Nacházíte se zde: / / / Ready made s.r.o.

Ready made s.r.o.Ready made s.r.o.

Informace o ready made s.r.o.

Ready made společnost s.r.o. je předzaložená společnost s ručením omezeným, která je již zapsána v Obchodním rejstříku, má svoje IČO, nikdy nepodnikala a má tak 100% garanci bezdlužnosti. 

Všechny naše ready made s.r.o. mají vyřízené volné živnosti, takže prodej s.r.o. lze realizovat téměř okamžitě a začít podnikat pod novou obchodní firmou lze opravdu již ve stejný den, kdy dojde k převodu ready made sro na nového vlastníka.

Ready made sro má plně splacený základní kapitál a také má pro urychlení možnosti podnikání otevřený běžný účet v bance, který lze ovšem na přání klienta také zdarma zrušit.

Nově lze také získat ready made s.r.o. (ready made společnosti s ručením omezeným), které jsou již přihlášené k DPH!

Expres zápis do OR

Nově nabízíme expres zápis všech změn provedených u ready made s.r.o. notářským zápisem do obchodního rejstříku ve lhůtě 24 hodin. 

Díky našemu expres zápisu do Obchodního rejstříku budete mít svou ready made s.r.o. přepsanou na sebe v den převodu na Vaši osobu! Ten samý den budete mít k dispozici výpis z OR se všemi Vašimi novými údaji.  

READY MADE s.r.o. za 14.900,- včetně DPH

Ready made společnost s ručením omezeným můžete získat od nás pouze za částku 14.900,- Kč včetně DPH a to se základním kapitálem ve výši 100,- Kč, u ready made s.r.o. se základním kapitálem 200.000,- kč je cena 16.900,- Kč včetně DPH. 

V ceně READY MADE s.r.o. jsou zahrnuty tyto služby:

  • uspořádání a organizace valné hromady a volba nových jednatelů společnosti v rámci převodu ready sro
  • ověření potřebných listin a podpisů na všech dokumentech
  • soudní poplatek za zápis změn do obchodního rejstříku
  • s.r.o. na prodej má vyřízeny volné živnosti již v době převodu - většina konkurečních společností toto nenabízí a s jejich ready made s.r.o. tak nemůžete okamžitě začít podnikat
  • změna sídla v rámci Prahy
  • garance zápisu změn v ready made s.r.o. do obchodního rejstříku
  • výpis z rejstříku trestů jednatele, výpis živnostenského rejstříku a katastru nemovitostí
  • prodej s.r.o. - převod 100% obchodního podílu společnosti na nového společníka
  • přihlášení společnosti k dani z příjmu
  • garance 100% bezdlužnosti prodávané ready made s.r.o.

Seznam našich ready made společností s ručením omezeným naleznete na stránce Seznam ready made společností.

Prodej ready made společností s.r.o.

Prodej ready made společností sro neboli prodej založených s.r.o. tvoří hlavní předmět naší činnosti. Pokud chcete koupit ready made a zajímáte se o nákup společnosti s.r.o., můžete využít naší nabídku na prodej ready made společnosti sro jako způsob založení s.r.o. bez vkladu, jelikož tento vklad byl již při založení společnosti splacen námi a při převodu ready made sro se převádí pouze účetně na pokladně firmy. Sídla našich ready made s.r.o. je vždy Praha, ale je možná změna sídla do jakékoli obce v ČR.

Více informací o ready made společnosti s ručením omezeným a jejím převodu - co od Vás budeme potřebovat znát si přečtěte na samostatné stránce v sekci informace o ready made s.r.o.

Prodej ready made s.r.o. (prodej společnosti s ručením omezeným) představuje nejběžnější způsob pořízení nové společnosti s ručením omezeným. Prodej firem s.r.o. ve formě ready made společností je nejrychlejší a nejméně finančně náročný způsob, jak si koupit nové s.r.o.

Pokud na svou novou společnost sro příliš nespěcháte, ale rádi byste vyžili možnost složení základního kapitálu z našich prostředků, máte možnost si založit společnost na míru s naším základním kapitálem. Více o této možnosti najdete na stránce založení společnosti s.r.o. s naším kapitálem.

 

POZOR AKCE

I) K ready made společnosti s ručením omezeným si navíc můžete objednat také virtuální sídlo již za 149,- Kč měsíčně.

II) Nabízíme prodej s.r.o. společností již registrovaných k DPH v době převodu na nového majitele!

III) Ready made s.r.o. si můžete od nás pořídit NA SPLÁTKY- více info naleznete v tomto samostatném článku.

 

READY MADE s.r.o. za 14.900,- Kč vč. DPH
objednejte online 

 

Základní informace o prodeji ready made s.r.o.

Prodej společnosti s.r.o. je realizován na základě vyplnění objednávkového formuláře a následně na základě cca hodinové schůzky u nás v kanceláři či u notáře. Prodej společnosti s r o je realizován na základě smlouvy o převodu obchodního podílu na nového či nové společníky. Prodej firmy s.r.o. je účinný ke dni podpisu smlouvy o převodu obchodního podílu a od této chvíle můžete začít rovnou pod novou společností s.r.o. podnikat.

Prodej společností s.r.o. (prodej společností s r o) ve formě ready made firmy pořídíte jedině od nás za nejlepší cenu na českém trhu, která je uvedena včetně DPH. Prodej společností s r o je stěžejním předmětem naší činnosti a každý týden pro Vás zakládáme nové ready made společnosti s ručením omezeným. Seznam jednotlivých ready made sro určených pro prodej společností s ručením omezeným naleznete zde.

Telefon
+420 775 387 744
+420 266 793 320
e-mail
info@profispolecnosti.cz
„V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.“ sipka
JUDr. Jakub Maur, jednatel

Chcete pravidelně zdarma dostávat podnikatelské rady?

Zadejte Váš e-mail

 odeslat

Novinky

27/5
2016
Cenová revoluce

Nyní v akci nabízíme ready made společnosti s ručením omezneným již za bezkonkureční částku 14.900,- Kč včetně DPH. Akce platí pouze do vyprodání zásob, neváhejte a pořiďte si svou novou firmu ještě dnes.

 

Jednatel naší společnosti měl zajímavý rozhovor na téma zakládání obchodních společností. Celý rozhovor si můžete přečíst zde

Máme pro Vás k využití novou virtuální kancelář na adrese Praha 10 - Strašnice, ceny již od 199,- Kč měsíčně, možnost pronájmu zasedací místnosti.

Řekli / napsali o nás

,,chtěla bych poděkovat za velmi dobrou spolupráci, byla, jak jste slíbili a to mě těší! Mgr. Lenka Fűssiová, jednatel společnosti SIMEDAP FLOW s.r.o.,,

Mgr. Lenka Fűssiová, SIMEDAP FLOW s.r.o., 5.5.2014,

Vaše společnost je opravdu profesionální, což už má i v názvu. Veškeré služby, které jsem si u Vás objednal, byly bez problémů a průtahů vyřízeny. Moje požadavky byly obratem doplněny a zařízeny. Prostě jsem rád, že jsem narazil na profesionály, se kterými je radost spolupracovat. Vaše služby vřele doporučuji.

Miloš Rotter, BONO COMPANY s.r.o., slovenská ready made s.r.o., 8.1.2015, BONO COMPANY s.r.o.

,,"Díky za spolehlivé a vstřícné jednání při vyřizování všech náležitostí kolem nově zakládané společnosti. Obzvláště za dodržení všech slíbených termínů a to i při založení mimopražské společnosti. SMARTEN DEFT s.r.o."

Ing. Martin Malaník, SMARTEN DEFT s.r.o., 17.4.2014,

hospodářská komora - logo

Naši významní partneři

Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň... Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České Republiky Notářská komora České republiky Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz - poskytnutí virtuálního sídla - kanceláře Praha Profisídla.cz poskytují virtuální sídlo společnosti a virtuální kanceláře se zaměřením na sídlo firmy v Praze. Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding Profispolečnosti Holding zajišťuje komplexní služby v oblasti zakládání, provozu nebo prodeje obchodních... JVFM JVFM JVFM Obchodní skupina JVFM sdružuje společnosti z oblasti právních, účetních, poradenských a realit... Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Valian – offshore společnosti v daňových rájích Zakládání, prodej a správa offshore společností registrovaných v daňových rájích po celém světě. Maur Legal Maur Legal Maur Legal Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář... Libroten Libroten Libroten Obchodní společnost Libroten.cz s.r.o. poskytuje svým zákazníkům a klientům kvalifikované účetní a daň...
ZAVOLÁME VÁM ZPĚT