Reference

Velmi děkuji za založení s.r.o. Služby byly výborné a každému bych je doporučil!

Ing. Jan Lanči

Ing. Jan Lanči

jednatel, Labima production s.r.o.

Děkuji za pomoc při přiblížení mému snu.

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

majitel a jednatel, BeFuCzRep s.r.o.

It is still a pleasure to work with you, since you always answer quickly and fully. It is rare. And I worked with several business offices in few countries, and of course, I was in touch with few of your competitors in Prague, before to choose your company. You provide the best professional services.

Laurent Granier,

Laurent Granier,

společník a jednatel, Laurenz Corp s.r.o.

Naprostá spokojenost se službami spojenými se založením s.r.o. Rád se příště opět obrátím na Profispolečnosti.cz s.r.o.

Libor Laichman

Libor Laichman

společník Lučany, s.r.o.

Dlouho jsem váhal, zda někomu svěřit likvidaci firmy. K váhání přispěla řada pochybných firem s negativními recenzemi. Se službami Profispolečnosti.cz jsem však byl nad míru spokojený. Ušetřili mi spoustu času a obíhání úřadů. Vybral jsem si je jednak pro dobré reference, důvěryhodné sídlo firmy, ale také pro zjevnou ochotu upravovat smluvní vztahy. Doporučuji je!

Martin Kožíšek

Martin Kožíšek

jednatel a likvidátor, Game of Adverts, s.r.o., v likvidaci (již vymazáno z OR)

V roce 2018 jsem využil služby firmy Profispolečnosti s.r.o. při likvidaci spol. s r.o. Pracovnice této firmy mi před uzavřením smlouvy detailně vysvětlila postup i termínový plán. Po uzavření smlouvy proběhlo vše zcela hladce, firma připravila všechny nezbytné formální dokumenty, které stačilo následně jen podepsat a odeslat zpět. O každém provedeném úkonu jsem byl včas informován. Vše dopadlo úspěšně k mé spokojenosti. Služby firmy Profispolečnosti s.r.o mohu doporučit.

Mgr. Michal Sedláček

Mgr. Michal Sedláček

jednatel a společník, Zelený talíř s. r. o. v likvidaci

Využili jsme služeb Profispolečnosti.cz s.r.o. při založení nadačního fondu. Byli jsme spokojeni s profesionálním přístupem. Registrace proběhla bez zbytečných průtahů. Cena je vzhledem k úrovni služeb zanedbatelná. Mohu vřele doporučit!<br />

Miroslav Mašata

Miroslav Mašata

zakladatel a místopředseda, Africa international foundation, nadační fond

Založení veřejné obchodní společnosti proběhlo rychle a bez problémů. Se službami jsme byli maximálně spokojeni.

Pavel Virva

Pavel Virva

společník ROVIS-PM v.o.s.

Děkuji celé firmě Profispolečnosti.cz za pomoc při likvidaci naší firmy ZF Praha, spol.s r.o. Likvidace proběhla bez problémů a rychle. Ještě jednou děkujeme a přejeme jen spokojené zákazníky.

Ludvík Smýkal

Ludvík Smýkal

jednatel ZF PRAHA. spol. s.r.o., v likvidaci

Děkuji za profesionální a velmi vstřícnou spolupráci v rámci likvidace a zrušení společnosti s.r.o. Kvalita, ochota, rychlost a slušné finanční podmínky. Pokud budu společnost zakládat nebo rušit, rád využiji služeb Profispolečnosti.cz s.r.o..

Zbyněk Kučera

Zbyněk Kučera

jednatel HG CZ, spol. s r.o. v likvidaci

Se službami týkající se likvidace společnosti jsem byl velmi spokojeny. Především pak komunikace a průběžná informovanost.

David Poupě

David Poupě

jednatel BOCCIOLO s.r.o., v likvidaci

Vyjadřuji upřímný dík za poskytnuté služby v oblasti související se zakládáním firem, jejich vedením, zajišťováním notářských zápisů, vkladů do obchodního rejstříku a souvisejících činností. Oceňuji zejména kvalitu a rychlost služeb i perfektní jednání všech členů týmu Profispolečnosti.cz s.r.o.. Firmu jsem doporučil již řadě známých a i ti byli velmi spokojeni.

Ing.Karel Kloud

Ing.Karel Kloud

jednatel, BRIDGE PUBLISHING HOUSE, SE

Využívám služeb Profispolečnosti.cz s.r.o. už několik let a to hovoří za vše. Velmi slušné jednání a rychlost!

M. Duháček

M. Duháček

zprostředkovatel, TOP BLUE s.r.o.

Pri využití služieb Profispolečnosti.cz s.r.o. sme boli nadmieru spokojný. Určite sa na ně obrátime aj v budúcnosti.

Roland Kapinai

Roland Kapinai

zprostředkovatel, T-Rotyík s.r.o.

Rád se vyjádřím k poskytnutým službám Profispolečnosti s.r.o. při změně jednatele společnosti a změny sídla společnosti. Zjednodušeně řečeno jsem ani nečekal, že vše půjde takto hladce. Smlouvy, notář, čas, doba.....vše proběhlo perfektně a naprosto profesionálně. Rád se na tuto společnost znovu obrátím a vřele doporučím svým přátelům.

Ing. Václav Horejš

Ing. Václav Horejš

jednatel, PROFOLIO s.r.o.

Služby firmy Profispolecnosti.cz s.r.o. som využil pri vstupe na český trh, pričom som ocenil najmä vysoko odborný a kvalitný postup pri vybavovaní mojich požiadaviek. Za zmienku stojí obzvlášť rýchla a flexibilná komunikácia ako aj príslušné know how. Sám podnikám vo Švajčiarsku v oblasti firemného poradenstva a úroveň služieb profispolecnosti.cz oceňujem aj v medzinárodnom merítku. Rozhodne odporúčam.

Mag. iur. Michael Hüttl, LL.M.

Mag. iur. Michael Hüttl, LL.M.

jednatel, Matternhorn Consulting s.r.o.

Se službami Profispolečnosti.cz s.r.o. jsme byli spokojeni.

Pavel Čejka

Pavel Čejka

prokurista, VIRTUE CS s.r.o.

Chtěla bych poděkovat za velmi dobrou spolupráci, byla, jak jste slíbili a to mě těší!

Mgr. Lenka Fűssiová

Mgr. Lenka Fűssiová

SIMEDAP FLOW s.r.o.

Vaše společnost je opravdu profesionální, což už má i v názvu. Veškeré služby, které jsem si u Vás objednal, byly bez problémů a průtahů vyřízeny. Moje požadavky byly obratem doplněny a zařízeny. Prostě jsem rád, že jsem narazil na profesionály, se kterými je radost spolupracovat. Vaše služby vřele doporučuji.

Miloš Rotter

Miloš Rotter

BONO COMPANY s.r.o., slovenská ready made s.r.o.

Díky za spolehlivé a vstřícné jednání při vyřizování všech náležitostí kolem nově zakládané společnosti. Obzvláště za dodržení všech slíbených termínů a to i při založení mimopražské společnosti.

Ing. Martin Malaník

Ing. Martin Malaník

SMARTEN DEFT s.r.o.

Velice rychlé a profesionální jednání. Snaha maximálně vyjít vstříc zákazníkovi. Velká spokojenost. Jak by se krásně žilo a podnikalo, kdyby všude vše fungovalo jako ve firmě Profispolečnosti.cz s.r.o.

Ing. Jiří Matras

Ing. Jiří Matras

JAMESONCOM.CZ s.r.o.

Děkuji za profi přístup, kterého se nám od Vaší společnosti dostalo.

Jan Chroustovský

Jan Chroustovský

LEGEA Česká republika

Během otevírání nové firmy jsem kladl důraz na rychlost a úroveň služby. Společnost Profispolecnosti.cz s.r.o. mne zaujala velkým množstvím informací a užitečných rad na svých webových stránkách. Otázky, které jsem měl, byly tím pádem dopředu zodpovězené a tím byl zefektivněn i samotný proces otevírání firmy. Osobni setkáni se členy týmu mne jen utvrdilo v mém pozitivním dojmu. Tak, jak mi byl celý proces vysvětlen a časově nastíněn, byl skutečně následně zrealizován. Vzhledem k výše uvedenému mohu Profispolecnosti.cz s.r.o. doporučit každému, kdo potřebuje otevřít podnikání rychle, efektivně a neztrácet se v labyrintu administrativních požadavků.

Predrag Ivanović

Predrag Ivanović

Wabash Consulting Group s.r.o.

Děkujeme celému týmu Profispolečnosti.cz s.r.o., jste skvělá společnost a i díky Vám POLYNA GROUP 7 s.r.o. již existuje! Jsme velice spokojeni a můžeme jen doporučit každému.

Plamena Pavlova

Plamena Pavlova

POLYNA GROUP 7 s.r.o.

Několik dní jsem hledal na internetu společnost, která mi dokáže zařídit s.r.o. jak se říká "na klíč". Po cca pěti telefonátech s jinými firmami jsem propadl už téměř zoufalství, protože požadavky, nejen ohledně financí, se měnily každý den. Tak jsem to zkusil ještě naposledy a náhodně zatelefonoval na Profispolečnosti.cz s.r.o. Energická sl. Plachá jasně vše vysvětlila, od začátku byla jasně daná pravidla a jednání s panem Mgr . Komanem bylo od prvopočátku až do zdárného konce, konstruktivní, jasné, na úrovni a fér. Jsou to lidé na správném místě a už jsem tuto společnost doporučil svým známým a mohu říci,že jestli chcete bezproblémově zařídit společnost, obraťte se na Profispolečnosti.cz s.r.o. jsou to doopravdy profíci :-)

Rudolf Mende

Rudolf Mende

M.E.D.I.C.A. permanent care s.r.o.

Profesionální přístup, rychlé a kreativní řešení, naprostá spokojenost, doporučuji.

Pavel Todt

Pavel Todt

Budget Xpress s.r.o.

Rád bych Vám poděkoval za opravdu jedinečný přístup při zakládaní nové společnosti s.r.o. Je vidět, že jste opravdu profesionálové ve firmě Profispolečnosti.

Pavel Paška

Pavel Paška

Montitech montážní systémy s.r.o.

Spokojenost. Vstřícné a rychlé jednání při prodeji ready made sro. V pondělí jsem poslal objednávkový mail a ve středu jsem přebíral svoji novou firmu. Doporučuji.

Petr Jiroch

Petr Jiroch

JR - ALTADOMIRAX s.r.o.

Oceňujeme rychlost a profesionalitu. Vše vyřízeno během jedné osobní schůzky. Ochota a vstřícnost, která se dnes tak často nevidí. Doporučujeme všem,kdo chtějí koupit společnost.

René Matečný

René Matečný

ABIOTEL - Váš telefonní operátor s.r.o.

Využívám možnosti podělit se o zkušenosti se službami Profispolečnosti s.r.o., kterých jsem využil při založení sro. Jejich přístup byl velice vstřícný a operativní. Přesně takový, jaký si dnešní doba žádá. Celý průběh odpovídal předem nastíněnému scénáři, což uvítají i zákazníci, kteří nechtějí vše absolvovat na vlastní riziko. Díky mé zkušenosti vím, že ve spol. PROFISPOLEČNOSTI s.r.o. mám vedle sebe schopného partnera.

Pavel Brabec

Pavel Brabec

REKOBYT BRABEC rekonstrukce s.r.o.

Rád bych poděkoval ,,Profispolečnosti“ za opravdu profesionální a rychlý prodej ready made společnosti a profesionální jednání. Když další společnost, jedině od Vás. Mohu jedině doporučit

Jiří Sova

Jiří Sova

SC FOOD CATERING s.r.o.

Děkuji za rychlost, vstřícnost a přátelský přístup při řešení našeho ne-úplně standardního požadavku na založení evropské společnosti na zakázku!

Ondřej Bužga

Ondřej Bužga

ABCOM Technologies SE

Oceňuji skvělý přístup od prvního kontaktního telefonátu a předání informací, přes založení společnosti na míru a až do jejího finálního převzetí. Nezbytné "papírování" bylo velmi dobře připravené a zvládnuté během jedné schůzky. Po celou dobu přípravy společnosti jsem byl dostatečně informován o stavu zakládání a při převzetí navíc upozorněn na nezbytné následné kroky jako majitel společnosti.

Lukáš Morávek

Lukáš Morávek

AVIOR SOLUTIONS s.r.o.

Děkujeme za profesionální služby, které jste nám poskytly při koupi nové firmy. Tuto službu jsme využili již dvakrát, mohu jen doporučit. PROFESIONALITA

Karel Říha

Karel Říha

LUMA Litvínov s.r.o.

Společnost Profispolečnosti.cz byla v řízení ohledně našeho založení s.r.o. rychlá a profesionální, měli jsme dostatek informací a vždy jsme dostali odpověď na naše otázky. Navíc se vše odehrávalo ve velmi přátelské atmosféře.

Mgr. Jana Ducháčková

Mgr. Jana Ducháčková

SKI AREÁL ZLATÁ OLEŠNICE s.r.o., 9.10.2012

Děkuji za rychlé a vstřícné jednání při vyřizování veškerých náležitostí spojených s nákupem ready made společnosti s.r.o.. Oceňuji především profesionální přístup a přehlednost informací podaných při osobní schůzce. Přínosem pro mne jsou perfektní a flexibilní reakce ze strany Profispolečnosti.cz.

Lucie Černá

Lucie Černá

infrasystémy s.r.o.

Děkuji za výbornou spolupráci!

Martin Zíka

Martin Zíka

Internetový obchod DigiPlus.cz

Jako budoucího podnikatele mě při výběru firmy nabízející založení s.r.o. oslovila přehlednost webových stránek, komplexnost nabízených služeb a jménu Profispolečnosti odpovídal i průběh jednání a vlastní založení mé s.r.o., včetně veškerých nutných formalit. Doporučuji.

Ing. Martin Stádník, Ph.D.

Ing. Martin Stádník, Ph.D.

ST Qualite.cz s.r.o.

Váš skvělý přístup, ochota i kvalita služeb mne přesvědčili o tom, že k nákupu READY MADE společností nebudu využívat již nikoho jiného kromě Vás. Se službou poskytnutí sídla jsem rovněž velmi spokojen.

Lukáš Brothánek Praha

Lukáš Brothánek Praha

LUKY AUTO s.r.o.

Děkuji za vše, spolupráce s Vámi byla naprosto perfektní.

Petr Řehák

Petr Řehák

R.L.S. Group Praha s.r.o.

Ráda bych Vám poděkovala za rychlou a profesionální práci při založení naší akciové společnosti.

Ing. Hana Čekanová

Ing. Hana Čekanová

Area Servis a.s.

Chtěla bych Vám poděkovat za bezproblémový, rychlý a skvělý průběh jednání při prodeji ready made společnosti. Jste opravdoví profesionálové, jednání s Vámi bylo moc příjemné a pokud bude mít někdo v mém okolí zájem o koupi ready made společnosti, rozhodně Vás pro případné další založení sro doporučím.

Iva Cigánková

Iva Cigánková

SAJBRIELS s.r.o.

Děkuji za kvalitní a rychlý zápis změn v naší společnosti, jsem konsternován Vaší rychlostí a profesionalitou.

Petr Batěk

Petr Batěk

GBS Praha s.r.o.

Založení naší firmy a vyřízení koncesní listiny na autodopravu bylo rychlé a bezproblémové. Děkujeme za kvalitní služby.

Tomáš Borl

Tomáš Borl

NARO GROUP s.r.o.

Již mnohokráte jsem s potěšením využil Vašich profesionálních služeb v oblasti založení společnosti na klíč a také prodeje ready made firem a budu je samozřejmě využívat i nadále pro sebe i své klienty.

Mgr. Martin Pixa

Mgr. Martin Pixa

advokát

Děkuji za kvalitní služby, při založení společnosti&nbsp;jsme byli maximálně spokojeni a budeme Vás doporučovat všem našim partnerům, kteří mají rovněž zájem o takové služby.

Karel Dvořák

Karel Dvořák

Central credit s.r.o.

Za svou ready-made společnost s ručením omezením jsem mohl jednat do 24 hodin od svého prvního kontaktu s jednatelem Profispolečnosti.cz. Doporučuji!

Mirek Koudelka

Mirek Koudelka

Smartstore s.r.o.

V případě potřeby založení společnosti na klíč a prodeje ready made společností se spoléháme výhradně na firmu Profispolečnosti.cz s.r.o. a to zejména pro rychlost, profesionalitu a cenovou výhodnost.

Ing. Giorgi Chkhaidze

Ing. Giorgi Chkhaidze

Orbeli Group s.r.o.

Děkuji za vstřícné profesionální&nbsp;jednání při založení společnosti a poskytnutí souvisejících služeb.

Vakhtang Pailodze

Vakhtang Pailodze

Gastro Vinohrady s.r.o.

Vaše služby byly velmi profesionální a rychlé, díky Vám jsem mohl plně uspokojit i náročného klienta, který potřeboval za společnost jednat již druhý den. Další ready made společnosti budu kupovat již pouze od Vás.

JUDr. Radko Resch

JUDr. Radko Resch

advokát

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít