Nacházíte se zde: / Provizní systém – affiliate | Profispolečnosti.cz

Provizní systém – affiliate | Profispolečnosti.czProvizní systém – affiliate | Profispolečnosti.cz

Affiliate systém s nejvyššími provizemi na internetu!

Jak na to?

 1. Zaregistrujte se
 2. Vložte naše reklamní prvky na své www stránky
 3. Sledujte, jak Vám přibývají provize v affiliate systému
 4. Nechte si provize vyplatit!

zaregistrujte se

 

 

 

1. O nás

Provozovatelem affiliate systému je společnost Profispolečnosti.cz s.r.o. – přední poradenská společnost v oblasti zakládání a prodeje obchodních společností.

V rámci affiliate systému se prodávají následující produkty:

 1. založení s.r.o. na míru
 2. ready made s.r.o.
 3. založení a.s. na míru
 4. ready made a.s.
 5. založení offshore společnosti

Více informací o produktech a službách naleznete na našich stránkách - www.profispolecnosti.cz

2. Obchodní podmínky

Registrací do našeho affiliate systému potvrzujete souhlas s Obchodními podmínkami. Důkladně si je proto prosím přečtěte.

3. Umístění reklamních prvků na www stránky

Po přihlášení do systému klikněte v menu na položku „KÓDY“.

Vyberte konkrétní reklamní prvek (banner, textový odkaz,..), zkopírujte HTML kód umístěný pod reklamním prvkem a vložte jej do kódu svých www stránek.

Rozpoznání jednotlivých provizních partnerů probíhá přes jejich unikátní kód, který je umístěn ve všech odkazech směřujících na naše webové stránky.

Po příchodu návštěvníka z Vašich stránek na náš web se toto číslo návštěvníkovi uloží do cookies, kde je uchováno po následujících 30 dní. Pokud návštěvník v těchto 30 dnech nakoupí a proběhnou další podmínky nutné k vyplacení provize – především zapłaceń objednané služby návštěvníkem na účet Profispolečnosti.cz či v hotovosti, bude Vám připočtena provize.

4. Sledování přibývání provizí

Přehledy objednávek učiněných přes Vaše www stránky a jejich stavy najdete v menu pod položkou „PROVIZE“.

Objednávka se může nacházet ve 3 stavech:

NOVÉ – objednávka byla provedena zákazníkem, ale dosud nebyla kompletně realizována

PROPLACENO – objednávka byla provedena zákazníkem a byla kompletně realizována a proplacena – máte nárok na provizi

ODMÍTNUTO – objednávka byla provedena zákazníkem, ale nakonec nebyla realizována

Pro jednotlivé produkty platí následující tabulka provizí:

 1. založení s.r.o. na míru 1.000,- Kč
 2. ready made s.r.o. 1.000,- Kč
 3. založení a.s. na míru 2.000,- Kč
 4. ready made a.s. 2.000,- Kč
 5. založení offshore společnosti 2.000,- Kč

Provize je pro plátce DPH uvedena bez DPH, které bude k provizi připočítáno v zákonné výši.

5. Vyplácení provizí

Provizi lze vyplatit pokud dosáhla výše alespoň 2000 Kč.
O vyplacení provize lze žádat maximálně 1x měsíčně.
Pokud si přejete provizi vyplatit, klikněte na tlačítko „VYPLATIT PROVIZI“ v přehledu provizí. Provize Vám bude poté vyplacena bankovním převodem.
Pokud jste podnikatel, požadujeme před vyplacením provize vystavení faktury.

6. Potřebujete poradit?

Pokud potřebujete poradit nebo máte dotaz, jsme Vám k dispozici na emailu info@profispolečnosti.cz

Provozovatel provizního systému:

Profispolečnosti.cz s.r.o.
Dělnická 213/12
170 00 Praha 7
IČO: 28953142
DIČ: CZ28953142
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u rejstříkového soudu v Praze oddíl C, vložka 155465.

Telefon
+420 775 387 744
+420 266 793 320
e-mail
info@profispolecnosti.cz
„V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.“ sipka
JUDr. Jakub Maur, jednatel

Chcete pravidelně zdarma dostávat podnikatelské rady?

Zadejte Váš e-mail

 odeslat

Novinky

Po dlouhé a aktivní píli všech zúčastněných osob se nám podařilo spustit nové internetové stránky naší společnosti. Doufáme, že se Vám budou líbit a najdete zde to, co hledáte.

Již dnes máte možnost pořídit ready made společnost s vyšším základním kapitálem. Vaše společnost tak bude mít ještě lepší profesionální image. Více informací naleznete zde.

Všechny naše ready made společnosti mají již při svém prodeji koncovému zákazníkovi vyřízené VOLNÉ živnosti - můžete tak narozdíl od jiných společností nabízených konkurenčními firmami začít podnikat opravdu ihned.

Řekli / napsali o nás

"Za svou ready-made společnost s ručením omezením jsem mohl jednat do 24 hodin od svého prvního kontaktu s jednatelem Profispolečnosti.cz. Doporučuji!"

Mirek Koudelka, Smartstore s.r.o.

"Již mnohokráte jsem s potěšením využil Vašich profesionálních služeb v oblasti založení společnosti na klíč a také prodeje ready made firem a budu je samozřejmě využívat i nadále pro sebe i své klienty."

Mgr. Martin Pixa, advokát

hospodářská komora - logo

Naši významní partneři

Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz poskytují virtuální sídlo společnosti a virtuální kanceláře se zaměřením na sídlo firmy v Praze. Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky
ZAVOLÁME VÁM ZPĚT