Nacházíte se zde: / / / Ready made SE

Ready made SEReady made SE

Informace o ready made evropské akciové společnosti (SE)

Ready made evropská společnost je již předzaložená společnost (dále také jen jako ready made SE), která byla vytvořena výlučně za účelem jejího prodeje koncovému zákazníkovi, nidky nepodnikala a má 100% záruku bezdlužnosti.

Ready made S.E. (z latinského názvu Societas Europea), někdy též označocvána jako ready made ES či E.S. (zkratka českého názvu evropská společnost) má vyřízené volné živnosti již v době její koupě novým klientem, který tak s touto ready made SE může začít okamžitě podnikat. 

Všechny naše ready made evropské společnosti mají plně splacený základní kapitál ve výši 120 tisíc Euro, který je při převodu předáván účetně na pokladně ready made evropské akciové společnosti. Základní kapitál evropské společnosti je rozvržen na akcie, proto se také evropské společnosti někdy říká evropská akciová společnost.

Evropská společnost ready made představuje nejvýhodnější způsob pořízení nové evropské akciové společnosti a to zejména z důvodu, že založení evropské společnosti od počátku na zelené louce (na míru) je velice zdlouhavý a nákladný právní proces, který navíc vyžaduje přeshraniční prvek.

Expres zápis do OR

Nově nabízíme expres zápis všech změn provedených u ready made evropské společnosti notářským zápisem do obchodního rejstříku ve lhůtě 24 hodin. 

Díky našemu expres zápisu do Obchodního rejstříku budete mít svou ready made evropské akciové společnost přepsanou na sebe v den převodu na Vaši osobu! Ten samý den budete mít k dispozici výpis z OR se všemi Vašimi novými údaji. 

Hlavní výhody ready made SE

 • nepotřebujete základní kapitál nutný k založení evropské společnosti
 • možnost obsadit statutární orgány pouze 2 osobami 
 • vysoká mezinárodní image a celoevropsky známá právní forma společnosti
 • možnost přesídlení evropské společnosti do jiného státu EU při zacování stejné právní formy

Ready made evropská společnost za 49.900,- Kč včetně DPH

V ceně READY MADE SE jsou zahrnuty tyto služby:

 • uspořádání a organizace valné hromady a volba nových členů představenstva a dozorčí rady akciové společnosti
 • ověření potřebných listin a podpisů na všech dokumentech a listinách
 • soudní poplatek za zápis změn do obchodního rejstříku
 • vyřízené volné živností
 • změna sídla evropské společnosti v rámci Hlavního města Prahy
 • garance zápisu změny vlastníka ready made SE do obchodního rejstříku
 • výpis z rejstříku trestů členů představenstva a dozorčí rady
 • převod cenných papírů ready made evropské společnosti
 • výpis z živnostenského rejstříku ready made S.E. a výpis z katastru nemovitostí
 • přihlášení evropské společnosti k dani z příjmu
 • garance 100% bezdlužnosti ready made SE 

Více informací o ready made Evropské společnosti a jejím převodu si přečtěte v sekci o evropské společnosti.

Konec anonymních akcií u Evropských společností v ČR

Počínaje dnem 30.6.2013 již došlo k dlouho očekávané změně obchodního zákoníku týkající se anonymních na majitele (na doručitele) a to konkrétně nabytím účinnosti zákona o některých opatřeních ke zvýšení transparentnosti akciových společností. Od tohoto dne již nově založené Evropská společnost (např. ready made SE. založená po tomto datu) nemůže vydat akcie na majitele v listinné formě, čímž končí anonymita majitelů těchto akcií (akcionářů Evropské akciové společnosti).

Pokud došlo k vydání listiných akcií na majitele před tímto datem, musí jejich formu Evropská společnost změnit nejpozději do 30.6.2014. Po této lhůtě tedy definitivně končí možnost skrytého vlastníka Evropské akciové společnosti, akcie na majitele je / bude možné nadále vydávat, ale pouze v zaknihované formě či jako akcie imobilizované. V obou případech jsou akcie uloženy u depositáře cenných papírů, kterému je poskytnuta informace o jejich majiteli. Další formou akcií jsou akcie na jméno, na nichž je jejich majitel uveden přímo.

Pokud nadále chcete požívat výhod anonymity akcií ve své Evropské společnosti, doporučujeme využít za účelem skrytého vlastnictví takzvané offshore společnosti, které jsou registrované v některých daňových rájích s neveřejnými obchodními rejstříky. Standardním modelem pro skytí vlastnictví Evropské společnosti (SE) bývá offshore společnost vystupující jako akcionář Evropské společnosti, přičemž tato offshore společnost je ovládána osobou, o které nemusí být ve veřejně přístupných dokumentech a rejstřících žádná zmínka.

Tento model se doporučuje i při pořízení nové ready made evropské společnosti. Pokud Vás toto řešení zajímá, přečtěte si více informací na stránce naší služby offshore společnosti.

 

POZOR AKCE: 

K ready made Evropské akciové společnosti si navíc můžete objednat také sídlo firmy a to již za 149,- Kč měsíčně!

Ready made evropskou společnost si můžete od nás pořídit NA SPLÁTKY- více info naleznete v tomto samostatném článku.

 

READY MADE SE za 49.900,- Kč včetně DPH
objednejte online
Telefon
+420 775 387 744
+420 266 793 320
e-mail
info@profispolecnosti.cz
„V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.“ sipka
JUDr. Jakub Maur, jednatel

Chcete pravidelně zdarma dostávat podnikatelské rady?

Zadejte Váš e-mail

 odeslat

Novinky

Nový daňový ráj Marshallovy ostrovy nabízí vysokou míru anonymity vlastnictví. Více

Jako poděkování za Vaši přízeň jsme slevnili naše služby týkající se zakládání a prodeje ready made firem pro všechny naše klienty a to počínaje začátkem roku 2017.

Naše sesterská společnost zabývající se poskytováním virtuálních sídel a provozem virtuálních kanceláří má nový web v moderním a responzivním designu. Doufáme, že se Vám bude líbit.

Řekli / napsali o nás

"Za svou ready-made společnost s ručením omezením jsem mohl jednat do 24 hodin od svého prvního kontaktu s jednatelem Profispolečnosti.cz. Doporučuji!"

Mirek Koudelka, Smartstore s.r.o.

"Již mnohokráte jsem s potěšením využil Vašich profesionálních služeb v oblasti založení společnosti na klíč a také prodeje ready made firem a budu je samozřejmě využívat i nadále pro sebe i své klienty."

Mgr. Martin Pixa, advokát

hospodářská komora - logo

Naši významní partneři

Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz poskytují virtuální sídlo společnosti a virtuální kanceláře se zaměřením na sídlo firmy v Praze. Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky
ZAVOLÁME VÁM ZPĚT