Nacházíte se zde: / / / Založení a.s.

Založení a.s.Založení a.s.

Informace o založení a.s.

Založení akciové společnosti a její vznik je v České republice velmi náročný proces, ke kterému se zpravidla vyžaduje odborná asistence.

Pokud využijete naše služby založení a.s. na klíč, tak jediné, co budete potřebovat na rozdíl od pořízení READY MADE akciové společnosti, je složení základního kapitálu v minimální výši 2.000.000,- Kč (popřípadě 30% z této částky) na bankovní účet Vaší nově zakládané a.s.

K zakládané akciové společnosti máte nyní možnost výhodně využít poskytnutí virtuálního sídla a snížit tak počet správních kontrol, pakliže využijete sídla firmy a.s. v Praze a sídlem Vaší akciové společnosti bude tedy Praha.

Pokud nemáte prostředky na složení základního kapitálu akciové společnosti, neváhejte využít naší nabídky již předzaložených ready made akciových společností, které mají svůj vklad do základního kapitálu zcela splacen námi, a novému akcionáři se tento kapitál převádí pouze "účetně" na pokladně akciové společnosti.

Expres zápis do OR

Nově nabízíme expres zápis Vaší nově založené akciové spokečnosti do obchodního rejstříku ve lhůtě 24 hodin. 

Díky našemu expres zápisu do Obchodního rejstříku budete mít svou novou akciovou společnost zapsanou do OR v den založení společnosti! Ten samý den budete mít k dispozici výpis z OR se všemi Vašimi novými údaji. 

Založení a.s. za 39.900,- Kč včetně všech poplatků!

Akciovou společnost - společnost na klíč - Vám založíme do cca 8 pracovních dnů a to dle Vašich požadavků za nejlepší cenu 39.900,- Kč bez DPH.

V ceně založení akciové společnosti je zahrnuto naprosto vše:

  • obstarání a vyplnění veškerých potřebných dokumentů  a formulářů nutných pro vznik akciové společnosti
  • notářský zápis (zakladatelská listina / zakladatelská smlouva a STANOVY a.s.)
  • ověření podpisů zakladatele akciové společnosti
  • výpis z trestního rejstříku členů představenstva a dozorčí rady založené a.s.
  • výpis z katastru nemovitostí sídla akciové společnosti
  • výpis z živnostenského rejstříku a.s.
  • ohlášení živnostenských oprávnění spadajících do živností volných pro novuo as
  • kolky a soudní poplatky za návrh na zápis založené akciové společnosti do OR
  • 100% jistota zápisu firmy a.s. na klíč do OR (vznik akciové společnosti) 

Více informací o založení akciové společnosti - co od Vás budeme potřebovat si přečtěte v sekci informace o založení a.s.

Konec anonymních akcií pro akciové společnosti

Počínaje datem 30.6.2013 došlo k dlouho proklamované změně obchodního zákona týkající se anonymních listiných akcií na majitele a to konkrétně nabytím účinnosti zákona o některých opatřeních ke zvýšení transparentnosti akciových společností. Od tohoto data již nově založená akciová společnost (např. při založení a.s. na klíč) nemůže vydat akcie na majitele v listinné podobě, čímž končí anonymita majitelů těchto akcií (akcionářů akciové společnosti).

Pokud došlo k vydání listiných akcií na majitele před tímto datem, musí jejich formu i dříve založená akciová společnost změnit nejpozději do 30.6.2014. Po této lhůtě tedy definitivně končí možnost skrytého vlastníka všech akciových společností! Akcie na majitele je / bude možné nadále vydávat, ale pouze v zaknihované formě či jako akcie imobilizované. V obou případech jsou takové akcie uloženy u depositáře cenných papírů, kterému je poskytnuta také informace o jejich majiteli. Další formou akcií akciových společností jsou akcie na jméno, na nichž je jejich majitel uveden svými osobními údaji.

Pokud byudete chtít požívat výhod anonymity akcií ve své nově zakládané akciové společnosti, doporučujeme využít za účelem skrytého vlastnictví takzvané offshore společnosti, které jsou registrované v některých daňových rájích s neveřejnými obchodními rejstříky. Standardním modelem pro skytí vlastnictví při založení a.s. bývá offshore společnost vystupující jako zakladatel a jediný akcionář akciové společnosti, přičemž tato offshore společnost je ovládána osobou, o které nemusí být ve veřejně přístupných dokumentech a rejstřících žádná zmínka.

Tento model se doporučuje i při založení nové akciové společnosti na míru. Pokud Vás toto řešení zajímá, přečtěte si více informací na stránce naší služby offshore společnosti.

 

POZOR AKCE

Ke každému založení akciové společnosti máte nyní možnost objednat naši službu POSKYTNUTÍ SÍDLA v Praze, Brně či Ostravě a to JIŽ ZA 149,- Kč měsíčně - více informací naleznete na stránce o poskytnutí sídla.

 

Založení a.s. za 39.900,- Kč
 
objednejte online
Telefon
+420 775 387 744
+420 266 793 320
e-mail
info@profispolecnosti.cz
„V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.“ sipka
JUDr. Jakub Maur, jednatel

Chcete pravidelně zdarma dostávat podnikatelské rady?

Zadejte Váš e-mail

 odeslat

Novinky

Nový daňový ráj Marshallovy ostrovy nabízí vysokou míru anonymity vlastnictví. Více

Jako poděkování za Vaši přízeň jsme slevnili naše služby týkající se zakládání a prodeje ready made firem pro všechny naše klienty a to počínaje začátkem roku 2017.

Řekli / napsali o nás

"Za svou ready-made společnost s ručením omezením jsem mohl jednat do 24 hodin od svého prvního kontaktu s jednatelem Profispolečnosti.cz. Doporučuji!"

Mirek Koudelka, Smartstore s.r.o.

"Již mnohokráte jsem s potěšením využil Vašich profesionálních služeb v oblasti založení společnosti na klíč a také prodeje ready made firem a budu je samozřejmě využívat i nadále pro sebe i své klienty."

Mgr. Martin Pixa, advokát

hospodářská komora - logo

Naši významní partneři

Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz poskytují virtuální sídlo společnosti a virtuální kanceláře se zaměřením na sídlo firmy v Praze. Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky
ZAVOLÁME VÁM ZPĚT