Proč zvolit naše služby

Výhodná cena

Založení společnosti na klíč (s.r.o. i a.s.), stejně jako prodej ready made společností nabízíme za velmi příznivou cenu, která je jednou z nejlepších na našem trhu. Tato cena navíc neobsahuje žádné skryté poplatky!

Rychlost poskytovaných služeb

Převody READY MADE společností realizujeme během několika hodin a založení společnosti na míru u nás trvá pouze 8 pracovních dnů.

Silné postavení na trhu

Jsme společností, která si díky kvalitě svých služeb a cenové politice dokázala prosadit mezi přední poskytovatele poradenských služeb při založení společnosti v ČR ale i založení offshore společnosti v daňových rájích.

Komplexní služby pro Vaši firmu

Při založení s.r.o. můžete na jednom místě vyřídit vše, co souvisí se startem podnikání - založíme Vám společnost, poskytneme jí sídlo firmy, povedeme její účetnictví, nabídneme výrazné slevy na firemní tarify i vytvoříme firemní web. Vše v součinnosti firem z naší obchodní skupiny.

Profesionální jednání

Se zakládání obchodním společností a jejich následným převodem máme již mnohaleté zkušenosti. Můžeme Vám tak nabídnout profesionální pomoc při startu Vašeho podnikání.

Volné živnosti v ceně

Všechny naše společnosti na prodej mají již v době svého převodu na klienta vyřízeny volné živnosti. Můžete tak se svou novou společností začít podnikat ihned, na rozdíl od mnoha konkurenčních firem, které vyřizují svým ready made společnostem pouze správu a pronájem nemovitostí a na volné živnosti za příplatek musíte čekat další týden až dva.

Možnost získat společnost s vyšším základním kapitálem

Jako jedna z mále firem zabývající se poradenstvím v oblasti zakládání a správy společností nabízíme našim klientů možnost koupit ready made společnost s vyšším základním kapitálem, než je jeho zákonná minimální výše.

Nejlevnější založení s.r.o. na trhu!

Založení s.r.o. od Profispolečnosti.cz můžete pořídit pouze za cenu zákonných poplatků - tedy za 11.900,- Kč při současném využití služby poskytnutí sídla firmy. Bez sídla firmy činí cena založení s.r.o. stále bezkonkurečních 13.900,- Kč.

Ready made společnosti již jako plátci DPH!

Jako jedni z mála na trhu nabízíme ready made společnosti již přihlášené a registrované k DPH. V případě pořízení takové firmy již nemusíte procházet zdlouhavým procem registrace DPH a můžete začít okamžitě fakturovat jako plátce DPH.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít