Nacházíte se zde: / / Offshore společnosti

Offshore společnostiOffshore společnosti

Informace o offshore společnostech

Termín offshore společnost vychází z pojmu off shore, kterého se užívá ve dvou významech:

 • destinace neboli země, která má velmi příznivý systém zdanění - daňový ráj
 • obchodní společnost založená v takové zemi (v daňovém ráji)

Zakládání a využívání offshore, tedy zahraničních firem v rámci skrytého vlastnictví či zvýšení prestiže firemní struktury je legální a legitimní cesta k zajištění anonymity či k posílení ochrany majetku.

Daňová optimalizace pomocí offshore společností není vhodná pro rezidenty EU a proto ani služby související s daňovou optimalizací neposkytujeme.

Mezi offshorové ráje patří např. i USA, Velká Británie, Nizozemsko, Malta nebo Kypr, země s dobrým renomé a přitom přívětivým daňovým systémem (proto se jedná o daňové ráje). 

Založení a prodej offshore společnosti

Založení offshore společnosti v daňovém ráji s využitím služeb naší společnosti je velmi jednoduché, diskrétní a profesionální, jelikož v oblasti offshore spolupracujeme s naším renomovaným partnerem - společností Valian.cz - který se problematice offshore společností v daňových rájích úspěšně věnuje již od roku 1998. Před samotným procesem založení offshore společnosti bývá většinou nutná odborná konzultace a podrobný rozbor Vašeho podnikatelského případu a specifických požadavků. Offshore konzultace je ZCELA ZDARMA! Až na základě této detailní konzultace, Vámi předaných podkladů, výběru vhodné jurisdikce a zvolení nejvýhodnější země - daňového ráje - pro sídlo společnosti Vám bude založena na míru či prodána již připravená ready made offshore společnost. Tato společnost bude bez jakékoli historie jak obchodní tak vlastnické. Doba založení offshore firmy a předání kompletní dokumentace od společnosti se pohybuje v závislosti na výběru země sídla od 2 do 4 týdnů. Založení společnosti v zahraničí bude tedy rychlé a bezproblémové. K založení zahraniční firmy potřebujete předložit tyto doklady - dokumenty nutné k založení offshore.

V rámci založení zahraniční společnosti na míru či prodeje již připravené READY MADE offshore společnosti jsou poskytovány tyto služby:

 • příprava a vypracování všech potřebných dokumentů nutných pro založení společnosti v dané zemi (daňovém ráji)
 • legalizace a ověření veškerých podpisů a dokumentů zakladatele a obstarání výpisů z veřejných rejstříků (typicky rejstřík trestů, obchodní rejstřík, katastr nemovitostí, živnostenský rejstřík apod.)
 • přihlášení společnosti k paušální dani z příjmu, popř. i jiným daním
 • zajištění statutárních zástupců společnosti v daňovém ráji
 • zajištění sídla a obchodní adresy v dané zemi včetně poštovních služeb
 • otevření bankovního účtu u vhodného bankovního ústavu
 • překladatelské a tlumočnické služby poskytované autorizovanými překladateli a tlumočníky

Daňové ráje k založení offshore společnosti

Offshorové společnosti pro Vás nejčastěji zakládáme v těchto zemích - daňových rájích:

 • Seychely - založení seychelské offshore společnosti - firmy na Seychelech
 • USA - založení americké offshore společnosti - firmy v USA
 • Belize - založení belizskaé offshore společnosti - firmy v Belize
 • Panama - založení panamské offshore společnosti - firmy v Panamě
 • Britské panenské ostrovy - založení offshore společnosti v BVI
 • Kypr - založení kyperské offshore společnosti - firmy na Kypru
 • Velká Británie - založení britské offshore společnosti - firmy v Anglii
 • Dominica - založení offshore společnosti v Dominice
 • Marshallovy ostrovy - založení společnosti na Marshallových ostrovech

POSTUP založení offshore společnosti - aneb jak to vlastně funguje

Postup založení Vaší nové zahraniční společnosti v daňovém ráji probíhá v následujících fázích:

1) Odborná konzultace ZDARMA - detailní rozbor Vaší situace a podnikatelského záměru, zvolení nejvýhodnější destinace a po odsouhlasení koncepce použití a struktury Vašeho offshore podnikání pro vás bude založena offshorová firma. POZOR: Offshore společnost se ale nehodí pro každého! Přečtěte si pro koho se nehodí zahraniční offshore společnost!

2) Udržovací poplatek za základní správu offshore společnosti v daňovém ráji musí být hrazen každoročně vždy na rok dopředu. V rámci tohoto udržovacího poplatku každý rok vyřizujeme podávání výročních zpráv a daňových přiznání u domovských úřadů, platí se z něj paušální daň, virtuální sídlo či registrační správce.

3) Rozšířená správa a činění úkonů za offshore společnost - v rámci této správy offshore společnosti zajistíme konzultace z daňového plánování a po dohodě můžeme vyřizovat i sepisování a podepisování smluv, záruk a dohod, pravidelnou fakturaci a jiné úkony, které je třeba vykonávat, aby offshore naplňoval účel, který mu zákazník určí. Rozsah této správy bude samozřejmě určen podle individuálních požadavků klienta. Rozšířená správa zahraniční společnosti není povinná.

4) Jednání za společnost - za offshore společnost (popř. jejího vlastníka) může jako její jednatel / akcionář jednat přímo klient; v případě zájmu o anonymitu je možné využít služeb nominee jednatelů / akcionářů či TRUSTu. Ceny nominee služeb se liší dle typu podnikání a jednotlivých offshore destinací a naleznete je zde

Nabízíme offshore služby včetně zprostředkování kompletního právního servisu podle domovského práva offshorových společností a služby autorizovaného překladatele a tlumočníka. Dále zajistíme otevření bankovních účtů v bankách v EU i mimo něj.

Offshorové firmy lze také dále prodávat anebo do nich přidávat další osoby, pokud byste chtěli do podnikání přibrat například obchodní partnery. V tomto případě zajišťujeme pro klienty jakékoli změny v offshore společnostech (převod akcií, změny jednatelů, změna názvu apod.).

 

Založení offshore společnosti *
 
objednejte online

 

 

VIDEOPRŮVODCE „Offshore společnosti“

„Pokud uvažujete o založení OFFSHORE zahraniční firmy, Profispolečnosti.cz jsou tím správným partnerem pro Vás.

Nabízíme zahraniční offshore firmy a kompletní offshore servis ve všech důležitých destinacích – USA, Kypr, Velká Británie, Seychely, Belize, Panama a v dalších zemích. Expanze firem na zahraniční trhy je dnes běžným jevem. Offshore spolecnosti pro vás. Už vás nemusí strašit obchodní rejstřík zahraničních firem. Registr zahraničních firem (zahraniční registr firem) a ověření zahraniční firmy nechte na nás. S námi je založení firmy v daňovém ráji snadné a profesionální.
Chcete zahraniční společnost? Neváhejte a objednejte si nezávaznou konzultaci!“

Vaše Profispolečnosti.cz

 

Mezi všemi daňovými ráji světa zařizujeme např. založení společnosti na Kypru, založení firmy v USA i offshore Seychely. Známý daňový ráj je Kypr. Ale nabízejí se vám i další daňové ráje v Evropě a jiné daňové ráje světa, protože seznam daňových rájů není omezený jen na off shore společnosti na Kypru. S našemi zkušenostmi bude pro vás založení firmy v zahraničí hračkou.

Zajímavé články

 

Telefon
+420 775 387 744
+420 266 793 320
e-mail
info@profispolecnosti.cz
„V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.“ sipka
JUDr. Jakub Maur, jednatel

Chcete pravidelně zdarma dostávat podnikatelské rady?

Zadejte Váš e-mail

 odeslat

Novinky

Nový daňový ráj Marshallovy ostrovy nabízí vysokou míru anonymity vlastnictví. Více

Jako poděkování za Vaši přízeň jsme slevnili naše služby týkající se zakládání a prodeje ready made firem pro všechny naše klienty a to počínaje začátkem roku 2017.

Naše sesterská společnost zabývající se poskytováním virtuálních sídel a provozem virtuálních kanceláří má nový web v moderním a responzivním designu. Doufáme, že se Vám bude líbit.

Naše partnerská advokátní kancelář Maur legal s.r.o. má nový web, nám se velice líbí, posuďte sami zde.

Máme pro Vás novou virtuální kancelář v Holešovicích na prestižní ulici Dukelských hrdinů. Více info na samostané stránce sídla Praha 7.

Řekli / napsali o nás

"Za svou ready-made společnost s ručením omezením jsem mohl jednat do 24 hodin od svého prvního kontaktu s jednatelem Profispolečnosti.cz. Doporučuji!"

Mirek Koudelka, Smartstore s.r.o.

"Již mnohokráte jsem s potěšením využil Vašich profesionálních služeb v oblasti založení společnosti na klíč a také prodeje ready made firem a budu je samozřejmě využívat i nadále pro sebe i své klienty."

Mgr. Martin Pixa, advokát

hospodářská komora - logo

Naši významní partneři

Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz poskytují virtuální sídlo společnosti a virtuální kanceláře se zaměřením na sídlo firmy v Praze. Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky
ZAVOLÁME VÁM ZPĚT