Časté dotazy
Co to je ready made společnost a jaké jsou její výhody?

Ready made je již založená a v obchodním rejstříku zapsaná obchodní společnost bez  jakékoliv historie, závazků a pohledávek, s doživotní garancí bezdlužnosti, kterou si můžete zakoupit ihned a 24 hodin od Vaší objednávky začít podnikat s novou firmou. Ready made obchodní společnost je vytvořena pouze za účelem jejího prodeje a umožní Vám ušetřit čas i peníze jinak vynakládané při procesu zakládání a registrace nové obchodní společnosti.

Budu u Vás muset platit nějaké skryté poplatky nebo jsou uvedené ceny konečné?

Vzhledem k tomu, že si uvědomujeme, že někteří konkurenti v oboru neposkytují svým klientům v rámci cenové nabídky transparentní informace nebo dokonce předem kalkulují s účtováním nejrůznějších skrytých poplatků, předcházíme tomuto nešvaru zveřejněním jasného přehledu u ceníku jednotlivých služeb, z něhož vyplývá, které úkony jsou zahrnuty do ceny nabízené služby a které nikoli. U zpoplatněných úkonů uvádíme přesné, neměnné ceny.

Základní cena přitom obsahuje vše, co je nutné pro začátek podnikání pod novou obchodní firmou, přičemž si připlácíte pouze za služby nadstandardní.

Naší společnosti nebudete nikdy za nic platit žádné skryté poplatky. Sázíme na maximální transparentnost a informovanost našeho klienta - tedy i Vás.

Co všechno potřebuji pro založení s.r.o.?

V případě založení s.r.o. u naší společnosti si můžete vybrat ze dvou variant založení společnosti:

1) založení s.r.o. na míru

  • budete potřebovat splatit částku na základní kapitál společnosti (minimálně 1,- Kč, doporučuje se však stále 200.000,- Kč)
  • proces založení společnosti zabere standardně cca 8 pracovních dnů od sepsání zakladatelské listiny do dne zápisu společnosti v OR včetně vyřízení živností, nyní ale máte možnost využít expres zápis do 24 hodin!

2) ready made s.r.o.

  • nepotřebujete splatiti částku na základní kapitál, jelikož ten byl již za Vás splacen naší společností a při převodu obchodních podílů bude účetně předán na pokladnu společnosti
  • můžete podnikat již od převodu s.r.o. na Vaši osobu, jelikož společnost je již zapsána v OR a má přiděleno svoje IČO a vyřízené volné živnosti
  • možnost koupit společnost již registrovanou jako plátce DPH

Proč se mi vyplatí využít služeb právě firmy Profispolečnosti.cz?

Služby, které poskytujeme v rámci naší společnosti, jsou postaveny na třech základních pilířích:

  •  maximální informovanost klienta

Klienti od nás získávají nezkreslené informace co se týče cenové nabídky a stejně tak se snažíme, aby pro ně celý proces založení, případně koupě firmy byl co nejsrozumitelnější a aby měli vždy dostatek informací potřebných k tomu správně se rozhodovat a správně jednat.

  • výhodná cena

Snažíme se vždy o vytvoření výjimečných cenových podmínek pro klienty a tím i zajištění jednoznačné cenové konkurenční výhody. V současnosti Vám díky vysoké efektivitě našich služeb nabízíme ready made společnost s ručením omezeným za
nejvýhodnější cenu na trhu. Stejně tak i ceny ostatních služeb jsou v porovnání s konkurencí velmi výhodné.

  • rychlost realizace Vašich požadavků

Vytvoření nové společnosti s ručením omezeným či akciové společnosti na míru nabízíme v nejnižší možné době 8-9 dnů od prvního kontaktu s klientem včetně možnosti využití expres zápisu do 24 hodin!, převod ready made společnosti během několika málo hodin.

Mají READY MADE firmy nějakou historii?

Všechny společnosti na prodej nikdy nepodnikaly a nemají tedy žádnou podnikatelskou historii. Ať již kupujete společnost z letošního, loňského či předloňského roku, její historie se toliko omezuje pouze na formální hledisko data založení. Podnikatelská historie ready made společností začíná až převodem na Vaši osobu.

Není nebezpečné koupit ready made firmu?

Tato otázka asi právem napadne každého zájemce o koupi ready made společnosti. Je samozřejmé, že při koupi již založené společnosti může vyvstat určitá obava o její ekonomické a právní čistotě.

Pokud uvažujete o tom koupit firmu - již hotovou ready made společnost, vždy si pro tento účel vyberte renomovaného partnera, který má dostatečně silné zázemí a postavení na trhu. Takovému partnerovi by se pouze stěží mohlo vyplatit odprodat jakkoliv zatíženou společnost a vydávat podvodná prohlášení, jelikož by se vystavil nebezpečí trestního stíhání i zákazu činnosti.

Do současné doby není v praxi renomovaných firem zabývajících se poskytováním společností na prodej evidován případ, kdy by byla klientovi prodána jakýmikoliv závazky zatížená ready made společnost.

Jak je to se základním kapitálem u ready made společností?

Principem ready made firem je fakt, že mají již splacený základní kapitál. Při převodu ready made společnosti vy kupujete obchodní podíly /akcie v nominální hodnotě a oproti tomu dostáváte na pokladně společnosti její základní kapitál.

Pro názornost uvedeme na příkladu převodu ready made s.r.o.:

Vy jako nový společník kupujete obchodní podíly za cenu 200.000,- Kč a naše společnost zase předává Vám 200.000,- Kč (základní kapitál v majetku společnosti) na pokladně. Dochází k oboustrannému započtení uvedených částek, tzn. výše uvedených 200.000,- Kč je předáno pouze účetně "na papíře".

Při koupi ready made společnosti tak fakticky základní kapitíl nepotřebujete!

Kolik zaplatím za ready made společnost?

Připravili jsme pro Vás akční nabídku ready made společností s ručením omezeným:

  • READY MADE S.R.O. se základním kapitálem ve výši 100,- Kč získáte POUZE za 12.900,- Kč včetně DPH!
  • READY MADE S.R.O. se základním kapitálem ve výši 200.000,- Kč získáte za 14.900,- Kč včetně DPH!

Jedná se o nejvýhodnější nabídku ready made společnosti s.r.o. na trhu! Ceny jsou podmíněny využitím virtuálního sídla firmy, bez sídla se navyšují o 2.000,- Kč.

Více informací najdete na stránce ready made společnosti.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít