Nacházíte se zde: / Co o nás řekli a napsali naši klienti
Řekli/napsali o nás

Řekli/napsali o násŘekli/napsali o nás

Mgr. Lenka Fűssiová, SIMEDAP FLOW s.r.o., 5.5.2014,

,,chtěla bych poděkovat za velmi dobrou spolupráci, byla, jak jste slíbili a to mě těší! Mgr. Lenka Fűssiová, jednatel společnosti SIMEDAP FLOW s.r.o.,,


Miloš Rotter, BONO COMPANY s.r.o., slovenská ready made s.r.o., 8.1.2015, BONO COMPANY s.r.o.

Vaše společnost je opravdu profesionální, což už má i v názvu. Veškeré služby, které jsem si u Vás objednal, byly bez problémů a průtahů vyřízeny. Moje požadavky byly obratem doplněny a zařízeny. Prostě jsem rád, že jsem narazil na profesionály, se kterými je radost spolupracovat. Vaše služby vřele doporučuji.


Ing. Martin Malaník, SMARTEN DEFT s.r.o., 17.4.2014,

,,"Díky za spolehlivé a vstřícné jednání při vyřizování všech náležitostí kolem nově zakládané společnosti. Obzvláště za dodržení všech slíbených termínů a to i při založení mimopražské společnosti. SMARTEN DEFT s.r.o."


Ing. Jiří Matras, JAMESONCOM.CZ s.r.o., 14.4.2014,

 

"Velice rychlé a profesionální jednání. Snaha maximálně vyjít vstříc zákazníkovi. Velká spokojenost. Jak by se krásně žilo a podnikalo, kdyby všude vše fungovalo jako ve firmě Profispolečnosti.cz s.r.o. INg. Jiří Matras, jednatell společnosti JAMESONCOM.CZ s.r.o."


Jan Chroustovský, LEGEA Česká republika, 11.3.2014,

,,Děkuji za profipřístup, kterého se nám od Vaší společnosti dostalo..."


Predrag Ivanović, Wabash Consulting Group s.r.o., 9.9.2013,

,,Během otevírání  nové firmy jsem  kladl důraz na rychlost a úroveň služby. Společnost Profispolecnosti.cz s.r.o. mne zaujala velkým  množstvím  informací a užitečných  rad na svých webových stránkách. Otázky, které jsem měl, byly tím pádem dopředu zodpovězené a tím byl zefektivněn i samotný proces otevírání firmy. Osobni setkáni se členy týmu mne jen utvrdilo v mém pozitivním dojmu. Tak, jak mi byl celý proces vysvětlen a časově nastíněn, byl skutečně následně zrealizován. Vzhledem  k výše uvedenému  mohu Profispolecnosti.cz s.r.o. doporučit každému, kdo potřebuje otevřít podnikání rychle, efektivně a neztrácet se v labyrintu administrativních požadavků. Predrag Ivanović, jednatel společnosti Wabash Consulting Group s.r.o."


Plamena Pavlova, POLYNA GROUP 7 s.r.o., 5.9.2013,

,,Děkujeme celému týmu Profispolečnosti.cz s.r.o., jste skvělá společnost a i díky Vám POLYNA GROUP 7 s.r.o. již existuje! Jsme velice spokojeni a můžeme jen doporučit každému."  


Rudolf Mende, M.E.D.I.C.A. permanent care s.r.o. , 5.9.2013,

,,Dobrý den,
 několik dní jsem hledal na internetu společnost, která mi dokáže zařídit s.r.o. jak se říká "na klíč". Po cca pěti telefonátech s jinými firmami jsem propadl už téměř zoufalství, protože požadavky, nejen ohledně financí, se měnily každý den. Tak jsem to zkusil ještě naposledy a náhodně zatelefonoval na Profispolečnosti.cz s.r.o.  Energická sl. Plachá jasně vše vysvětlila, od začátku byla jasně daná pravidla a jednání s panem Mgr . Komanem bylo od prvopočátku až do zdárného konce, konstruktivní, jasné, na úrovni a fér. Jsou to lidé na správném místě a už jsem tuto společnost doporučil svým známým a mohu říci,že jestli chcete bezproblémově zařídit společnost, obraťte se na Profispolečnosti.cz s.r.o. jsou to doopravdy profíci :-) Rudolf Mende, jednatel společnosti M.E.D.I.C.A. permanent care s.r.o.,,


Pavel Todt, Budget Xpress s.r.o., 5.9.2013,

"Profesionální přístup, rychlé a kreativní řešení, naprostá spokojenost, doporučuji. Pavel Todt, jednatel společnosti Budget Xpress s.r.o.,,


Pavel Paška, Montitech montážní systémy s.r.o., 4.9.2013,

,,Rád bych Vám poděkoval za opravdu jedinečný přístup při zakládaní nové společnosti s.r.o. Je vidět, že jste opravdu
profesionálové ve firmě Profispolečnosti. Pavel Paška, Montitech montážní systémy s.r.o.,,


Petr Jiroch, JR - ALTADOMIRAX s.r.o., 17.5.2013

"Spokojenost. Vstřícné a rychlé jednání při prodeji ready made sro. V pondělí jsem poslal objednávkový mail a ve středu jsem přebíral svoji novou firmu. Doporučuji."


René Matečný, ABIOTEL - Váš telefonní operátor s.r.o., 16.5.2013

"Oceňujeme rychlost a profesionalitu. Vše vyřízeno během jedné osobní schůzky. Ochota a vstřícnost, která se dnes tak často nevidí. Doporučujeme všem,kdo chtějí koupit společnost."


Pavel Brabec, REKOBYT BRABEC rekonstrukce s.r.o., 9.5.2013

,,Využívám možnosti podělit se o zkušenosti se službami Profispolečnosti s.r.o., kterých jsem využil při založení sro. Jejich přístup byl velice vstřícný a operativní. Přesně takový, jaký si dnešní doba žádá. Celý průběh odpovídal předem nastíněnému scénáři, což uvítají i zákazníci, kteří nechtějí vše absolvovat na vlastní riziko. Díky mé zkušenosti vím, že ve spol. PROFISPOLEČNOSTI s.r.o. mám vedle sebe schopného partnera.,,


Jiří Sova, SC FOOD CATERING s.r.o., 7.11.2012

"Rád bych poděkoval ,,Profispolečnosti“  za opravdu  profesionální a rychlý prodej ready made společnosti a profesionální jednání . Když další společnost,jedině od Vás. Mohu jedině doporučit"


Ondřej Bužga, ABCOM Technologies SE, 23.10.2012

„Děkuji za rychlost, vstřícnost a přátelský přístup při řešení našeho ne-úplně  standardního požadavku na založení evropské společnosti na zakázku!“


Lukáš Morávek, AVIOR SOLUTIONS s.r.o., 15.10.2012

"Oceňuji skvělý přístup od prvního kontaktního telefonátu a předání informací, přes založení společnosti na míru a až do jejího finálního převzetí. Nezbytné "papírování" bylo velmi dobře připravené a zvládnuté během jedné schůzky. Po celou dobu přípravy společnosti jsem byl dostatečně informován o stavu zakládání a při převzetí navíc upozorněn na nezbytné následné kroky jako majitel společnosti. Děkuji za kvalitní služby."


Karel Říha, LUMA Litvínov s.r.o., 9.10.2012

Děkujeme za profesionální služby, které jste nám poskytly při koupi nové firmy. Tuto službu jsme využili již dvakrát, mohu jen doporučit. PROFESIONALITA


Mgr. Jana Ducháčková, SKI AREÁL ZLATÁ OLEŠNICE s.r.o., 9.10.2012

"Společnost Profispolečnosti.cz byla v řízení ohledně našeho založení s.r.o. rychlá a profesionální, měli jsme dostatek informací a vždy jsme dostali odpověď na naše otázky. Navíc se vše odehrávalo ve velmi přátelské atmosféře."


Lucie Černá, infrasystémy s.r.o., 7.10.2012

"Děkuji za rychlé a vstřícné jednání při vyřizování veškerých náležitostí spojených s nákupem ready made společnosti s.r.o.
Oceňuji především profesionální přístup a přehlednost informací podaných při osobní schůzce či písemně. Přínosem pro mne jsou perfektní a flexibilní reakce ze strany Profispolečnosti.cz. Velmi ráda se podělím se svými pozitivními zkušenostmi s dalšími obchodními partnery."


Martin Zíka, Internetový obchod DigiPlus.cz, 21.9.2012

"Děkuji za výbornou spolupráci ! Martin Zíka,,


Ing. Martin Stádník, Ph.D., ST Qualite.cz s.r.o., 9.10.2012

"Jako budoucího podnikatele mě při výběru firmy nabízející založení s.r.o. oslovila přehlednost webových stránek, komplexnost nabízených služeb a jménu Profispolečnosti odpovídal i průběh jednání a vlastní založení mé s.r.o., včetně veškerých nutných formalit. Doporučuji."


Lukáš Brothánek Praha, LUKY AUTO s.r.o., 23.5.2011

"Váš skvělý přístup, ochota i kvalita služeb mne přesvědčili o tom, že k nákupu READY MADE společností nebudu využívat již nikoho jiného kromě Vás. Se službou poskytnutí sídla jsem rovněž velmi spokojen."


Petr Řehák, R.L.S. Group Praha s.r.o.

Děkuji za vše, spolupráce s Vámi byla naprosto perfektní.


Ing. Hana Čekanová, Area Servis a.s.

Ráda bych Vám poděkovala za rychlou a profesionální práci při založení naší akciové společnosti. 


Iva Cigánková, SAJBRIELS s.r.o.

Chtěla bych Vám poděkovat za bezproblémový, rychlý a skvělý průběh jednání při prodeji ready made společnosti. Jste opravdoví profesionálové, jednání s Vámi bylo moc příjemné a pokud bude mít někdo v mém okolí zájem o koupi ready made společnosti, rozhodně Vás pro případné další založení sro doporučím.


Petr Batěk, GBS Praha s.r.o.

"Děkuji za kvalitní a rychlý zápis změn v naší společnosti, jsem konsternován Vaší rychlostí a profesionalitou."


Tomáš Borl, NARO GROUP s.r.o.

Založení naší firmy a vyřízení koncesní listiny na autodopravu bylo rychlé a bezproblémové. Děkujeme za kvalitní služby.


Mgr. Martin Pixa, advokát

"Již mnohokráte jsem s potěšením využil Vašich profesionálních služeb v oblasti založení společnosti na klíč a také prodeje ready made firem a budu je samozřejmě využívat i nadále pro sebe i své klienty."


Karel Dvořák, Central credit s.r.o.

"Děkuji za kvalitní služby, při založení společnosti jsme byli maximálně spokojeni a budeme Vás doporučovat všem našim partnerům, kteří mají rovněž zájem o takové služby."


Mirek Koudelka, Smartstore s.r.o.

"Za svou ready-made společnost s ručením omezením jsem mohl jednat do 24 hodin od svého prvního kontaktu s jednatelem Profispolečnosti.cz. Doporučuji!"


Ing. Giorgi Chkhaidze, Orbeli Group s.r.o.

"Naše společnost, jako významný mezinárodní investor a developer, působí úspěšně na českém trhu již 3 roky. V případě potřeby založení společnosti na klíč a prodeje ready made společností se spoléháme výhradně na firmu Profispolečnosti.cz s.r.o. a to zejména pro rychlost, profesionalitu a cenovou výhodnost jejich služeb."


Vakhtang Pailodze, Gastro Vinohrady s.r.o.

"Děkuji za vstřícné profesionální jednání při založení společnosti a poskytnutí souvisejících služeb."


JUDr. Radko Resch, advokát

"Vaše služby byly velmi profesionální a rychlé, díky Vám jsem mohl plně uspokojit i náročného klienta, který potřeboval za společnost jednat již druhý den. Další ready made společnosti budu kupovat již pouze od Vás."


Telefon
+420 775 387 744
+420 266 793 320
e-mail
info@profispolecnosti.cz
„V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.“ sipka
JUDr. Jakub Maur, jednatel

Chcete pravidelně zdarma dostávat podnikatelské rady?

Zadejte Váš e-mail

 odeslat

Novinky

27/5
2016
Cenová revoluce

Nyní v akci nabízíme ready made společnosti s ručením omezneným již za bezkonkureční částku 14.900,- Kč včetně DPH. Akce platí pouze do vyprodání zásob, neváhejte a pořiďte si svou novou firmu ještě dnes.

 

Jednatel naší společnosti měl zajímavý rozhovor na téma zakládání obchodních společností. Celý rozhovor si můžete přečíst zde

Máme pro Vás k využití novou virtuální kancelář na adrese Praha 10 - Strašnice, ceny již od 199,- Kč měsíčně, možnost pronájmu zasedací místnosti.

V zájímavém článku na ihned.cz se můžete dočíst, jak je i pro úspěšné podnikatele stále obtížnější stát se plátcem DPH. Pokud nechcete podstupovat podobné martyrium, kupte si od nás připravenou a registrovanou společnost a začněte místo papírování podnikat.

Do naší nabídky virtuálních sídel jsme pro naše klienty nově zařadili virtuální sídlo na Praze 6. Cena začíná již na 199,- Kč měsíčně vč. správy klientské pošty.

Řekli / napsali o nás

,,chtěla bych poděkovat za velmi dobrou spolupráci, byla, jak jste slíbili a to mě těší! Mgr. Lenka Fűssiová, jednatel společnosti SIMEDAP FLOW s.r.o.,,

Mgr. Lenka Fűssiová, SIMEDAP FLOW s.r.o., 5.5.2014,

Vaše společnost je opravdu profesionální, což už má i v názvu. Veškeré služby, které jsem si u Vás objednal, byly bez problémů a průtahů vyřízeny. Moje požadavky byly obratem doplněny a zařízeny. Prostě jsem rád, že jsem narazil na profesionály, se kterými je radost spolupracovat. Vaše služby vřele doporučuji.

Miloš Rotter, BONO COMPANY s.r.o., slovenská ready made s.r.o., 8.1.2015, BONO COMPANY s.r.o.

,,"Díky za spolehlivé a vstřícné jednání při vyřizování všech náležitostí kolem nově zakládané společnosti. Obzvláště za dodržení všech slíbených termínů a to i při založení mimopražské společnosti. SMARTEN DEFT s.r.o."

Ing. Martin Malaník, SMARTEN DEFT s.r.o., 17.4.2014,

 

"Velice rychlé a profesionální jednání. Snaha maximálně vyjít vstříc zákazníkovi. Velká spokojenost. Jak by se krásně žilo a podnikalo, kdyby všude vše fungovalo jako ve firmě Profispolečnosti.cz s.r.o. INg. Jiří Matras, jednatell společnosti JAMESONCOM.CZ s.r.o."

Ing. Jiří Matras, JAMESONCOM.CZ s.r.o., 14.4.2014,

,,Děkuji za profipřístup, kterého se nám od Vaší společnosti dostalo..."

Jan Chroustovský, LEGEA Česká republika, 11.3.2014,

,,Během otevírání  nové firmy jsem  kladl důraz na rychlost a úroveň služby. Společnost Profispolecnosti.cz s.r.o. mne zaujala velkým  množstvím  informací a užitečných  rad na svých webových stránkách. Otázky, které jsem měl, byly tím pádem dopředu zodpovězené a tím byl zefektivněn i samotný proces otevírání firmy. Osobni setkáni se členy týmu mne jen utvrdilo v mém pozitivním dojmu. Tak, jak mi byl celý proces vysvětlen a časově nastíněn, byl skutečně následně zrealizován. Vzhledem  k výše uvedenému  mohu Profispolecnosti.cz s.r.o. doporučit každému, kdo potřebuje otevřít podnikání rychle, efektivně a neztrácet se v labyrintu administrativních požadavků. Predrag Ivanović, jednatel společnosti Wabash Consulting Group s.r.o."

Predrag Ivanović, Wabash Consulting Group s.r.o., 9.9.2013,

hospodářská komora - logo

Naši významní partneři

Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz poskytují virtuální sídlo společnosti a virtuální kanceláře se zaměřením na sídlo firmy v Praze. Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň...
ZAVOLÁME VÁM ZPĚT