Konec anonymních akcii v akciových společnostech

Ke dni 27.6.2013 došlo k dlouho avizované a významné změně obchodního zákona zabývající se anonymními listinnými akciemi na majitele a to konkrétně nabytím platnosti zákona o některých opatřeních ke zvýšení transparentnosti akciových společností. K tomuto datu již nová akciová společnosti – například ready made a.s. založená k tomuto datu - nemůže vydat akcie na majitele v listinné formě. Tím končí anonymita majitelů těchto akcii – akcionářů společnosti.

Jestliže máte nadále zájem o uchování anonymity majitelů akcii, můžete si zřídit tzv. offshore společnost v některém z daňových rájů v naší nabídce. Tento postup bývá standardním modelem pro skrytí vlastnictví akciové společnosti, kde offshore společnost vystupuje jako akcionář, přičemž tato offshore společnost je ovládaná osobou, která nemusí být ve veřejně dostupných dokumentech a rejstřících.

Jestliže Vás zajímá tento obchodní model, přečtěte si více o naší službě zakládání nebo prodej offshore společností nebo neváhejte a kontaktujte nás.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít