Vedení účetnictví

Informace o vedení účetnictví 

Ve spolupráci s renomovanou účetní kanceláří nabízíme našim klientům kvalifikované účetní a daňové služby, to vše při využití moderních účetních a komunikačních technologií (možnost vedení účetnictví online) a zároveň kvalifikovaných profesních znalostí a dlouhodobých zkušeností v oboru.

Navíc všem našim klientům, kteří využíjí nákup ready made společnosti či založení společnosti na míru, poskytujeme na vedení účetnictví i daňové evidence SLEVU ve výši 10% a to po celou dobu využívání účetních služeb.

Účetnictví vedeme pro firmy i jednotlivce se sídlem na území Hlavního města Prahy i pro společnosti a fyzické osoby se sídlem po celé ČR. 

Z účetních a daňových služeb nabízíme zejména:

  • vedení a zpracování účetnictví (podvojné) pro fyzické i právnické osoby (s.r.o., a.s., v.o.s., SE, SVJ - společenství vlastníků jednotek, družstva atd.)  
  • vedení daňové evidence (jednoduché účetnictví)
  • služby nezávislého daňového poradce a externího auditora
  • mzdy, odměny, mzdová a personální agenda, odměny statutárních orgánů společností, pracovní cesty a benefity zaměstnanců
  • skladové hospodářství
  • daňové poradenství a daňová optimalizace
  • zastupování před orgány finanční správa, správy sociálního zabezpečení či zdravotními pojišťovnami včetně jednání a příprav ke kontrolám
  • zpracování daňových přiznání k dani z příjmu, DPH, silniční dani, srážkové dani apod.
  • vedení účetnictví s mezinárodním prvkem - konverze měn, vedení VAT, VIES

Vedení účetnictví / daňové evidence 

V případě, že máte zájem o informace ohledně využití účetních služeb, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi zodpovíme Vaše dotazy, popřípadě si s Vámi sjednáme nezávaznou odbornou účetní konzultaci zdarma!

Mzdové a skladové účetnictví, finanční poradenství

Potřebujete zpracování mezd? Zajistíme vám účtování mezd a mzdové účetnictví. Naše mzdová účetní se vám postará o vedení mzdové agendy, účtování mzdy a vedení mezd. Pokud potřebujete mzdové poradenství nebo někoho, kdo se vám postará o mzdy a personalistiku, obraťte se na Profispolečnosti.cz

Potřebujete vedení skladové evidence? Zajistíme vám výhodné skladové účetnictví pro vaše skladové hospodářství.

Zajistíme vám vedení podvojného účetnictví od odborné účetní firmy z Prahy. Naše účetní služby zahrnují vedení účetnictví a daňové evidence, tedy obecně daně a účetnictví. Chcete vědět, jak vést účetnictví profesionálně? Zařídíme vám účetnictví podnikatelů, vedení jednoduchého účetnictví i podvojné účetnictví a veškeré účetnictví podniku. Nemusíte se tak zabývat činnostmi, které nesouvisí s jádrem vaší podnikatelské činnosti. Zašlete nám poptávku na vedení účetnictví a můžete si být jisti, že s našimi službami budete maximálně spokojení, stejně jako naši ostatní klienti. Zajišťujeme vedení účetnictví s.r.o., vedení účetnictví svj, spolků, neziskovek a účetnictví pro podnikatele. Pokud potřebujete audit účetnictví, obraťte se na nás. Těšíme se na spolupráci.

Účetnictví outsourcing a ceník účetních služeb

Outsourcing účetnictví vám umožní vytěsnit činnost z vašeho podnikání, která neodpovídá core businessu. Můžete se tak lépe soustředit na důležitější aktivity, získáte vysoce kvalitní účetní outsourcing a snížíte náklady. Outsourcing mezd a účetní outsourcing zajišťuje externí účetní, která vede externí účetnictví pro více firem, je odborně školená, má všechny potřebné znalosti a zkušenosti. Pokud chcete účetní outsourcing, účetnictví bez chyb a omylů, obraťte se na Profispolečnosti.cz.

Ceník účetnictví, ceny podvojného účetnictví a daňové evidence najdete v našem ceníku vedení účetnictví. Sledujte akční nabídky vedení účetnictví a případné slevy.

Daňové poradenství Praha a vedení účetnictví Praha

Naši daňoví poradci jsou experti v daňovém poradenství. Náš účetní a daňový poradce se dokonale vyzná v účetnictví a daních. Pokud potřebujete zpracování daňového přiznání nebo vedení daňové evidence, neváhejte se na nás obrátit. Můžete si přát daňový audit, účetní a daňové poradenství pro podnikatele. Poradíme v oblasti vedení účetnictví plátce DPH a vedení daňové evidence plátce DPH, účetnictví a daňovém poradenství s.r.o. Daňový poradce Praha od Profispolečnosti.cz - daňový specialista na poli účetnictví a daní.

Máte firmu v Praze, hledáte mzdovou účetní z Prahy? Pak je pro vás ideální volbou účetní firma z Prahy, kontaktujte Profispolečnosti.cz. Zajišťujeme zpracování účetnictví ve městě Praha a zpracování mezd Praha. Mzdové účetnictví Praha od Profispolečnosti.cz.

Daňové poradenství pro živnostníky

Nabízíme také vedení účetnictví OSVČ, tedy účetnictví fyzických osob. Pokud jste živnostník a potřebujete zpracování daňového přiznání, nabízíme vám daňové poradenství pro OSVČ. Vedení účetnictví živnostníka a vedení daňové evidence není pro živnostníka vůbec těžké, když se obrátí na profesionála - Profispolečnosti.cz.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít