Nacházíte se zde: / / Založení společnosti

Založení společnostiZaložení společnosti

Informace o založení společnosti

Založení společnosti (založení s.r.o. nebo i založení a.s.) a zápis této společnosti do obchodního rejstříku patří mezi hlavní úskalí, která čekají na budoucího provozovatele každé obchodní společnosti.

Založení společnosti či založení firmy v České republice je považováno za časově i finančně velmi nákladný proces, během kterého čelí nový podnikatel mnoha administrativním, právním i finančním nástrahám.

Z tohoto důvodu nabízíme našim klientům službu založení firmy na míru tak, aby mohli odstartovat své podnikání bez zbytečných komplikací a administrativní zátěže. Při procesu založení společnosti vyřídíme za klienta veškeré náležitosti a zajistíme zápis nové firmy do obchodního rejstříku zpravidla do 8 dnů. Nové společnosti rovněž vyřídíme potřebná živnostenská oprávnění či koncese a požadované registrace k daním (daň z příjmu, DPH, srážková daň apod.). 

Expres zápis do OR

Nově nabízíme expres zápis Vaší nově založené spokečnosti do obchodního rejstříku ve lhůtě 24 hodin. 

Díky našemu expres zápisu do Obchodního rejstříku budete mít svou novou společnost zapsanou do OR v den založení společnosti! Ten samý den budete mít k dispozici výpis z OR se všemi Vašimi novými údaji. 

V rámci založení společnosti nabízíme tyto služby

Založení s.r.o. - založení společnosti s ručením omezeným na míru s nutností splatit základní kapitál z vlastních prostředků

Založení a.s. - založení akciové společnosti na klíč s nutností splacení základního kapitálu a.s. z vlastních prostředků

Založení s.r.o. s naším kapitálem - založení s.r.o. na míru s naším kapitálem, bez nutnosti splácet vklad z Vaší strany

Zřízení organizační složky - vyřízení a zápis organizační složky zahraniční společnosti do obchodního rejstříku v ČR

Při založení společnosti pro Vás zajistíme veškerou administrativu, zejména se bude jednat o tyto úkony:

 • sepsání zakladatelské listiny či společenské smlouvy ve formě notářského zápisu
 • prověření názvu zakládané společnosti
 • čestná prohlášení a podpisové vzory statutárních orgánů založené firmy
 • prohlášení správce vkladů zakládané společnosti
 • souhlas s umístěním sídla od majitele nemovitosti pro nově zakládanou firmu
 • vyřízení volných, řemeslných i vázaných živností či koncese pro novou firmu 
 • obstarání výpisů z rejstříků nutných k založení společnosti - obchodního rejstříku, z rejstříku trestů, katastru nemovitostí apod.
 • ověření listin a podpisů nutných k založení firmy
 • podání návrhu na zápis společnosti do obchodního rejstříku
 • registrace nově vzniklé firmy k daním na finančním úřadě

Firma na klíč za nejlepší cenu na trhu!

Cena za založení firmy na klíč je u nás uvedena vždy včetně všech zákonných poplatků, v případě, že si při založení nové společnosti objednáte od nás také sídlo firmy, vyjde Vás firma na klíč téměř pouze na cenu zákonných poplatků, jako byste si společnost na klíč zakládali sami svépomocí.

Zakládání společností patří k našim hlavním činnostem, a proto pokud uvažujete o založení podniku nové obchodní společnosti, neváhejte využít našich služeb - založit společnost s Profispolečnosti.cz je nejvýhodnější a nejlevnější způsob zajištění firmy na klíč a zakládání společnosti v České republice.

Poskytujeme nejlevnější založení obchodní společnosti Praha (firmy Praha) - nejlevnější založení společnosti Praha na trhu!

POZOR AKCE

Ke každému založení společnosti máte nyní možnost objednat službu POSKYTNUTÍ SÍDLA JIŽ ZA 149,- Kč měsíčně - více informací naleznete na stránce o poskytnutí sídla 

Nevýhody založení společnosti svépomocí - nevýhody založení firmy vlastními silami

Začínající podnikatelé se zpravidla budou potýkat při založení společnosti vlastními silami zejména s těmito problémy:

 • nepřehlednost právního řádu a nedostupnost relevantních informací při založení firmy
 • složitost podacího formuláře pro založení obchodní společnosti (návrhu na zápis nové obchodní společnosti do OR), který obsahuje až 20 stran, včetně nejasného vymezení příloh a nejednotnosti soudních rozhodnutí o zápisu nové obchodní společnosti do obchodního rejstříku, přičemž zápis do OR je nezbytnou podmínkou pro vznik obchodní společnosti
 • značné riziko odmítnutí zápisu nové obchodní společnosti do obchodního rejstříku ze strany soudu a s tím spojené další nemalé časové i finanční náklady zakladatele; vznik společnosti je spojen právě se zápisem do OR 
 • při založení firmy s.r.o. nebo a.s. Vás čeká až 15 návštěv na různých institucích a úřadech
 • pokud chcete založit firmu, budete muset doložit téměř 20 žádostí, formulářů a ostatních příloh
 • průměrná doba založení společnosti v České republice dle zprávy World Bank se pohybuje okolo  5-ti týdnů
 • každá chyba, kterou se při zakládání nové obchodní společnosti dopustíte vám prodlouží a zdraží celý proces začátku podnikání

S naším poradenským servisem se Vám toto při založení společnosti stát nemůže! Pokud si chcete založit firmu neváhejte se obrátit na profesionály!

Nejen, že Vás uchráníme zmíněných rizik při založení nové společnosti, ale především založíme obchodní společnost v nejkratším možném časovém termínu a za mimořádně příznivých cenových podmínek. Samozřejmostí je individuální přístup ke všem Vašim potřebám a požadavkům.

 

POZOR: Pokud chcete začít podnikat ihned a bez nutnosti skládání základního kapitálu (což je v případě založení společnosti na míru nutné), využijte naší nabídky převodu  již připravených READY MADE společností a odstartujte své obchodní úspěchy s novou firmou již zítra!

Navíc pokud si chcete pořídit již společnost přihlášenou k DPH, hodí se pro Vás více než-li firma na klíč již vytvořená ready made společnost.

 

Založení společnosti s.r.o. nebo a.s.
 
objednejte online 

  

VIDEOPRŮVODCE „Založení společnosti“

„Založení společnosti je pro mnoho podnikatelů složitý a zbytečně zdlouhavý proces. Naše společnost je tu proto, aby předcházela komplikacím při založení firmy a pomohla Vám na startu Vašeho podnikání.

Rádi Vám založíme společnost s ručením omezeným i akciovou společnost přímo na míru. Neztrácejte čas se zakládáním firmy a přenechejte Vaše starosti nám.“

Vaše Profispolečnosti.cz

 

 

Založení nové firmy např. pro založení obchodu bude díky naší odborné asistenci hračka! Poskytujeme 100% garanci na zápis poslečnoti do OR a tedy i garanci na samotný vznik společnosti - vznik podniku Vaší nové firmy na klíč.

V případě dotazů na založení společnosti na klíč nás neváhejte kdykoli kontaktovat!

 

Telefon
+420 775 387 744
+420 266 793 320
e-mail
info@profispolecnosti.cz
„V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.“ sipka
JUDr. Jakub Maur, jednatel

Chcete pravidelně zdarma dostávat podnikatelské rady?

Zadejte Váš e-mail

 odeslat

Novinky

Nový daňový ráj Marshallovy ostrovy nabízí vysokou míru anonymity vlastnictví. Více

Jako poděkování za Vaši přízeň jsme slevnili naše služby týkající se zakládání a prodeje ready made firem pro všechny naše klienty a to počínaje začátkem roku 2017.

Naše sesterská společnost zabývající se poskytováním virtuálních sídel a provozem virtuálních kanceláří má nový web v moderním a responzivním designu. Doufáme, že se Vám bude líbit.

Naše partnerská advokátní kancelář Maur legal s.r.o. má nový web, nám se velice líbí, posuďte sami zde.

Řekli / napsali o nás

"Za svou ready-made společnost s ručením omezením jsem mohl jednat do 24 hodin od svého prvního kontaktu s jednatelem Profispolečnosti.cz. Doporučuji!"

Mirek Koudelka, Smartstore s.r.o.

"Již mnohokráte jsem s potěšením využil Vašich profesionálních služeb v oblasti založení společnosti na klíč a také prodeje ready made firem a budu je samozřejmě využívat i nadále pro sebe i své klienty."

Mgr. Martin Pixa, advokát

"Děkuji za kvalitní služby, při založení společnosti jsme byli maximálně spokojeni a budeme Vás doporučovat všem našim partnerům, kteří mají rovněž zájem o takové služby."

Karel Dvořák, Central credit s.r.o.

"Naše společnost, jako významný mezinárodní investor a developer, působí úspěšně na českém trhu již 3 roky. V případě potřeby založení společnosti na klíč a prodeje ready made společností se spoléháme výhradně na firmu Profispolečnosti.cz s.r.o. a to zejména pro rychlost, profesionalitu a cenovou výhodnost jejich služeb."

Ing. Giorgi Chkhaidze, Orbeli Group s.r.o.

hospodářská komora - logo

Naši významní partneři

Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz poskytují virtuální sídlo společnosti a virtuální kanceláře se zaměřením na sídlo firmy v Praze. Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky
ZAVOLÁME VÁM ZPĚT