Nacházíte se zde: / / Vedení účetnictví

ÚčetnictvíÚčetnictví

Informace o vedení účetnictví 

Ve spolupráci s renomovanou účetní kanceláří nabízíme našim klientům kvalifikované účetní a daňové služby, to vše při využití moderních účetních a komunikačních technologií (možnost vedení účetnictví online) a zároveň kvalifikovaných profesních znalostí a dlouhodobých zkušeností v oboru.

Navíc všem našim klientům, kteří využíjí nákup ready made společnosti či založení společnosti na míru, poskytujeme na vedení účetnictví i daňové evidence SLEVU ve výši 10% a to po celou dobu využívání účetních služeb.

Účetnictví vedeme pro firmy i jednotlivce se sídlem na území Hlavního města Prahy i pro společnosti a fyzické osoby se sídlem po celé ČR. 

Z účetních a daňových služeb nabízíme zejména:

  • vedení a zpracování účetnictví (podvojné) pro fyzické i právnické osoby (s.r.o., a.s., v.o.s., SE, SVJ - společenství vlastníků jednotek, družstva atd.)  
  • vedení daňové evidence (jednoduché účetnictví)
  • služby nezávislého daňového poradce a externího auditora
  • mzdy, odměny, mzdová a personální agenda, odměny statutárních orgánů společností, pracovní cesty a benefity zaměstnanců
  • skladové hospodářství
  • daňové poradenství a daňová optimalizace
  • zastupování před orgány finanční správa, správy sociálního zabezpečení či zdravotními pojišťovnami včetně jednání a příprav ke kontrolám
  • zpracování daňových přiznání k dani z příjmu, DPH, silniční dani, srážkové dani apod.
  • vedení účetnictví s mezinárodním prvkem - konverze měn, vedení VAT, VIES

  

Vedení účetnictví / daňové evidence
 
objednejte online

 

V případě, že máte zájem o informace ohledně využití účetních služeb, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi zodpovíme Vaše dotazy, popřípadě si s Vámi sjednáme nezávaznou odbornou účetní konzultaci zdarma!

Mzdové a skladové účetnictví, finanční poradenství

Potřebujete zpracování mezd? Zajistíme vám účtování mezd a mzdové účetnictví. Naše mzdová účetní se vám postará o vedení mzdové agendy, účtování mzdy a vedení mezd. Pokud potřebujete mzdové poradenství nebo někoho, kdo se vám postará o mzdy a personalistiku, obraťte se na Profispolečnosti.cz

Potřebujete vedení skladové evidence? Zajistíme vám výhodné skladové účetnictví pro vaše skladové hospodářství.

Zajistíme vám vedení podvojného účetnictví od odborné účetní firmy z Prahy. Naše účetní služby zahrnují vedení účetnictví a daňové evidence, tedy obecně daně a účetnictví. Chcete vědět, jak vést účetnictví profesionálně? Zařídíme vám účetnictví podnikatelů, vedení jednoduchého účetnictví i podvojné účetnictví a veškeré účetnictví podniku. Nemusíte se tak zabývat činnostmi, které nesouvisí s jádrem vaší podnikatelské činnosti. Zašlete nám poptávku vedení účetnictví, s našimi službami budete spokojení jako ostatní naši klienti. Zajišťujeme vedení účetnictví s.r.o., vedení účetnictví svj a účetnictví pro podnikatele. Pokud si potřebujete audit účetnictví, obraťte se na nás. Účetnictví pro firmy, účetní poradenství - vedení účetnictví obchodní společnosti a právnických osob. Těšíme se na spolupráci.

Účetnictví outsourcing a ceník účetních služeb

Outsourcing účetnictví vám umožní vytěsnit činnost z vašeho podnikání, která neodpovídá core businessu. Můžete se tak lépe soustředit na důležitější aktivity, získáte vysoce kvalitní účetní outsourcing a snížíte náklady. Outsourcing mezd a účetní outsourcing zajišťuje externí účetní, která vede externí účetnictví pro více firem, je odborně školená, má všechny potřebné znalosti a zkušenosti. Pokud chcete účetní outsourcing, účetnictví bez chyb a omylů, obraťte se na Profispolečnosti.cz.

Ceník účetnictví, ceny podvojného účetnictví a daňové evidence najdete v našem ceníku vedení účetnictví. Sledujte akční nabídky vedení účetnictví a případné slevy.

Daňové poradenství Praha a vedení účetnictví Praha

Naši daňoví poradci jsou experti v daňovém poradenství. Náš účetní a daňový poradce se dokonale vyzná v účetnictví a daních. Pokud potřebujete zpracování daňového přiznání nebo vedení daňové evidence, neváhejte se na nás obrátit. Můžete si přát daňový audit, účetní a daňové poradenství pro podnikatele. Poradíme v oblasti vedení účetnictví plátce DPH a vedení daňové evidence plátce DPH, účetnictví a daňovém poradenství s.r.o. Daňový poradce Praha od Profispolečnosti.cz - daňový specialista na poli účetnictví a daní.

Máte firmu v Praze, hledáte mzdovou účetní z Prahy? Pak je pro vás ideální volbou účetní firma z Prahy, kontaktujte Profispolečnosti.cz. Zajišťujeme zpracování účetnictví ve městě Praha a zpracování mezd Praha. Mzdové účetnictví Praha od Profispolečnosti.cz.

Daňové poradenství pro živnostníky

Nabízíme také vedení účetnictví OSVČ, tedy účetnictví fyzických osob. Pokud jste živnostník a potřebujete zpracování daňového přiznání, nabízíme vám daňové poradenství pro OSVČ. Vedení účetnictví živnostníka a vedení daňové evidence není pro živnostníka vůbec těžké, když se obrátí na profesionála - Profispolečnosti.cz.

Telefon
+420 775 387 744
+420 266 793 320
e-mail
info@profispolecnosti.cz
„V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.“ sipka
JUDr. Jakub Maur, jednatel

Chcete pravidelně zdarma dostávat podnikatelské rady?

Zadejte Váš e-mail

 odeslat

Novinky

Nový daňový ráj Marshallovy ostrovy nabízí vysokou míru anonymity vlastnictví. Více

Jako poděkování za Vaši přízeň jsme slevnili naše služby týkající se zakládání a prodeje ready made firem pro všechny naše klienty a to počínaje začátkem roku 2017.

Naše sesterská společnost zabývající se poskytováním virtuálních sídel a provozem virtuálních kanceláří má nový web v moderním a responzivním designu. Doufáme, že se Vám bude líbit.

Řekli / napsali o nás

"Za svou ready-made společnost s ručením omezením jsem mohl jednat do 24 hodin od svého prvního kontaktu s jednatelem Profispolečnosti.cz. Doporučuji!"

Mirek Koudelka, Smartstore s.r.o.

"Již mnohokráte jsem s potěšením využil Vašich profesionálních služeb v oblasti založení společnosti na klíč a také prodeje ready made firem a budu je samozřejmě využívat i nadále pro sebe i své klienty."

Mgr. Martin Pixa, advokát

"Děkuji za kvalitní služby, při založení společnosti jsme byli maximálně spokojeni a budeme Vás doporučovat všem našim partnerům, kteří mají rovněž zájem o takové služby."

Karel Dvořák, Central credit s.r.o.

hospodářská komora - logo

Naši významní partneři

Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz poskytují virtuální sídlo společnosti a virtuální kanceláře se zaměřením na sídlo firmy v Praze. Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky
ZAVOLÁME VÁM ZPĚT