Martina Sáblíková v dresu s logem Profispolečnosti.cz vyhrála etapu Tour de Feminin!

12. července 2014 se jela v polské Bogatynii 3. etapa závodu Tour de Feminin. Šlo o časovku na 17,8 km. Vítězkou této etapy se stala Martina Sáblíková, která závodí v dresu s logem Profispolečnosti.cz.

Martina Sáblíková - Tour de Feminin

Olympijská vítězka a desetinásobná mistryně republiky v rychlobruslení Martina Sáblíková skončila v konečném pořadí druhá, vyhrála vrchařskou soutěž a ještě přidala vítězství v časovce. Do cíle v Krásné Lípě přijela v čele závodu skupinka čtyř závodnic, kterou uzavírala Sáblíková, polepšila si celkově ze třetí příčky na druhou.

I v poslední etapě se Sáblíkové dařilo v hromadném závodu i v časovce a ve vrchařských prémiích. Z pěti vyhrála čtyři a v souboji o modrý trikot nasbírala celkem 57 bodů. V konečném pořadí tedy Sáblíková skončila na Tour de Feminin druhá a ovládla soutěž vrchařek.

V rozhovoru pro supercyling.cz prohlásila Martina: Skvěle jsem si zazávodila.

Česká ženská cyklistka získala medailové umístění na etapovém závodě po dlouhých osmi letech. Profispolečnosti.cz jako hrdý partner dámské cyklistiky jsou rády, že mohly být při tom...