Nacházíte se zde: / / / Ready made s.r.o.

Ready made s.r.o.Ready made s.r.o.

Informace o ready made s.r.o.

Ready made společnost s.r.o. je předzaložená společnost s ručením omezeným, která je již zapsána v Obchodním rejstříku, má svoje IČO, nikdy nepodnikala a má tak 100% garanci bezdlužnosti. 

Všechny naše ready made s.r.o. mají vyřízené volné živnosti, takže prodej s.r.o. lze realizovat téměř okamžitě a začít podnikat pod novou obchodní firmou lze opravdu již ve stejný den, kdy dojde k převodu ready made sro na nového vlastníka.

Ready made sro má plně splacený základní kapitál a také má pro urychlení možnosti podnikání otevřený běžný účet v bance, který lze ovšem na přání klienta také zdarma zrušit.

Nově lze také získat ready made s.r.o. (ready made společnosti s ručením omezeným), které jsou již přihlášené k DPH!

Expres zápis do OR

Nově nabízíme expres zápis všech změn provedených u ready made s.r.o. notářským zápisem do obchodního rejstříku ve lhůtě 24 hodin. 

Díky našemu expres zápisu do Obchodního rejstříku budete mít svou ready made s.r.o. přepsanou na sebe v den převodu na Vaši osobu! Ten samý den budete mít k dispozici výpis z OR se všemi Vašimi novými údaji.  

READY MADE s.r.o. za 12.900,- včetně DPH

Ready made společnost s ručením omezeným můžete získat od nás pouze za částku 12.900,- Kč včetně DPH a to se základním kapitálem ve výši 100,- Kč, u ready made s.r.o. se základním kapitálem 200.000,- kč je cena 14.900,- Kč včetně DPH. 

V ceně READY MADE s.r.o. jsou zahrnuty tyto služby:

  • uspořádání a organizace valné hromady a volba nových jednatelů společnosti v rámci převodu ready sro
  • ověření potřebných listin a podpisů na všech dokumentech
  • soudní poplatek za zápis změn do obchodního rejstříku
  • s.r.o. na prodej má vyřízeny volné živnosti již v době převodu - většina konkurečních společností toto nenabízí a s jejich ready made s.r.o. tak nemůžete okamžitě začít podnikat
  • změna sídla v rámci Prahy
  • garance zápisu změn v ready made s.r.o. do obchodního rejstříku
  • výpis z rejstříku trestů jednatele, výpis živnostenského rejstříku a katastru nemovitostí
  • prodej s.r.o. - převod 100% obchodního podílu společnosti na nového společníka
  • přihlášení společnosti k dani z příjmu
  • garance 100% bezdlužnosti prodávané ready made s.r.o.

Seznam našich ready made společností s ručením omezeným naleznete na stránce Seznam ready made společností.

Prodej ready made společností s.r.o.

Prodej ready made společností sro neboli prodej založených s.r.o. tvoří hlavní předmět naší činnosti. Pokud chcete koupit ready made a zajímáte se o nákup společnosti s.r.o., můžete využít naší nabídku na prodej ready made společnosti sro jako způsob založení s.r.o. bez vkladu, jelikož tento vklad byl již při založení společnosti splacen námi a při převodu ready made sro se převádí pouze účetně na pokladně firmy. Sídla našich ready made s.r.o. je vždy Praha, ale je možná změna sídla do jakékoli obce v ČR.

Více informací o ready made společnosti s ručením omezeným a jejím převodu - co od Vás budeme potřebovat znát si přečtěte na samostatné stránce v sekci informace o ready made s.r.o.

Prodej ready made s.r.o. (prodej společnosti s ručením omezeným) představuje nejběžnější způsob pořízení nové společnosti s ručením omezeným. Prodej firem s.r.o. ve formě ready made společností je nejrychlejší a nejméně finančně náročný způsob, jak si koupit nové s.r.o.

Pokud na svou novou společnost sro příliš nespěcháte, ale rádi byste vyžili možnost složení základního kapitálu z našich prostředků, máte možnost si založit společnost na míru s naším základním kapitálem. Více o této možnosti najdete na stránce založení společnosti s.r.o. s naším kapitálem.

 

POZOR AKCE

I) K ready made společnosti s ručením omezeným si navíc můžete objednat také virtuální sídlo již za 149,- Kč měsíčně.

II) Nabízíme prodej s.r.o. společností již registrovaných k DPH v době převodu na nového majitele!

 

READY MADE s.r.o. za 12.900,- Kč vč. DPH
objednejte online 

 

Základní informace o prodeji ready made s.r.o.

Prodej společnosti s.r.o. je realizován na základě vyplnění objednávkového formuláře a následně na základě cca hodinové schůzky u nás v kanceláři či u notáře. Prodej společnosti s r o je realizován na základě smlouvy o převodu obchodního podílu na nového či nové společníky. Prodej firmy s.r.o. je účinný ke dni podpisu smlouvy o převodu obchodního podílu a od této chvíle můžete začít rovnou pod novou společností s.r.o. podnikat.

Prodej společností s.r.o. (prodej společností s r o) ve formě ready made firmy pořídíte jedině od nás za nejlepší cenu na českém trhu, která je uvedena včetně DPH. Prodej společností s r o je stěžejním předmětem naší činnosti a každý týden pro Vás zakládáme nové ready made společnosti s ručením omezeným. Seznam jednotlivých ready made sro určených pro prodej společností s ručením omezeným naleznete zde.

Telefon
+420 775 387 744
+420 266 793 320
e-mail
info@profispolecnosti.cz
„V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.“ sipka
JUDr. Jakub Maur, jednatel

Chcete pravidelně zdarma dostávat podnikatelské rady?

Zadejte Váš e-mail

 odeslat

Novinky

Nový daňový ráj Marshallovy ostrovy nabízí vysokou míru anonymity vlastnictví. Více

Jako poděkování za Vaši přízeň jsme slevnili naše služby týkající se zakládání a prodeje ready made firem pro všechny naše klienty a to počínaje začátkem roku 2017.

Naše sesterská společnost zabývající se poskytováním virtuálních sídel a provozem virtuálních kanceláří má nový web v moderním a responzivním designu. Doufáme, že se Vám bude líbit.

Řekli / napsali o nás

"Za svou ready-made společnost s ručením omezením jsem mohl jednat do 24 hodin od svého prvního kontaktu s jednatelem Profispolečnosti.cz. Doporučuji!"

Mirek Koudelka, Smartstore s.r.o.

"Již mnohokráte jsem s potěšením využil Vašich profesionálních služeb v oblasti založení společnosti na klíč a také prodeje ready made firem a budu je samozřejmě využívat i nadále pro sebe i své klienty."

Mgr. Martin Pixa, advokát

"Děkuji za kvalitní služby, při založení společnosti jsme byli maximálně spokojeni a budeme Vás doporučovat všem našim partnerům, kteří mají rovněž zájem o takové služby."

Karel Dvořák, Central credit s.r.o.

hospodářská komora - logo

Naši významní partneři

Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz poskytují virtuální sídlo společnosti a virtuální kanceláře se zaměřením na sídlo firmy v Praze. Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky
ZAVOLÁME VÁM ZPĚT