Ready made s.r.o.

Informace o ready made s.r.o.

Ready made společnost s.r.o. je předzaložená společnost s ručením omezeným, která je již zapsána v Obchodním rejstříku, má svoje IČ, nikdy nepodnikala a má tak 100% garanci bezdlužnosti. 

Všechny naše ready made s.r.o. mají vyřízené volné živnosti, takže prodej s.r.o. lze realizovat téměř okamžitě a začít podnikat pod novou obchodní firmou lze opravdu již ve stejný den, kdy dojde k převodu ready made sro na nového vlastníka.

Ready made sro má plně splacený základní kapitál a také má pro urychlení možnosti podnikání otevřený běžný účet v bance, který lze ovšem na přání klienta také zdarma zrušit. U našich ready made s-r-o je možnost vydání kmenových listů a umožnit tak ochranu a anonymitu vlastníka společnosti.

Nově lze také získat ready made s.r.o. (ready made společnosti s ručením omezeným), které jsou již přihlášené k DPH!

Expres zápis do OR

Svým klientům nabízíme expres zápis všech změn provedených u ready made s.r.o. notářským zápisem do obchodního rejstříku ve lhůtě 24 hodin. 

Díky našemu expres zápisu do Obchodního rejstříku budete mít svou ready made s.r.o. přepsanou na sebe v den převodu na Vaši osobu! Ten samý den budete mít k dispozici výpis z OR se všemi Vašimi novými údaji.  

READY MADE s.r.o. již za 9 900 Kč bez DPH.

Ready made společnost s ručením omezeným můžete získat od nás pouze za částku 9 900 Kč bez DPH,- Kč a to se základním kapitálem ve výši 100,- Kč, u ready made s.r.o. se základním kapitálem 200.000,- Kč je cena 11 900 Kč bez DPH

V ceně READY MADE s.r.o. jsou zahrnuty tyto služby:

 • uspořádání a organizace valné hromady a volba nových jednatelů společnosti v rámci převodu ready sro
 • ověření potřebných listin a podpisů na všech dokumentech
 • soudní poplatek za zápis změn do obchodního rejstříku
 • s.r.o. na prodej má vyřízeny volné živnosti již v době převodu - většina konkurečních společností toto nenabízí a s jejich ready made s.r.o. tak nemůžete okamžitě začít podnikat
 • změna sídla v rámci Prahy
 • garance zápisu změn v ready made s.r.o. do obchodního rejstříku
 • výpis z rejstříku trestů jednatele, výpis živnostenského rejstříku a katastru nemovitostí
 • prodej s.r.o. - převod 100% obchodního podílu společnosti na nového společníka
 • přihlášení společnosti k dani z příjmu
 • garance 100% bezdlužnosti prodávané ready made s.r.o.

Seznam našich ready made společností s ručením omezeným naleznete na stránce Seznam ready made společností.

Prodej ready made společností s.r.o.

Prodej ready made společností sro neboli prodej založených s.r.o. tvoří hlavní předmět naší činnosti. Pokud chcete koupit ready made a zajímáte se o nákup společnosti s.r.o., můžete využít naší nabídku na prodej ready made společnosti sro jako způsob založení s.r.o. bez vkladu, jelikož tento vklad byl již při založení společnosti splacen námi a při převodu ready made sro se převádí pouze účetně na pokladně firmy. Sídla našich ready made s.r.o. je vždy Praha, ale je možná změna sídla do jakékoli obce v ČR.

Více informací o ready made společnosti s ručením omezeným a jejím převodu - co od Vás budeme potřebovat znát si přečtěte na samostatné stránce v sekci informace o ready made s.r.o.

Prodej ready made s.r.o. (prodej společnosti s ručením omezeným) představuje nejběžnější způsob pořízení nové společnosti s ručením omezeným. Prodej firem s.r.o. ve formě ready made společností je nejrychlejší a nejméně finančně náročný způsob, jak si koupit nové s.r.o.

Pokud na svou novou společnost sro příliš nespěcháte, ale rádi byste vyžili možnost složení základního kapitálu z našich prostředků, máte možnost si založit společnost na míru s naším základním kapitálem. Více o této možnosti najdete na stránce založení společnosti s.r.o. s naším kapitálem

POZOR AKCE

 1. K ready made společnosti s ručením omezeným si navíc můžete objednat také virtuální sídlo již za 149,- Kč měsíčně.
 2. Nabízíme prodej s.r.o. společností již registrovaných k DPH v době převodu na nového majitele!

 

READY MADE s.r.o. od 9 900 Kč bez DPH

Objednejte ON-LINE


Základní informace o prodeji ready made s.r.o.

Prodej společnosti s.r.o. je realizován na základě vyplnění objednávkového formuláře a následně na základě cca hodinové schůzky u nás v kanceláři či u notáře. Prodej společnosti s r o je realizován na základě smlouvy o převodu obchodního podílu na nového či nové společníky. Prodej firmy s.r.o. je účinný ke dni podpisu smlouvy o převodu obchodního podílu a od této chvíle můžete začít rovnou pod novou společností s.r.o. podnikat.

Prodej společností s.r.o. (prodej společností s r o) ve formě ready made firmy pořídíte jedině od nás za nejlepší cenu na českém trhu, která je uvedena včetně DPH. Prodej společností s r o je stěžejním předmětem naší činnosti a každý týden pro Vás zakládáme nové ready made společnosti s ručením omezeným. Seznam jednotlivých ready made sro určených pro prodej společností s ručením omezeným naleznete zde.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít