Ready made společnosti

Informace o ready made společnostech na prodej

Ready made (nebo-li předzaložená) společnost je již obchodním soudem registrovaná společnost, která je určena pouze k jejímu prodeji novému podnikateli. Založení ready made společnosti má jediný důvod a to převod této readymade firmy na nového klienta. 

Hlavním důvodem existence a vzniku tzv. ready made společností je zejména faktická potřeba začínajícího podnikatele odstartovat své podnikání rychle, pod novou firmou a bez zbytečné finanční zátěže v podobě splacení základního kapitálu.

Ready made společnost nikdy nevyvíjela žádnou obchodní činnost, je již zapsána v obchodním rejstříku, má svoje IČO, má nulovou ekonomickou a účetní historii a tím pádem také 100% garanci bezdlužnosti.

V rámci prodeje ready made společností poskytujeme tyto služby

Profispolečnosti.cz disponují portfoliem ready made společností, které jsou určeny výhradně ke koncovému prodeji zákazníkovi, garantují ze 100%, že společnosti jsou bez obchodní historie, bez závazků a pohledávek a mají zcela splacený základní kapitál. Sídlo ready made společností je Praha, ale toto sídlo může být při převodu ready made firmy změněno kamkoli i mimo Prahu.

Seznam našich ready made firem s.r.o., a.s. i SE naleznete na samostatné stránce Seznam ready made společností.

Ready made společnost je klientovi k dispozici okamžitě a její cena, která je jedna z nejpříznivějších na trhu (!) a neobsahuje žádné skryté poplatky! 

Expres zápis do OR

Nově nabízíme expres zápis všech změn provedených u ready made společnosti notářským zápisem do obchodního rejstříku ve lhůtě 24 hodin. 

Díky našemu expres zápisu do Obchodního rejstříku budete mít svou ready made společnost přepsanou na sebe v den převodu na Vaši osobu! Ten samý den budete mít k dispozici výpis z OR se všemi Vašimi novými údaji. 

Hlavní výhody námi nabízené ready made společnosti

  • firmy na prodej jsou bez obchodní historie, bez závazků a pohledávek
  • readymade má plně splacený základní kapitál
  • ready made firma je k dispozici okamžitě - můžete koupit ready-made firmu a podnikat do 24 hod
  • je zapsaná v obchodním rejstříku a má vyřízeny volné živnosti - většina konkurečních společností toto nenabízí a s jejich ready made firmou tak nemůžete okamžitě začít podnikat a musíte čekat až do vyřízení těchto živností
  • za ready made společnost na prodej můžete jednat ihned po její koupi a nemusíte čekat na zápis v obchodním rejstříku
  • při prodeji readymade společnosti Vás čeká pouze jedna návštěva u notáře, potřebujete při ní pouze občanský průkaz
  • cena ready-made je na českém trhu bezkonkurenční a neobsahuje žádné skryté poplatky a je včetně DPH!
  • pouze u Profispolečnosti.cz si můžete pořídit nejlevnější ready made společnosti v ČR
  • koupě ready made společnosti Vám zajistí nejrychleší možnost okamžitého podnikání 

Prodej ready made společností nabízí zajímavou alternativu k založení společnosti ať již prostřednictvím specializované firmy či vlastními silami.

Rozhodující výhodou ready made společností - společnosti na prodej, oproti klasickému zakládání nové společnosti, která činí tuto službu tolik populární, je rychlost a dostupnost koupě firmy. Prodej ready made společnosti je nejvyužívanější způsob pořízení firmy v ČR.

Zatímco při běžném založení společnosti se čekací doba na možnost podnikat pod novou obchodní firmou protáhne až na dva týdny, tak koupit firmu - a.s. nebo s.r.o. na prodej - můžete během 1 hodiny a začít tedy podnikat téměř okamžitě. Další významnou výhodou ready made firmy Praha je fakt, že ready made společnost, kterou klient kupuje, má již splacený základní kapitál, a proto je i její finanční dostupnost vyšší.

Pokud Vás zajímá, jaké kroky budou následovat při převodu ready made společnosti a chcete také vědět, jak je to s jejím základním kapitálem, přečtěte si to v samostatné sekci popisující převod ready made společnosti.

POZOR AKCE

Ke každé ready made společnosti máte nyní možnost objednat službu POSKYTNUTÍ SÍDLA JIŽ ZA 149,- Kč měsíčně - více informací naleznete na stránce o poskytnutí sídla. 

Nabízíme rovněž ready made společnosti registrované jako plátci DPH! 

Pokud si nechcete pořizovat  ready made a preferujete spíše podnikatelskou minulost, neváhejte využít naší nabídky firem s historií.


podívejte se, Co o nás řekli naši klienti

Reference


Základní informace pro prodej ready made společností - prodej ready made firmy

Prodej společností či prodej firmy ve formě ready made společnosti je bezpečná a rychlá cesta, jak začít rychle podnikat. Prodej ready made zde představuje nejsnazší způsob, jak si v dnešní době pořídit novou společnost. Firma na prodej je připravena pro klienta téměř okamžitě, prodej společnosti se koná zpravidla do 24 hodin od prvního kontaktu s klientem a vyjasnění všech jeho požadavků. Pokud je tedy Vaším záměrem koupit společnost, tak prodej podniku ready made firmy je pro Vás nejlepším a nejlevnějším řešením.

Koupě společnosti, tedy koupě založené společnosti - koupě ready made společnosti či koupě ready made podniku je nejlepší variantou, pokud uvažujete o začátku podnikání pod novou firmou.

Tvorba ready made společnosti je hlavní náplní naší činnosti a pro ready made společnosti Praha a ready made společnost Praha máme dominantní postavení na našem trhu. Pokud si chcete pořídit levně ready made, neváhejte využít například naši nabídku ready made firmy.

V případě zájmu si neváhejte objednat naši službu prodeje ready made společnosti!

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít