Nacházíte se zde: / / / Ready made a.s.

Ready made a.s.Ready made a.s.

Informace o ready made a.s.

Ready made akciová společnost je již předzaložená a.s. určená k prodeji koncovému zákazníkovi. Ready made as nikdy nepodnikala a má tak 100% garanci bezdlužnosti.

Ready made as na prodej má již vyřízené volné živnosti, takže podnikat pod její obchodní firmou lze rovněž již ve stejný den, kdy dojde k jejímu převodu na Vás jako nového vlastníka.

Akciová společnost na prodej v podobě ready made akciové společnosti má již plně splacený základní kapitál akciové společnosti ve výši 2 miliony Kč, což je její hlavní výhodou oproti založení a.s. na míru, kde musíte základní kapitál a.s. v určené výši splatit z vlastních finančních prostředků.

Akciová společnost ready made představuje nejvýhodnější způsob pořízené nové a.s. a to zejména pro jeho rychlost a dostupnost.

Expres zápis do OR

Nově nabízíme expres zápis všech změn provedených u ready made akciové společnosti notářským zápisem do obchodního rejstříku ve lhůtě 24 hodin. 

Díky našemu expres zápisu do Obchodního rejstříku budete mít svou ready made a.s. přepsanou na sebe v den převodu na Vaši osobu! Ten samý den budete mít k dispozici výpis z OR se všemi Vašimi novými údaji. 

READY MADE a.s. za 49.900,- Kč včetně DPH

V ceně READY MADE a.s. jsou zahrnuty tyto služby:

  • uspořádání a organizace valné hromady a volba nových členů představenstva a dozorčí rady akciové společnosti
  • ověření potřebných listin a podpisů na všech dokumentech a listinách
  • soudní poplatek za zápis změn spojených s prodejem a.s. do obchodního rejstříku
  • ready made a.s. má již vyřízené volné živnosti - většina konkurence toto nenabízí a s jejich ready made as tak není možné zažít okamžitě podnikat
  • změna sídla v rámci Prahy
  • garance zápisu do obchodního rejstříku
  • výpis z rejstříku trestů členů představenstva a dozorčí rady
  • převod cenných papírů společnosti
  • výpis z živnostenského rejstříku a výpis z katastru nemovitostí
  • přihlášení společnosti k dani z příjmu

Více informací o ready made akciové společnosti a jejím převodu - jaké informace budeme potřebovat od Vás znát si přečtěte v sekci o akciové společnosti.

V případě, že je Vaším záměrem koupit a.s., tak ready made akciová společnost na prodej od Profispolečnosti.cz je pro Vás to správné řešení! Prodej akciové společnosti Praha (ready made a.s. Praha) je možné uskutečnit zpravidla do 24 hodin od prvního kontaktu s klientem.

Konec anonymních akcií

Počínaje dnem 30.6.2013 již došlo k dlouho avizované a významné změně obchodního zákona týkající se anonymních listinných akcií na majitele a to konkrétně nabytím účinnosti zákona o některých opatřeních ke zvýšení transparentnosti akciových společností. Od tohoto data již nová akciová společnost (např. ready made a.s. založená po tomto datu) nemůže vydat akcie na majitele v listinné formě, čímž končí anonymita majitelů těchto akcií (akcionářů společnosti).

Pokud došlo k vydání listinných akcií na majitele před tímto datem, musí jejich formu akciová společnost změnit nejpozději do 30.6.2014. Po této lhůtě tedy definitivně končí možnost skrytého vlastníka akciové společnosti, akcie na majitele je / bude možné nadále vydávat, ale pouze v zaknihované formě či jako akcie imobilizované. V obou případech jsou akcie uloženy u depositáře cenných papírů, kterému je poskytnuta informace o jejich majiteli. Další formou akcií jsou akcie na jméno, na nichž je majitel uveden přímo.

Pokud nadále chcete požívat výhod anonymity akcií ve své akciové společnosti, doporučujeme využít za účelem skrytého vlastnictví takzvané offshore společnosti, které jsou registrované v některých daňových rájích s neveřejnými obchodními rejstříky. Standardním modelem pro skrytí vlastnictví a.s. bývá offshore společnost vystupující jako akcionář akciové společnosti, přičemž tato offshore společnost je ovládána osobou, o které nemusí být ve veřejně přístupných dokumentech a rejstřících žádná zmínka.

Tento model se doporučuje i při pořízení nové ready made akciové společnosti. Pokud Vás toto řešení zajímá, přečtěte si více informací na stránce naší služby offshore společnosti.

 

POZOR AKCE

K ready made akciové společnosti s ručením omezeným si navíc můžete objednat také virtuální sídlo již za 149,- Kč měsíčně!


 

READY MADE a.s. za 49.900,- Kč včetně DPH

objednejte online

 

DŮLEŽITÁ INFORMACE

Každá nově založená akciová společnost musí vlastnit webové stránky. Nechte si vytvořit webové stránky naší společností. Více informací naleznete v následujícím článku: Webové stránky pro akciové společnosti.

 

Telefon
+420 775 387 744
+420 266 793 320
e-mail
info@profispolecnosti.cz
„V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.“ sipka
JUDr. Jakub Maur, jednatel

Chcete pravidelně zdarma dostávat podnikatelské rady?

Zadejte Váš e-mail

 odeslat

Novinky

Nový daňový ráj Marshallovy ostrovy nabízí vysokou míru anonymity vlastnictví. Více

Jako poděkování za Vaši přízeň jsme slevnili naše služby týkající se zakládání a prodeje ready made firem pro všechny naše klienty a to počínaje začátkem roku 2017.

Řekli / napsali o nás

"Za svou ready-made společnost s ručením omezením jsem mohl jednat do 24 hodin od svého prvního kontaktu s jednatelem Profispolečnosti.cz. Doporučuji!"

Mirek Koudelka, Smartstore s.r.o.

hospodářská komora - logo

Naši významní partneři

Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz poskytují virtuální sídlo společnosti a virtuální kanceláře se zaměřením na sídlo firmy v Praze. Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky
ZAVOLÁME VÁM ZPĚT