Založení společnosti na klíč

Informace o založení společnosti

Založení společnosti (založení s.r.o. nebo i založení a.s.) a zápis této společnosti do obchodního rejstříku patří mezi hlavní úskalí, která čekají na budoucího provozovatele každé obchodní společnosti.

Založení společnosti či založení firmy nabízíme v rámci celé České republiky a to i na dálku. Při využití našich zkušeností tak ušetříte čas i peníze, které byste jinak vynaložili při zakládání firmy svépomocí či prostřednictvím on-line služeb a formulářů. Profesionální osobní poradenství je vždy zahrnuto v ceně založení Vaší nové firmy.

Z tohoto důvodu nabízíme našim klientům službu založení firmy na míru tak, aby mohli odstartovat své podnikání bez zbytečných komplikací a administrativní zátěže. Při procesu založení společnosti vyřídíme za klienta veškeré náležitosti a zajistíme zápis nové firmy do obchodního rejstříku zpravidla do 8 dnů. Nové společnosti rovněž vyřídíme potřebná živnostenská oprávnění či koncese a požadované registrace k daním (daň z příjmu, DPH, srážková daň apod.). 

Expres zápis do OR

Nově nabízíme expres zápis Vaší nově založené spokečnosti do obchodního rejstříku ve lhůtě 24 hodin. 

Díky našemu expres zápisu do Obchodního rejstříku budete mít svou novou společnost zapsanou do OR v den založení společnosti! Ten samý den budete mít k dispozici výpis z OR se všemi Vašimi novými údaji. 

V rámci založení společnosti nabízíme tyto služby

Při založení společnosti pro Vás zajistíme veškerou administrativu, zejména se bude jednat o tyto úkony:

 • sepsání zakladatelské listiny či společenské smlouvy ve formě notářského zápisu
 • prověření názvu zakládané společnosti
 • čestná prohlášení a podpisové vzory statutárních orgánů založené firmy
 • prohlášení správce vkladů zakládané společnosti
 • souhlas s umístěním sídla od majitele nemovitosti pro nově zakládanou firmu
 • vyřízení volných, řemeslných i vázaných živností či koncese pro novou firmu 
 • obstarání výpisů z rejstříků nutných k založení společnosti - obchodního rejstříku, z rejstříku trestů, katastru nemovitostí apod.
 • ověření listin a podpisů nutných k založení firmy
 • podání návrhu na zápis společnosti do obchodního rejstříku
 • registrace nově vzniklé firmy k daním na finančním úřadě

Firma na klíč za nejlepší cenu na trhu!

Cena za založení firmy na klíč je u nás uvedena vždy včetně všech zákonných poplatků, v případě, že si při založení nové společnosti objednáte od nás také sídlo firmy, vyjde Vás firma na klíč téměř pouze na cenu zákonných poplatků, jako byste si společnost na klíč zakládali sami svépomocí.

Zakládání společností patří k našim hlavním činnostem, a proto pokud uvažujete o založení podniku nové obchodní společnosti, neváhejte využít našich služeb - založit společnost s Profispolečnosti.cz je nejvýhodnější a nejlevnější způsob zajištění firmy na klíč a zakládání společnosti v České republice.

Poskytujeme nejlevnější založení obchodní společnosti Praha (firmy Praha) - nejlevnější založení společnosti Praha na trhu!

POZOR AKCE

Ke každému založení společnosti máte nyní možnost objednat službu POSKYTNUTÍ SÍDLA JIŽ ZA 149,- Kč měsíčně - více informací naleznete na stránce o poskytnutí sídla 


Co o nás řekli naši klienti

Reference


Nevýhody založení společnosti svépomocí - nevýhody založení firmy vlastními silami

Začínající podnikatelé se zpravidla budou potýkat při založení společnosti vlastními silami zejména s těmito problémy:

 • nepřehlednost právního řádu a nedostupnost relevantních informací při založení firmy
 • složitost podacího formuláře pro založení obchodní společnosti (návrhu na zápis nové obchodní společnosti do OR), který obsahuje až 20 stran, včetně nejasného vymezení příloh a nejednotnosti soudních rozhodnutí o zápisu nové obchodní společnosti do obchodního rejstříku, přičemž zápis do OR je nezbytnou podmínkou pro vznik obchodní společnosti
 • značné riziko odmítnutí zápisu nové obchodní společnosti do obchodního rejstříku ze strany soudu a s tím spojené další nemalé časové i finanční náklady zakladatele; vznik společnosti je spojen právě se zápisem do OR 
 • při založení firmy s.r.o. nebo a.s. Vás čeká až 15 návštěv na různých institucích a úřadech
 • pokud chcete založit firmu, budete muset doložit téměř 20 žádostí, formulářů a ostatních příloh
 • průměrná doba založení společnosti v České republice dle zprávy World Bank se pohybuje okolo  5-ti týdnů
 • každá chyba, kterou se při zakládání nové obchodní společnosti dopustíte vám prodlouží a zdraží celý proces začátku podnikání

S naším poradenským servisem se Vám toto při založení společnosti stát nemůže! Pokud si chcete založit firmu neváhejte se obrátit na profesionály!

Nejen, že Vás uchráníme zmíněných rizik při založení nové společnosti, ale především založíme obchodní společnost v nejkratším možném časovém termínu a za mimořádně příznivých cenových podmínek. Samozřejmostí je individuální přístup ke všem Vašim potřebám a požadavkům.

 

POZOR: Pokud chcete začít podnikat ihned a bez nutnosti skládání základního kapitálu (což je v případě založení společnosti na míru nutné), využijte naší nabídky převodu  již připravených READY MADE společností a odstartujte své obchodní úspěchy s novou firmou již zítra!

Navíc pokud si chcete pořídit již společnost přihlášenou k DPH, hodí se pro Vás více než-li firma na klíč již vytvořená ready made společnost.

Založení společnosti s.r.o. nebo a.s.   

Založení nové firmy např. pro založení obchodu bude díky naší odborné asistenci hračka! Poskytujeme 100% garanci na zápis poslečnoti do OR a tedy i garanci na samotný vznik společnosti - vznik podniku Vaší nové firmy na klíč.

V případě dotazů na založení společnosti na klíč nás neváhejte kdykoli kontaktovat!

 

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít