidružených služeb.

Pomáháme našim klientům s nadměrnou byrokracií, se kterou se střetává nutně každý, kdo se pohybuje anebo chce se začít pohybovat v oblasti založení a provozování obchodních společností, a šetříme tím především jejich čas a peníze.

Každému klientovi věnujeme komplexní odbornou péči, která se odvíjí od jeho individuálních potřeb a požadavků.

Naší dlouhodobou vizí je být partnerem klientů, který jim maximálně usnadní zahájení a průběh podnikání a bude tak činit především rychle, s důrazem na klientovy individuální požadavky a také za cenově velmi výhodných podmínek.

Již dnes si můžeme dovolit tvrzení, že poskytujeme prodej ready- made společnosti s.r.o. a ready-made a.s. za nejpříznivější cenu na trhu a zároveň nejrychlejší možný servis při zakládání nové společnosti i jejím převodu.

Navíc poskytujeme doživotní právní záruku za BEZDLUŽNOST všech námi převáděných či zakládaných obchodních společností.

Zákazníci, kteří využívají naše služby tak získávají svůj produkt v optimální kvalitě, komfortně, za velmi příznivou cenu a především ve zrychleném procesu vyřízení byrokratických překážek, který zkrátí čekací dobu na novou společnost oproti konkurenci až o 14 dní.

 

"Pevně věříme, že v naší nabídce naleznete to, co hledáte, a budete s našimi službami spokojeni!"

 

JUDr. Jakub Maur, jednatel

                                                                 

  

 VIDEOPRŮVODCE  „O naší společnosti“

„Profispolečnosti.cz se specializují na zakládání obchodních společností, prodej ready made a offshore firem a s tím související další služby.

Naše služby poskytujeme rychle, kvalitně a profesionálně.

Věříme, že na našich webových stránkách naleznete to, co hledáte a budete s našimi službami spokojeni.“

Vaše Profispolečnosti.cz

Telefon
+420 775 387 744
+420 266 793 320
e-mail
info@profispolecnosti.cz
„V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.“ sipka
JUDr. Jakub Maur, jednatel

Chcete pravidelně zdarma dostávat podnikatelské rady?

Zadejte Váš e-mail

 odeslat

Novinky

Nový daňový ráj Marshallovy ostrovy nabízí vysokou míru anonymity vlastnictví. Více

Řekli / napsali o nás

"Za svou ready-made společnost s ručením omezením jsem mohl jednat do 24 hodin od svého prvního kontaktu s jednatelem Profispolečnosti.cz. Doporučuji!"

Mirek Koudelka, Smartstore s.r.o.

hospodářská komora - logo

Naši významní partneři

Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz poskytují virtuální sídlo společnosti a virtuální kanceláře se zaměřením na sídlo firmy v Praze. Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky
ZAVOLÁME VÁM ZPĚT