Zahraniční společnosti

Založení a prodej zahraničních společností

V rámci působení na zahraničních trzích trhu nabízíme našim klientům prodej ready made společností a založení obchodních společností na klíč na Slovensku, v Polsku a v Itálii.

Ve všech těchto zmíněných zemích si naši klienti mohou pořídit ready made společnosti s ručením omezeným, ready made akciové společnosti i ready made evropské společnosti (SE). Všechny tyto formy společností lze založit také na klíč přesně podle požadavků a specifických potřeb konkrétního klienta.

Zájemci o založení či koupi zahraniční firmy mají možnost využít virtuální sídlo společnosti s možností krátkodobého pronájmu zasedacích místností a se službou přebírání poštovních zásilek.

Při založení nebo koupi zahraniční společnosti poskytneme každému klientovi kontakt na účetní kancelář, která mu může, pokud si to bude přát, zpracovávat a vést účetnictví jeho zahraniční firmy.

S využitím našich služeb při založení či prodeji zahraničních firem poskytujeme klientům komplexní administrativní servis a umožňujeme mu tedy, aby se plně věnoval svému podnikatelskému záměru.

V rámci zakládání a prodeje zahraničních společností nabízíme


POZOR AKCE: Specializujeme se také na založení s.r.o. v ČR a to již za cenu zákonných poplatků! 

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít