Nacházíte se zde: / / Ready made společnosti

Prodej ready made společností - ready made firmyProdej ready made společností - ready made firmy

Informace o ready made společnostech na prodej

Ready made (nebo-li předzaložená) společnost je již obchodním soudem registrovaná společnost, která je určena pouze k jejímu prodeji novému podnikateli. Založení ready made společnosti má jediný důvod a to převod této readymade firmy na nového klienta. 

Hlavním důvodem existence a vzniku tzv. ready made společností je zejména faktická potřeba začínajícího podnikatele odstartovat své podnikání rychle, pod novou firmou a bez zbytečné finanční zátěže v podobě splacení základního kapitálu.

Ready made společnost nikdy nevyvíjela žádnou obchodní činnost, je již zapsána v obchodním rejstříku, má svoje IČO, má nulovou ekonomickou a účetní historii a tím pádem také 100% garanci bezdlužnosti.

V rámci prodeje ready made společností poskytujeme tyto služby

Ready made s.r.o. - převod ready made společnosti s ručením omezeným, možnost koupě s.r.o. již přihlášené k DPH

Ready made a.s. - převod ready made firmy akciové společnosti

Ready made SE (evropská společnost) - prodej ready made evropské akciové společnosti

Společnosti s vyšším základním kapitálem - prodej ready made firem s libovolnou výší základního kapitálu

Profispolečnosti.cz disponují portfoliem ready made společností, které jsou určeny výhradně ke koncovému prodeji zákazníkovi, garantují ze 100%, že společnosti jsou bez obchodní historie, bez závazků a pohledávek a mají zcela splacený základní kapitál. Sídlo ready made společností je Praha, ale toto sídlo může být při převodu ready made firmy změněno kamkoli i mimo Prahu.

Seznam našich ready made firem s.r.o., a.s. i SE naleznete na samostatné stránce Seznam ready made společností.

Ready made společnost je klientovi k dispozici okamžitě a její cena, která je jedna z nejpříznivějších na trhu (!) a neobsahuje žádné skryté poplatky! 

Expres zápis do OR

Nově nabízíme expres zápis všech změn provedených u ready made společnosti notářským zápisem do obchodního rejstříku ve lhůtě 24 hodin. 

Díky našemu expres zápisu do Obchodního rejstříku budete mít svou ready made společnost přepsanou na sebe v den převodu na Vaši osobu! Ten samý den budete mít k dispozici výpis z OR se všemi Vašimi novými údaji. 

Hlavní výhody námi nabízené ready made společnosti

  • firmy na prodej jsou bez obchodní historie, bez závazků a pohledávek
  • readymade má plně splacený základní kapitál
  • ready made firma je k dispozici okamžitě - můžete koupit ready-made firmu a podnikat do 24 hod
  • je zapsaná v obchodním rejstříku a má vyřízeny volné živnosti - většina konkurečních společností toto nenabízí a s jejich ready made firmou tak nemůžete okamžitě začít podnikat a musíte čekat až do vyřízení těchto živností
  • za ready made společnost na prodej můžete jednat ihned po její koupi a nemusíte čekat na zápis v obchodním rejstříku
  • při prodeji readymade společnosti Vás čeká pouze jedna návštěva u notáře, potřebujete při ní pouze občanský průkaz
  • cena ready-made je na českém trhu bezkonkurenční a neobsahuje žádné skryté poplatky a je včetně DPH!
  • pouze u Profispolečnosti.cz si můžete pořídit nejlevnější ready made společnosti v ČR
  • koupě ready made společnosti Vám zajistí nejrychleší možnost okamžitého podnikání 

Prodej ready made společností nabízí zajímavou alternativu k založení společnosti ať již prostřednictvím specializované firmy či vlastními silami.

Rozhodující výhodou ready made společností - společnosti na prodej, oproti klasickému zakládání nové společnosti, která činí tuto službu tolik populární, je rychlost a dostupnost koupě firmy. Prodej ready made společnosti je nejvyužívanější způsob pořízení firmy v ČR.

Zatímco při běžném založení společnosti se čekací doba na možnost podnikat pod novou obchodní firmou protáhne až na dva týdny, tak koupit firmu - a.s. nebo s.r.o. na prodej - můžete během 1 hodiny a začít tedy podnikat téměř okamžitě. Další významnou výhodou ready made firmy Praha je fakt, že ready made společnost, kterou klient kupuje, má již splacený základní kapitál, a proto je i její finanční dostupnost vyšší.

Pokud Vás zajímá, jaké kroky budou následovat při převodu ready made společnosti a chcete také vědět, jak je to s jejím základním kapitálem, přečtěte si to v samostatné sekci popisující převod ready made společnosti.

 

POZOR AKCE

Ke každé ready made společnosti máte nyní možnost objednat službu POSKYTNUTÍ SÍDLA JIŽ ZA 149,- Kč měsíčně - více informací naleznete na stránce o poskytnutí sídla. 


Nabízíme rovněž ready made společnosti registrované jako plátci DPH!
 

Pokud si nechcete pořizovat čistou ready made společnost a preferujete spíše firmu s již podnikatelskou minulostí, neváhejte využít naší nabídky firem s historií.

Ready made společnosti si můžete od nás pořídit také NA SPLÁTKY- více informací o této službě naleznete v samostatném článku o ready made společnostech na splátky

 

READY MADE společnost s.r.o. / a.s. / SE
objednejte online

 

 

 VIDEOPRŮVODCE „Ready made společnosti“

„Ready made společnost je již založená obchodní společnost, zapsaná do obchodního rejstříku, s kompletně splaceným základním kapitálem. S naší ready made společností můžete začít podnikat již během několika hodin.

Ready made společnosti prodáváme v příznivé cenové hladině a bez skrytých poplatků. Samozřejmostí je garance jejich bezdlužnosti a nulová ekonomická i účetní historie.

Nechcete-li zdlouhavě čekat na založení Vaší firmy, obraťte se na nás a můžete začít podnikat již zítra.“

 

Základní informace pro prodej společností - prodej firmy

Prodej společností či prodej firmy ve formě ready made společnosti je bezpečná a rychlá cesta, jak začít rychle podnikat. Prodej ready made zde představuje nejsnazší způsob, jak si v dnešní době pořídit novou společnost. Firma na prodej je připravena pro klienta téměř okamžitě, prodej společnosti se koná zpravidla do 24 hodin od prvního kontaktu s klientem a vyjasnění všech jeho požadavků. Pokud je tedy Vaším záměrem koupit společnost, tak prodej podniku ready made firmy je pro Vás nejlepším a nejlevnějším řešením.

Koupě společnosti, tedy koupě založené společnosti - koupě ready made společnosti či koupě podniku je nejlepší variantou, pokud uvažujete o začátku podnikání pod novou firmou.

Naše společnost nenabízí prodej zavedené firmy, která má již nějakou podnikatelskou histroii, jen tak zajistíme našim klientům 100% jistotu bezdlužnosti našich ready made společností. Tvorba ready made společnosti je hlavní náplní naší činnosti a pro ready made společnosti Praha a ready made společnost Praha máme dominantní postavení na našem trhu. Pokud si chcete pořídit levně ready made, neváhejte využít například naši nabídku ready made firmy Praha 1 či ready made firmy Praha.

Majitelům zavedených společností, kteří chtěji prodat firmu prostřednictvím naší společnosti, bohužel nemůžeme vyhovět a budeme je muset odkázat na jinou společnost, jejímž předmětem činnosti je prodej společností v ČR a jejich prostřednictvím se realizuje nákup a prodej firem, tedy např. i prodej zavedených společností pro někoho, kdo nabízí svůj podnik na prodej.

Profispolečnosti nabízejí výlučně prodej nově založených firem Praha (společnosti na prodej Praha) a pro požadavky našich klientů - firmy na prodej Praha či prodej firem praha - nabízejí výlučně převod čistých a bezdlužných ready made firem. Pokud je tedy Vaším záměrem koupit společnost praha, jste u nás na správné adrese!

V případě dotazů ohledně prodeje ready made společností nás neváhejte kdykoli kontaktovat!

 

 

Telefon
+420 775 387 744
+420 266 793 320
e-mail
info@profispolecnosti.cz
„V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.“ sipka
JUDr. Jakub Maur, jednatel

Chcete pravidelně zdarma dostávat podnikatelské rady?

Zadejte Váš e-mail

 odeslat

Novinky

Naše sesterská společnost zabývající se poskytováním virtuálních sídel a provozem virtuálních kanceláří má nový web v moderním a responzivním designu. Doufáme, že se Vám bude líbit.

Jako poděkování za Vaši přízeň jsme slevnili naše služby týkající se zakládání a prodeje ready made firem pro všechny naše klienty a to počínaje začátkem roku 2017.

Máme pro Vás novou virtuální kancelář v Holešovicích na prestižní ulici Dukelských hrdinů. Více info na samostané stránce sídla Praha 7.

Naše partnerská advokátní kancelář Maur legal s.r.o. má nový web, nám se velice líbí, posuďte sami zde.

Řekli / napsali o nás

,,chtěla bych poděkovat za velmi dobrou spolupráci, byla, jak jste slíbili a to mě těší! Mgr. Lenka Fűssiová, jednatel společnosti SIMEDAP FLOW s.r.o.,,

Mgr. Lenka Fűssiová, SIMEDAP FLOW s.r.o., 5.5.2014,

Vaše společnost je opravdu profesionální, což už má i v názvu. Veškeré služby, které jsem si u Vás objednal, byly bez problémů a průtahů vyřízeny. Moje požadavky byly obratem doplněny a zařízeny. Prostě jsem rád, že jsem narazil na profesionály, se kterými je radost spolupracovat. Vaše služby vřele doporučuji.

Miloš Rotter, BONO COMPANY s.r.o., slovenská ready made s.r.o., 8.1.2015, BONO COMPANY s.r.o.

,,"Díky za spolehlivé a vstřícné jednání při vyřizování všech náležitostí kolem nově zakládané společnosti. Obzvláště za dodržení všech slíbených termínů a to i při založení mimopražské společnosti. SMARTEN DEFT s.r.o."

Ing. Martin Malaník, SMARTEN DEFT s.r.o., 17.4.2014,

 

"Velice rychlé a profesionální jednání. Snaha maximálně vyjít vstříc zákazníkovi. Velká spokojenost. Jak by se krásně žilo a podnikalo, kdyby všude vše fungovalo jako ve firmě Profispolečnosti.cz s.r.o. INg. Jiří Matras, jednatell společnosti JAMESONCOM.CZ s.r.o."

Ing. Jiří Matras, JAMESONCOM.CZ s.r.o., 14.4.2014,

hospodářská komora - logo

Naši významní partneři

Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz poskytují virtuální sídlo společnosti a virtuální kanceláře se zaměřením na sídlo firmy v Praze. Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky
ZAVOLÁME VÁM ZPĚT