Nacházíte se zde: / Praktické rady a zkušenosti
Praktické rady a zkušenosti
Praktické rady a zkušenosti

Klikněte na jednu z následujících oblastí pro užitečné rady a tipy a dočtěte se více informací o Vámi požadované oblasti našich služeb.

Naše Poradna je souhrn všech důležitých informací, které potřebujete vědět.

Ready made společnosti

Tipy, nápady a praktická doporučení týkající se ready made společností - hotových společností na prodej. Co to je, k čemu slouží, jejich výhody, druhy a možnosti využití.

Založení společnosti

Rady a zkušenosti pro začínající podnikatele, kteří potřebují založit společnost s ručením omezeným, akciovou společnost nebo evropskou společnost. Výhody podnikání pod firmou.

Poskytnutí sídla firmy

Princip a výhody sídla firmy ve velkém městě, výhody sídla firmy na stálé adrese, doplňkové administrativní služby ve virtuálním sídle firmy - služby virtuální kanceláře. Právní otázky související se sídlem firmy.

Vedení účetnictví

Trochu užitečné teorie o daních, účetnictví a jeho mezinárodních standardech. Praktické rady týkající se daňové optimalizace.

Offshore (zahraniční) společnosti

Vysvětlení pojmu offshore společnosti, princip offshore podnikání, podmínky pro nákup offshore společnosti. Praktické příklady využití offshore společností a jejich výhody.

Výkup společnosti

Informace o podmínkách, za kterých lze vykoupit společnost, která již svému majiteli neslouží. Co musí splňovat akciové společnosti a společnosti s ručením omezeným, které nám klienti nabídnou k odkoupení.

Ostatní rady a zkušenosti

Praktické rady a zkušenosti pro začínající podnikatele, pro podnikatele, kteří mění způsob podnikání z OSVČ na společnost, přehledná tabulka základních vlastností jednotlivých druhů společnosti podle českého práva a další nezařazené užitečné rady.

V sekci PORADNA Vám nabízíme souhrn rad a zkušeností, které pro Vás postupně sbíráme a zveřejňujeme.

Jednotlivé články pod výše uvedenými kategoriemi vznikají na základě našich zkušeností z praxe poskytování našich služeb i na základě Vašich dotazů.

Mezi články najdete také vysvětlení některých odborných pojmů z podnikatelského slovníku nebo praktická doporučení, která můžete využít právě ve Vašem podnikatelském případu.

Rozhodně nevynechejte oddíl Ostatní rady a zkušenosti, protože v něm se objevují skutečně speciální informace. Víte například, že můžete vydělávat i na svém webu pomocí reklamního systému Google AdSense? Přečtěte si, jak to ošetřit daňově.

Telefon
+420 775 387 744
+420 266 793 320
e-mail
info@profispolecnosti.cz
„V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.“ sipka
JUDr. Jakub Maur, jednatel

Chcete pravidelně zdarma dostávat podnikatelské rady?

Zadejte Váš e-mail

 odeslat

Novinky

Nový daňový ráj Marshallovy ostrovy nabízí vysokou míru anonymity vlastnictví. Více

Řekli / napsali o nás

"Za svou ready-made společnost s ručením omezením jsem mohl jednat do 24 hodin od svého prvního kontaktu s jednatelem Profispolečnosti.cz. Doporučuji!"

Mirek Koudelka, Smartstore s.r.o.

hospodářská komora - logo

Naši významní partneři

Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz poskytují virtuální sídlo společnosti a virtuální kanceláře se zaměřením na sídlo firmy v Praze. Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky
ZAVOLÁME VÁM ZPĚT