Nacházíte se zde: / / Ready made společnosti

Prodej ready made společností - ready made firmyProdej ready made společností - ready made firmy

Informace o ready made společnostech na prodej

Ready made (nebo-li předzaložená) společnost je již obchodním soudem registrovaná společnost, která je určena pouze k jejímu prodeji novému podnikateli. Založení ready made společnosti má jediný důvod a to převod této readymade firmy na nového klienta. 

Hlavním důvodem existence a vzniku tzv. ready made společností je zejména faktická potřeba začínajícího podnikatele odstartovat své podnikání rychle, pod novou firmou a bez zbytečné finanční zátěže v podobě splacení základního kapitálu.

Ready made společnost nikdy nevyvíjela žádnou obchodní činnost, je již zapsána v obchodním rejstříku, má svoje IČO, má nulovou ekonomickou a účetní historii a tím pádem také 100% garanci bezdlužnosti.

V rámci prodeje ready made společností poskytujeme tyto služby

Ready made s.r.o. - převod ready made společnosti s ručením omezeným, možnost koupě s.r.o. již přihlášené k DPH

Ready made a.s. - převod ready made firmy akciové společnosti

Ready made SE (evropská společnost) - prodej ready made evropské akciové společnosti

Společnosti s vyšším základním kapitálem - prodej ready made firem s libovolnou výší základního kapitálu

Profispolečnosti.cz disponují portfoliem ready made společností, které jsou určeny výhradně ke koncovému prodeji zákazníkovi, garantují ze 100%, že společnosti jsou bez obchodní historie, bez závazků a pohledávek a mají zcela splacený základní kapitál. Sídlo ready made společností je Praha, ale toto sídlo může být při převodu ready made firmy změněno kamkoli i mimo Prahu.

Seznam našich ready made firem s.r.o., a.s. i SE naleznete na samostatné stránce Seznam ready made společností.

Ready made společnost je klientovi k dispozici okamžitě a její cena, která je jedna z nejpříznivějších na trhu (!) a neobsahuje žádné skryté poplatky! 

Expres zápis do OR

Nově nabízíme expres zápis všech změn provedených u ready made společnosti notářským zápisem do obchodního rejstříku ve lhůtě 24 hodin. 

Díky našemu expres zápisu do Obchodního rejstříku budete mít svou ready made společnost přepsanou na sebe v den převodu na Vaši osobu! Ten samý den budete mít k dispozici výpis z OR se všemi Vašimi novými údaji. 

Hlavní výhody námi nabízené ready made společnosti

  • firmy na prodej jsou bez obchodní historie, bez závazků a pohledávek
  • readymade má plně splacený základní kapitál
  • ready made firma je k dispozici okamžitě - můžete koupit ready-made firmu a podnikat do 24 hod
  • je zapsaná v obchodním rejstříku a má vyřízeny volné živnosti - většina konkurečních společností toto nenabízí a s jejich ready made firmou tak nemůžete okamžitě začít podnikat a musíte čekat až do vyřízení těchto živností
  • za ready made společnost na prodej můžete jednat ihned po její koupi a nemusíte čekat na zápis v obchodním rejstříku
  • při prodeji readymade společnosti Vás čeká pouze jedna návštěva u notáře, potřebujete při ní pouze občanský průkaz
  • cena ready-made je na českém trhu bezkonkurenční a neobsahuje žádné skryté poplatky a je včetně DPH!
  • pouze u Profispolečnosti.cz si můžete pořídit nejlevnější ready made společnosti v ČR
  • koupě ready made společnosti Vám zajistí nejrychleší možnost okamžitého podnikání 

Prodej ready made společností nabízí zajímavou alternativu k založení společnosti ať již prostřednictvím specializované firmy či vlastními silami.

Rozhodující výhodou ready made společností - společnosti na prodej, oproti klasickému zakládání nové společnosti, která činí tuto službu tolik populární, je rychlost a dostupnost koupě firmy. Prodej ready made společnosti je nejvyužívanější způsob pořízení firmy v ČR.

Zatímco při běžném založení společnosti se čekací doba na možnost podnikat pod novou obchodní firmou protáhne až na dva týdny, tak koupit firmu - a.s. nebo s.r.o. na prodej - můžete během 1 hodiny a začít tedy podnikat téměř okamžitě. Další významnou výhodou ready made firmy Praha je fakt, že ready made společnost, kterou klient kupuje, má již splacený základní kapitál, a proto je i její finanční dostupnost vyšší.

Pokud Vás zajímá, jaké kroky budou následovat při převodu ready made společnosti a chcete také vědět, jak je to s jejím základním kapitálem, přečtěte si to v samostatné sekci popisující převod ready made společnosti.

 

POZOR AKCE

Ke každé ready made společnosti máte nyní možnost objednat službu POSKYTNUTÍ SÍDLA JIŽ ZA 149,- Kč měsíčně - více informací naleznete na stránce o poskytnutí sídla. 


Nabízíme rovněž ready made společnosti registrované jako plátci DPH!
 

Pokud si nechcete pořizovat čistou ready made společnost a preferujete spíše firmu s již podnikatelskou minulostí, neváhejte využít naší nabídky firem s historií.

Ready made společnosti si můžete od nás pořídit také NA SPLÁTKY- více informací o této službě naleznete v samostatném článku o ready made společnostech na splátky

 

READY MADE společnost s.r.o. / a.s. / SE
objednejte online

 

 

 VIDEOPRŮVODCE „Ready made společnosti“

„Ready made společnost je již založená obchodní společnost, zapsaná do obchodního rejstříku, s kompletně splaceným základním kapitálem. S naší ready made společností můžete začít podnikat již během několika hodin.

Ready made společnosti prodáváme v příznivé cenové hladině a bez skrytých poplatků. Samozřejmostí je garance jejich bezdlužnosti a nulová ekonomická i účetní historie.

Nechcete-li zdlouhavě čekat na založení Vaší firmy, obraťte se na nás a můžete začít podnikat již zítra.“

 

Základní informace pro prodej společností - prodej firmy

Prodej společností či prodej firmy ve formě ready made společnosti je bezpečná a rychlá cesta, jak začít rychle podnikat. Prodej ready made zde představuje nejsnazší způsob, jak si v dnešní době pořídit novou společnost. Firma na prodej je připravena pro klienta téměř okamžitě, prodej společnosti se koná zpravidla do 24 hodin od prvního kontaktu s klientem a vyjasnění všech jeho požadavků. Pokud je tedy Vaším záměrem koupit společnost, tak prodej podniku ready made firmy je pro Vás nejlepším a nejlevnějším řešením.

Koupě společnosti, tedy koupě založené společnosti - koupě ready made společnosti či koupě podniku je nejlepší variantou, pokud uvažujete o začátku podnikání pod novou firmou.

Naše společnost nenabízí prodej zavedené firmy, která má již nějakou podnikatelskou histroii, jen tak zajistíme našim klientům 100% jistotu bezdlužnosti našich ready made společností. Tvorba ready made společnosti je hlavní náplní naší činnosti a pro ready made společnosti Praha a ready made společnost Praha máme dominantní postavení na našem trhu. Pokud si chcete pořídit levně ready made, neváhejte využít například naši nabídku ready made firmy Praha 1 či ready made firmy Praha.

Majitelům zavedených společností, kteří chtěji prodat firmu prostřednictvím naší společnosti, bohužel nemůžeme vyhovět a budeme je muset odkázat na jinou společnost, jejímž předmětem činnosti je prodej společností v ČR a jejich prostřednictvím se realizuje nákup a prodej firem, tedy např. i prodej zavedených společností pro někoho, kdo nabízí svůj podnik na prodej.

Profispolečnosti nabízejí výlučně prodej nově založených firem Praha (společnosti na prodej Praha) a pro požadavky našich klientů - firmy na prodej Praha či prodej firem praha - nabízejí výlučně převod čistých a bezdlužných ready made firem. Pokud je tedy Vaším záměrem koupit společnost praha, jste u nás na správné adrese!

V případě dotazů ohledně prodeje ready made společností nás neváhejte kdykoli kontaktovat!

 

 

Telefon
+420 775 387 744
+420 266 793 320
e-mail
info@profispolecnosti.cz
„V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.“ sipka
JUDr. Jakub Maur, jednatel

Chcete pravidelně zdarma dostávat podnikatelské rady?

Zadejte Váš e-mail

 odeslat

Novinky

Nový daňový ráj Marshallovy ostrovy nabízí vysokou míru anonymity vlastnictví. Více

Jako poděkování za Vaši přízeň jsme slevnili naše služby týkající se zakládání a prodeje ready made firem pro všechny naše klienty a to počínaje začátkem roku 2017.

Naše sesterská společnost zabývající se poskytováním virtuálních sídel a provozem virtuálních kanceláří má nový web v moderním a responzivním designu. Doufáme, že se Vám bude líbit.

Naše partnerská advokátní kancelář Maur legal s.r.o. má nový web, nám se velice líbí, posuďte sami zde.

Řekli / napsali o nás

"Za svou ready-made společnost s ručením omezením jsem mohl jednat do 24 hodin od svého prvního kontaktu s jednatelem Profispolečnosti.cz. Doporučuji!"

Mirek Koudelka, Smartstore s.r.o.

"Již mnohokráte jsem s potěšením využil Vašich profesionálních služeb v oblasti založení společnosti na klíč a také prodeje ready made firem a budu je samozřejmě využívat i nadále pro sebe i své klienty."

Mgr. Martin Pixa, advokát

"Děkuji za kvalitní služby, při založení společnosti jsme byli maximálně spokojeni a budeme Vás doporučovat všem našim partnerům, kteří mají rovněž zájem o takové služby."

Karel Dvořák, Central credit s.r.o.

"Naše společnost, jako významný mezinárodní investor a developer, působí úspěšně na českém trhu již 3 roky. V případě potřeby založení společnosti na klíč a prodeje ready made společností se spoléháme výhradně na firmu Profispolečnosti.cz s.r.o. a to zejména pro rychlost, profesionalitu a cenovou výhodnost jejich služeb."

Ing. Giorgi Chkhaidze, Orbeli Group s.r.o.

hospodářská komora - logo

Naši významní partneři

Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz poskytují virtuální sídlo společnosti a virtuální kanceláře se zaměřením na sídlo firmy v Praze. Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky
ZAVOLÁME VÁM ZPĚT