Praktické rady a zkušenosti

Klikněte na jednu z následujících  oblastí pro užitečné rady a tipy a dočtěte se více informací o Vámi  požadované oblasti našich služeb. Naše Poradna je souhrn všech důležitých informací, které potřebujete vědět.

V sekci PORADNA Vám nabízíme souhrn rad a zkušeností, které pro Vás postupně sbíráme a zveřejňujeme.

Jednotlivé články pod výše uvedenými  kategoriemi vznikají na základě našich zkušeností z praxe poskytování  našich služeb i na základě Vašich dotazů.

Mezi články najdete také vysvětlení některých odborných pojmů z podnikatelského slovníku nebo praktická doporučení, která můžete využít právě ve Vašem podnikatelském případu.

Rozhodně nevynechejte oddíl Ostatní rady a zkušenosti, protože v něm se objevují skutečně speciální informace. Víte například, že můžete vydělávat i na svém webu pomocí reklamního systému Google AdSense? Přečtěte si, jak to ošetřit daňově.


Ready made společnosti Tipy, nápady a praktická doporučení týkající se ready made společností - hotových společností na prodej. Co to je, k čemu slouží, jejich výhody, druhy a možnosti využití.
Založení společnosti Rady a zkušenosti pro začínající podnikatele, kteří potřebují založit společnost s ručením omezeným, akciovou společnost nebo evropskou společnost. Výhody podnikání pod firmou.
Poskytnutí sídla firmy Princip a výhody sídla firmy ve velkém městě, výhody sídla firmy na stálé adrese, doplňkové administrativní služby ve virtuálním sídle firmy - služby virtuální kanceláře. Právní otázky související se sídlem firmy.
Vedení účetnictví Trochu užitečné teorie o daních, účetnictví a jeho mezinárodních standardech. Praktické rady týkající se daňové optimalizace.
Prodej a výkup společnosti Informace o podmínkách, za kterých lze vykoupit společnost, která již svému majiteli neslouží. Co musí splňovat akciové společnosti a společnosti s ručením omezeným, které nám klienti nabídnou k odkoupení.
Likvidace a zrušení společnosti Praktické články o ukončení podnikatelské činnosti pod hlavičkou obchodní společnosti.
Ostatní rady a zkušenosti Praktické rady a zkušenosti pro začínající podnikatele, pro podnikatele, kteří mění způsob podnikání z OSVČ na společnost, přehledná tabulka základních vlastností jednotlivých druhů společnosti podle českého práva a další nezařazené užitečné rady.
Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít