Nacházíte se zde: / / / Marshallovy ostrovy

Marshallovy ostrovyMarshallovy ostrovy

Marshallovy ostrovy

Marshallovy ostrovy, oficiálně Republika Marshallovy ostrovy, je ostrovní stát rozkládající se v severní části Pacifického oceánu.

Hlavní město: Majuro
Úřední jazyky: angličtina, marshallština
Měna: USD

Marshallovy ostrovy se řadí mezi zajímavé offshore destinace především proto, že místní jurisdikce umožňuje emisi akcií na majitele, což společně s využitím nominee služby zaručuje vysokou míru zachování anonymity vlastnictví. Z částečně přístupného obchodního rejstříku lze vyčíst pouze informace o existenci a adrese dané společnosti a datu, kdy byla založena.

Daňová optimalizace pomocí offshore společností není vhodná pro rezidenty EU a proto ani služby související s daňovou optimalizací neposkytujeme.

Hlavní výhody podnikání na Marshallových ostrovech

  • místní jurisdikce umožňuje emisi akcií na majitele, což společně s využitím nominee služby zaručuje vysokou míru zachování anonymity vlastnictví. 
  • obchodní rejstřík je částečně veřejnosti přístupný, lze z něj však vyčíst pouze informace o existenci a adrese dané společnosti a datu, kdy byla založena. Seznamy ředitelů a akcionářů jsou známy pouze registračnímu agentovi. Pro větší anonymitu lze využít nominee služeb
  • právní forma společnosti je International Business Company (Ltd.), Corp., Inc. a další
  • rychlé založení společnosti, zpravidla do jednoho dne
  • výše základního kapitálu není stanovena, standardním autorizovaným základním kapitálem společnost je však 50.000,- USD
  • místní jurisdikce umožňuje vydání akcií na majitele (doručitele)
  • společnosti na Marshallových ostrovech jsou osvobozeny od všech daní (za předpokladu, že podnikatelská činnost a řízení společnosti probíhá mimo území Marshallových ostrovů), nemají DIČ, neplatí DPH a ani akcionář není daněným subjektem. Platí pouze roční paušální poplatek s ohledem na výši základního kapitálu. Společnosti se základním kapitálem do 50.000,- USD platí vládě Marshallových ostrovů 450,- USD paušální daň ročně. Nemají povinnost předkládat daňové přiznání.
  • vedení účetnictví a poskytování informací o místě jeho archivace je sice povinné, nicméně účetní závěrka se nepodává
  • audit je nepovinný

Marshallovy ostrovy neuzavřely žádnou dohodu o zamezení dvojího zdanění.

Nejčastější využití společnosti na Marshallových ostrovech

Na Marshallových ostrovech se nejčastěji zakládají mateřské společnosti jiné společnosti z důvodu vysoké diskrétnosti a zachování anonymity vlastnictví.

Založení seychleské offshore společnosti
 
objednejte online 
Telefon
+420 775 387 744
+420 266 793 320
e-mail
info@profispolecnosti.cz
„V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.“ sipka
JUDr. Jakub Maur, jednatel

Chcete pravidelně zdarma dostávat podnikatelské rady?

Zadejte Váš e-mail

 odeslat

Novinky

Nový daňový ráj Marshallovy ostrovy nabízí vysokou míru anonymity vlastnictví. Více

Jako poděkování za Vaši přízeň jsme slevnili naše služby týkající se zakládání a prodeje ready made firem pro všechny naše klienty a to počínaje začátkem roku 2017.

Naše sesterská společnost zabývající se poskytováním virtuálních sídel a provozem virtuálních kanceláří má nový web v moderním a responzivním designu. Doufáme, že se Vám bude líbit.

Řekli / napsali o nás

"Za svou ready-made společnost s ručením omezením jsem mohl jednat do 24 hodin od svého prvního kontaktu s jednatelem Profispolečnosti.cz. Doporučuji!"

Mirek Koudelka, Smartstore s.r.o.

"Již mnohokráte jsem s potěšením využil Vašich profesionálních služeb v oblasti založení společnosti na klíč a také prodeje ready made firem a budu je samozřejmě využívat i nadále pro sebe i své klienty."

Mgr. Martin Pixa, advokát

hospodářská komora - logo

Naši významní partneři

Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz poskytují virtuální sídlo společnosti a virtuální kanceláře se zaměřením na sídlo firmy v Praze. Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky
ZAVOLÁME VÁM ZPĚT