Nacházíte se zde: / / Poskytnutí sídla

Poskytnutí sídlaPoskytnutí sídla

Sídlo firmy a obchodní adresa

Nejčastější doprovodnou službou, kterou vyžadují naši klienti při koupi již hotové ready made společnosti anebo také při založení společnosti na míru, je služba poskytnutí sídla firmy.

Mít své vlastní sídlo firmy je pro každou obchodní společnost podmínkou pro zápis této firmy do obchodního rejstříku. Ne každý ale má možnost či zájem umístit sídlo společnosti na vlastní adrese - ať už kanceláře, domu či bytu. Pro něj je tedy určena naše služba poskytnutí sídla společnosti.

Služba poskytnutí sídla firmy se v poslední době stala velmi žádanou, jelikož tzv. euronovelou občanského zákoníku z roku 2009 je nyní umožněno zcela legálně mít tzv. virtuální sídlo či virtuální kancelář, ačkoli se společnost na této adrese fyzicky nezdržuje. Tento koncept vychází ze svobody podnikání a usazování firem po celé Evropské Unii.

Na rozdíl od mnohé konkurence NEPOSKYTUJEME sídla firem ve SKLEPĚ, kočárkárně, kumbále, skladu či jiném nevhodném prostoru. Sídlo firmy ve SKLEPĚ s sebou přináší riziko zrušení společnosti ze strany obchodního soudu, stejně jako skutečnost, že společnost nemá na adrese svého sídla POŠTOVNÍ SCHRÁNKU a nepřijímá zde korespondenci.

Profispolečnosti poskytují sídla pouze v činžovních domech či nebytových prostorách vedených jako kanceláře, přebírají zde klientovu poštu a plní ostatní povinnosti spojené s poskytováním sídla společnosti.

Adresy poskytovaných sídel společností

Sídlo firmy Praha 1

 • Křížovnická 86/6, 110 00 Praha 1 - Staré Město, cena poskytnutí sídla již od 199,- Kč měsíčně
 • Tržiště 372/1, 118 00 Praha 1 - Malá Strana, cena poskytnutí sídla již od 199,- Kč měsíčně

Sídlo firmy Praha 2

 • Oldřichova 247/5, 128 00 Praha 2, cena poskytnutí sídla již od 199,- Kč měsíčně
 • Sokolská 1605/66, 120 00 Praha 2, cena poskytnutí sídla již od 499,- Kč měsíčně

Sídlo firmy Praha 5

 • Ostrovského 253/3, 150 00 Praha 5 - Smíchov, cena poskytnutí sídla již od 299,- Kč měsíčně

Sídlo firmy Praha 6

 • Zrzavého 1705, 163 00 Praha 6 - Řepy, cena poskytnutí sídla již od 199,- Kč měsíčně

Sídlo firmy Praha 7

 • cena poskytnutí sídla již od 199,- Kč měsíčně

Sídlo firmy Praha 8 

 • Primátorská 296/38, 180 00 Praha 8, cena poskytnutí sídla již od 149,- Kč měsíčně

Sídlo firmy Praha 9 

 • Ocelkova 643/20, 19800 Praha 9, cena poskytnutí sídla již od 490,- Kč měsíčně

Sídlo firmy Praha 10 

 • Donatellova 2003/6, 10000 Praha 10, cena poskytnutí sídla již od 199,- Kč měsíčně

Sídlo firmy Praha-západ 

 • Březovská 976, Březová - Oleško, Praha západ, cena poskytnutí sídla již od 489,- Kč měsíčně

Sídlo firmy Brno 

 • Příkop 843/4, 602 00 Brno - střed, cena sídla společnosti již za 199,- Kč měsíčně

Sídlo firmy Ostrava 

 • Sokola Tůmy 1/1099, Ostrava, 709 00, cena za poskytnutí sídla již od 199,- Kč měsíčně

Sídlo firmy Kladno 

 • Žižkova 346, 273 09 Kladno - Švermov, cena za poskytnutí sídla již od 299,- Kč měsíčně

Síldo firmy Plzeň

 • Budilova 161/15 301 00 Plzeň - Jižní Předměstí, cena za poskytnutí sídla již od 199,- Kč měsíčně

Síldo firmy Hradec Králové

 • Dvorská 232/3 503 11 Hradec Králové, cena za poskytnutí sídla již od 199,- Kč měsíčně


Služba POSKYTNUTÍ SÍDLA společnosti je užitečná zejména pro klienta, který se nachází v těchto situacích

 • má zájem snížit své náklady na sídlo firmy, zejména pronájem kanceláře a to až o deseti tisíce korun ročně
 • nemá možnost nebo zájem si koupit nebo pronajmout vlastní kancelář firmy
 • vyžaduje profesionální firemní image a tomu odpovídající adresu společnosti
 • plánuje pouze krátkodobý podnikatelský projekt
 • má zájem o služby virtuální kanceláře

Pokud se alespoň jeden z výše uvedených důvodů vztahuje i na Vás, potom má smysl, abyste vážně uvažovali o této naší službě poskytnutí sídla společnosti. 

V ceně poskytnutí sídla firmy jsou zahrnuty tyto následující služby

 • reprezentativní registrační sídlo společnosti a obchodní adresa Vaší firmy
 • hlavička Vaší firmy na domě či v jeho vnitřních prostorách
 • možnost nechat zapsat adresu sídla jako sídlo společnosti v obchodním rejstříku
 • přebírání došlé pošty o oznámení emailem s možnostmi vyzvednutí přímo v kanceláři

K měsíční ceně sídla se nepřipočítávají žádné jednorázové poplatky, vždy budete platit jen za službu poskytnutí sídla na naší adrese.

POZOR AKCE

Pokud využijete poskytnutí sídla firmy na Praze 8, obdržíte od nás slevu 2.000,- Kč na založení společnosti na míru anebo na koupi již předzaložené ready made společnosti!


Příjem pošty doručené na sídlo firmy

V souladu s poměrně novou úpravou doručování dle OSŘ se doporučuje všem klientům mít zřízenu dosílku všech poštovních služeb na adresu dle jejich výběru. Tuto službu si klienti aktivují na své poště a mají ji zřízenu po celou dobu poskytnutí sídla, cena se hradí přímo České poště. Výhodou je, že veškeré doporučené dopisy i dopisy do vlastních rukou jim chodí přímo na místní poštu či do jejich domovní schránky.

Pro klienty, kteří nemají o dosílku zájem je možné zajistit přebírání a přeposílání jejich pošty přímo, anebo její scanování a zasílání emailem, to vše v rámci služby virtuální kanceláře.

Samozřejmostí je možnost vyzvednutí doručené pošty u nás v kanceláři po předchozím sjednání termínu.

Ceny jednotlivých sídel a doby jejich předplatného naleznete v ceníku poskytnutí sídla.

Poskytnutí sídla společnosti již za 149,- Kč měsíčně 
 
objednejte online 

Virtuální kancelář - virtuální sídlo firmy 

V rámci služby poskytnutí sídla firmy zajištujeme rovněž i službu virtuální kanceláře společnosti. Virtuální kancelář Vám z běžného poskytnutí sídla společnosti udělá komfortní virtuální sídlo se všemi administrativními náležitostmi.

Virtuální kancelář firmy zajišťuje zejména tyto služby:

 • příjem a přeposílání pošty došlé na virtuální sídlo firmy
 • avízo o došlé poště emailem s informací o možnostech vyzvednutí
 • přeposílání došlé pošty na adresu určené klientem a to i do zahraničí
 • scanování došlé pošty a zasílání nacanované emailem
 • příjem telefonních hovorů a předávání vzkazů
 • krátkodobý pronájem kanceláří a zasedacích místností na adrese virtuální kanceláře či virtuálního sídla firmy

V případě dotazů ohledně služby virtuální kanceláře či virtuálního sídla nás neváhejte kontaktovat!

Poskytnutí sídla Praha

Nabízíme poskytnutí sídla firmy v Praze. Poskytnutí sídla firmy Praha je výhodné, i když máte svoji kancelář nebo jiné virtuální sídlo a chtěli byste sídlo společnosti změnit. Změnu sídla společnosti můžeme jednoduše vyřídit za vás. Např. nemáte sídlo v Praze a chcete sídlo firmy Praha. Virtuální kancelář Praha je značkou prestiže. Změna sídla firmy není s námi nic složitého. Sídlo společnosti Praha vám jednoduše a rychle zařídí Profispolečnosti.cz.

Sháníte pro svoji společnost s ručením omezeným sídlo s.r.o.? Ať už se má jednat o sídlo a.s. nebo sídlo sro, sídla firem všech typů obchodních společností zařizuje Profispolečnosti.cz. Můžete tak jednoduše získat kanceláře v Praze, aniž byste si museli zvolit skutečný pronájem kanceláře. Virtuální sídlo Praha bude vaší virtuální adresou, což je zcela legální a využívaný způsob. 

Sídlo firmy Praha

Důvodů mít sídlo firmy v Praze je několik. Předně je Praha centrem obchodu, je v ní největší koncentrace zákazníků, které byste mohli oslovit. Když budete mít virtuální kancelář v Praze, nejspíš získáte v očích mnohých klientů větší prestiž než kdybyste měli sídlo na vesnici. Navíc v menších obcích dochází k časté kontrole sídel společností finančními úřady a v Praze se takové velké pozornosti můžete vyhnout. Vaše virtuální kancelář v Praze se také lépe skryje před očima lidí a konkurentů než je tomu v menších městech a obcích, kde všichni vědí všechno. Kancelář Praha neznamená, že budete muset přestěhovat celé vaše sídlo i s nábytkem do Prahy, můžete zvolit právě možnost virtuální adresy, kdy vaše sídlo firmy v Praze bude zapsáno pouze formálně. Zbavíte se tím i nadbytečné administrativní a finanční zátěže, protože nebudete muset platit za skutečnou tradiční pražskou kancelář. Pronájem sídla firmy v Praze tak nemusí něco, co by si mohly dovolit jen velké společnosti s vysokými zisky. Nemusíte shánět drahý prodej sídla firmy v Praze, což je výhodné i pro případ, že máte společnost, která není určena k dlouhodobé aktivitě. Stačí jen objednat sídlo virtuální firmy a všechno je rychlé a snadné. Umístění sídla firmy v Praze nemusí být jen snem, s námi může být skutečností.

Oblíbenými pražskými lokalitami pro založení sídla jsou sídlo společnosti Praha 1, sídlo společnosti Praha 9 a Virtuální sídlo Praha 2. Nabízíme i další pražské lokality dle nabídky výše, dokonce i mimopražské.

Ready made sídlo Praha

Profispolečnosti poskytuje sídlo i k ready made společnostem v Praze, takže když si od nás koupíte ready made firmu, můžete zároveň získat levné sídlo v Praze. Pokud využijete této nabídky koupit si společnost i se sídlem, dostanete akční cenu, takže ušetříte peníze. Pokud hledáte nejlevnější sídlo firmy v Praze, dávejte si pozor na podvodníky, kteří vám nabídnou sídlo, které ani není jejich. Stejně tak, pokud vám někdo nabízí ready made sídlo zdarma - cenu za sídlo pak promítne do samotné ready-made společnosti, čímž se vás snaží pouze obelhat. Profispolečnosti vám garantuje poskytunutí sídla společnosti Praha bez problémů a s transparentní cenovou strategií, máme spoustu zkušeností a referencí, budete s námi spokojeni.

Souhlas s umístěním sídla firmy je jednou z podmínek zapsání společnosti do obchodního rejstříku. Změna sídla s.r.o. nebo změna kanceláře (adresy) jiné právní formy je provázena rovněž změnou zápisu v obchodním rejstříku. Pokud nemáte žádné sídlo firmy a nechcete si zařizovat tradiční pronájem komerčních kancelářských prostor, jelikož by byl zbytečně drahý, zvolte virtuální obchodní kancelář, moderní a populární způsob podnikání.
Nemusíte se zajímat o postup změně sídla firmy, o formuláře, protože žádost o změně sídla společnosti provedeme za vás. Vaše adresa firmy se bude moct pyšnit tím, že je v hlavním městě Praha nebo např. v Brně či Ostravě. Vaši virtuální adresu budete moci uvádět na oficiálních dokumentech a možná tak dokážete uzavřít i lukrativnější obchody.

   

VIDEOPRŮVODCE „Poskytnutí sídla a obchodní adresy“

„Naše společnost poskytuje podnikatelům sídlo firmy na Praze 8. Pokud se ptáte, proč právě Praha 8, odpovědí je fakt, že Praha 8 byla vyhodnocena jako 3. nejpříznivější v České republice. Sídlo firmy v Praze je navíc prestižní záležitost.

Chcete-li mít sídlo firmy na naší adrese, obraťte se na nás.“

Vaše Profispolečnosti.cz

Služby poskytnutí sídla a virtuální kanceláře jsou poskytovány výlučně naší partnerskou společností - Profisídla.cz s.r.o., IČO: 24798169, se sídlem Primátorská 296/38, 180 00  Praha 8.

 

Poskytnutí sídla společnosti již za 149,- Kč měsíčně  
 
objednejte online 
Telefon
+420 775 387 744
+420 266 793 320
e-mail
info@profispolecnosti.cz
„V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.“ sipka
JUDr. Jakub Maur, jednatel

Chcete pravidelně zdarma dostávat podnikatelské rady?

Zadejte Váš e-mail

 odeslat

Novinky

27/5
2016
Cenová revoluce

Nyní v akci nabízíme ready made společnosti s ručením omezneným již za bezkonkureční částku 14.900,- Kč včetně DPH. Akce platí pouze do vyprodání zásob, neváhejte a pořiďte si svou novou firmu ještě dnes.

 

Jednatel naší společnosti měl zajímavý rozhovor na téma zakládání obchodních společností. Celý rozhovor si můžete přečíst zde

Máme pro Vás k využití novou virtuální kancelář na adrese Praha 10 - Strašnice, ceny již od 199,- Kč měsíčně, možnost pronájmu zasedací místnosti.

V zájímavém článku na ihned.cz se můžete dočíst, jak je i pro úspěšné podnikatele stále obtížnější stát se plátcem DPH. Pokud nechcete podstupovat podobné martyrium, kupte si od nás připravenou a registrovanou společnost a začněte místo papírování podnikat.

Do naší nabídky virtuálních sídel jsme pro naše klienty nově zařadili virtuální sídlo na Praze 6. Cena začíná již na 199,- Kč měsíčně vč. správy klientské pošty.

Nově můžete u náší společnosti využívat zrychlený expres zápis Vaší nové firmy do Obchodního rejstříku a to ve lhůtě 24 hodin od založení nové společnosti na míru anebo pořízení již založené ready made firmy.

Řekli / napsali o nás

,,chtěla bych poděkovat za velmi dobrou spolupráci, byla, jak jste slíbili a to mě těší! Mgr. Lenka Fűssiová, jednatel společnosti SIMEDAP FLOW s.r.o.,,

Mgr. Lenka Fűssiová, SIMEDAP FLOW s.r.o., 5.5.2014,

Vaše společnost je opravdu profesionální, což už má i v názvu. Veškeré služby, které jsem si u Vás objednal, byly bez problémů a průtahů vyřízeny. Moje požadavky byly obratem doplněny a zařízeny. Prostě jsem rád, že jsem narazil na profesionály, se kterými je radost spolupracovat. Vaše služby vřele doporučuji.

Miloš Rotter, BONO COMPANY s.r.o., slovenská ready made s.r.o., 8.1.2015, BONO COMPANY s.r.o.

,,"Díky za spolehlivé a vstřícné jednání při vyřizování všech náležitostí kolem nově zakládané společnosti. Obzvláště za dodržení všech slíbených termínů a to i při založení mimopražské společnosti. SMARTEN DEFT s.r.o."

Ing. Martin Malaník, SMARTEN DEFT s.r.o., 17.4.2014,

 

"Velice rychlé a profesionální jednání. Snaha maximálně vyjít vstříc zákazníkovi. Velká spokojenost. Jak by se krásně žilo a podnikalo, kdyby všude vše fungovalo jako ve firmě Profispolečnosti.cz s.r.o. INg. Jiří Matras, jednatell společnosti JAMESONCOM.CZ s.r.o."

Ing. Jiří Matras, JAMESONCOM.CZ s.r.o., 14.4.2014,

,,Děkuji za profipřístup, kterého se nám od Vaší společnosti dostalo..."

Jan Chroustovský, LEGEA Česká republika, 11.3.2014,

,,Během otevírání  nové firmy jsem  kladl důraz na rychlost a úroveň služby. Společnost Profispolecnosti.cz s.r.o. mne zaujala velkým  množstvím  informací a užitečných  rad na svých webových stránkách. Otázky, které jsem měl, byly tím pádem dopředu zodpovězené a tím byl zefektivněn i samotný proces otevírání firmy. Osobni setkáni se členy týmu mne jen utvrdilo v mém pozitivním dojmu. Tak, jak mi byl celý proces vysvětlen a časově nastíněn, byl skutečně následně zrealizován. Vzhledem  k výše uvedenému  mohu Profispolecnosti.cz s.r.o. doporučit každému, kdo potřebuje otevřít podnikání rychle, efektivně a neztrácet se v labyrintu administrativních požadavků. Predrag Ivanović, jednatel společnosti Wabash Consulting Group s.r.o."

Predrag Ivanović, Wabash Consulting Group s.r.o., 9.9.2013,

,,Děkujeme celému týmu Profispolečnosti.cz s.r.o., jste skvělá společnost a i díky Vám POLYNA GROUP 7 s.r.o. již existuje! Jsme velice spokojeni a můžeme jen doporučit každému."  

Plamena Pavlova, POLYNA GROUP 7 s.r.o., 5.9.2013,

hospodářská komora - logo

Naši významní partneři

Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz poskytují virtuální sídlo společnosti a virtuální kanceláře se zaměřením na sídlo firmy v Praze. Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň...
ZAVOLÁME VÁM ZPĚT