Naše hlavní služby - ready made společnosti a založení firmy na klíč

Založení společnosti
Založení společnosti s.r.o. nebo a.s. na míru dle Vašich požadavků. Zakládání firem na klíč.

Prodej ready-made společností
Ready made společnosti s.r.o., a.s. nebo SE, již zapsané do OR a bez nutnosti splacení vkladu.

 


Související služby

Poskytnutí sídla společnosti
Poskytnutí virtuálního sídla firmy již od 149,- Kč měsíčně. 

Vedení účetnictví
Profesionální účetní a daňové služby, vedení účetnictví firem.

Offshore společnosti
Zakládání a prodej offshore společností v daňových rájích. 

Likvidace a odkup firem
Likvidace a odkup firem a zajištění jejího výmazu z OR.

Víza a pracovní povolení
Vyřízení víz a pracovních povolení pro cizince v České republice.

Zahraniční společnosti
Zakládání a prodej ready made slovenských společností.

Právní služby
Komplexní právní služby advokáta se slevou pro naše klienty.

Změny ve společnosti
Provedení změny ve firmě a její zápis do obchodního rejstříku.

Přeměny společností
Fúze, rozdělení, převod jmění na společníka, změna právní formy

 

"Jelikož si velmi vážíme všech našich klientů, snažíme se jim poskytovat komplexní služby tak, aby mohli vše, co souvisí se začátkem jejich podnikání, vzřídit na jednom místě. Také z tohoto důvodu nabízíme mnoho služeb souvisejících s prodejem ready made firem a zakládáním společností na klíč - např. poskytnutí sídla firmy, vedení účetnictví či zakládání offshore firem v daňových rájích."

Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se našich služeb, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Kontakty na naši firmu naleznete zde.

Telefon
+420 775 387 744
+420 266 793 320
e-mail
info@profispolecnosti.cz
„V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.“ sipka
JUDr. Jakub Maur, jednatel

Chcete pravidelně zdarma dostávat podnikatelské rady?

Zadejte Váš e-mail

 odeslat

Novinky

Nový daňový ráj Marshallovy ostrovy nabízí vysokou míru anonymity vlastnictví. Více

Řekli / napsali o nás

"Za svou ready-made společnost s ručením omezením jsem mohl jednat do 24 hodin od svého prvního kontaktu s jednatelem Profispolečnosti.cz. Doporučuji!"

Mirek Koudelka, Smartstore s.r.o.

hospodářská komora - logo

Naši významní partneři

Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz poskytují virtuální sídlo společnosti a virtuální kanceláře se zaměřením na sídlo firmy v Praze. Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky
ZAVOLÁME VÁM ZPĚT