Ready made a.s.

Informace o ready made a.s.

Ready made akciová společnost je již předzaložená a.s. určená k prodeji koncovému zákazníkovi. Ready made as nikdy nepodnikala a má tak 100% garanci bezdlužnosti.

Ready made as na prodej má již vyřízené volné živnosti, takže podnikat pod její obchodní firmou lze rovněž již ve stejný den, kdy dojde k jejímu převodu na Vás jako nového vlastníka.

Každý klient má možnost zvolení monistické (správní rada včele se statutárním ředitelem) anebo dualistické struktury (představenstvo a dozorčí rada) české akciové společnosti

Akciová společnost na prodej v podobě ready made akciové společnosti má již plně splacený základní kapitál akciové společnosti ve výši 2 miliony Kč, což je její hlavní výhodou oproti založení a.s. na míru, kde musíte základní kapitál a.s. v určené výši splatit z vlastních finančních prostředků.

Akciová společnost ready made představuje nejvýhodnější způsob pořízené nové a.s. a to zejména pro jeho rychlost a dostupnost.

Daňovou výhodou akciové společnosti oproti společnosti s.r.o. je kratší časový test při prodeji akcií (3 roky) pro osvobození od daně z příjmu fyzické osoby, která tuto společnost či její akcie prodává. U s.r.o. je osvobození od daně z příjmu za prodej podílu až po 5-ti letech.

Expres zápis do OR

Nově nabízíme expres zápis všech změn provedených u ready made akciové společnosti notářským zápisem do obchodního rejstříku ve lhůtě 24 hodin. 

Díky našemu expres zápisu do Obchodního rejstříku budete mít svou ready made a.s. přepsanou na sebe v den převodu na Vaši osobu! Ten samý den budete mít k dispozici výpis z OR se všemi Vašimi novými údaji. 

READY MADE a.s. za 49 900 Kč bez DPH.

V ceně READY MADE a.s. jsou zahrnuty tyto služby:

  • uspořádání a organizace valné hromady a volba nových členů představenstva a dozorčí rady akciové společnosti
  • ověření potřebných listin a podpisů na všech dokumentech a listinách
  • soudní poplatek za zápis změn spojených s prodejem a.s. do obchodního rejstříku
  • ready made a.s. má již vyřízené volné živnosti - většina konkurence toto nenabízí a s jejich ready made as tak není možné začít okamžitě podnikat
  • změna sídla v rámci Prahy
  • garance zápisu do obchodního rejstříku
  • výpis z rejstříku trestů členů představenstva a dozorčí rady
  • převod cenných papírů společnosti
  • výpis z živnostenského rejstříku a výpis z katastru nemovitostí
  • přihlášení společnosti k dani z příjmu

Více informací o ready made akciové společnosti a jejím převodu - jaké informace budeme potřebovat od Vás znát si přečtěte v sekci o akciové společnosti.

V případě, že je Vaším záměrem koupit a.s., tak ready made akciová společnost na prodej od Profispolečnosti.cz je pro Vás to správné řešení! Prodej akciové společnosti Praha (ready made a.s. Praha) je možné uskutečnit zpravidla do 24 hodin od prvního kontaktu s klientem.

POZOR AKCE

K ready made akciové společnosti s ručením omezeným si navíc můžete objednat také virtuální sídlo již za 149,- Kč měsíčně!

DŮLEŽITÁ INFORMACE

Každá nově založená akciová společnost musí vlastnit webové stránky. My pro Vás samozřejmě nabízíme kompletní webové stránky v akci a za velmi příznivou cenu, neváhejte se nás na to optat při pořízení Vaší ready made a.s.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít