Maďarsko

Maďarskou společnost můžete získat buď tak, že si ji necháte od nás založit na klíč, nebo tak, že si ji od nás koupíte již založenou. Nabízíme:

  • založení maďarské s.r.o. - zakládání společností s ručením omezeným v Maďarsku na klíč
  • ready made maďarské s.r.o. - prodej předzaložené společnosti s ručením omezeným v Maďarsku

Jednotlivé služby jsou detailně popsány níže. Nabízíme rovněž kvalifikované právní služby maďarského advokáta nebo službu poskytnutí virtuálního sídla v Maďarsku nebo vedení účetnictví v souladu s maďarskými předpisy.

Založení maďarské společnosti s ručením omezeným

Objednáte-li si u nás založení maďarské s.r.o., zajistíme veškerou administrativu, která je pro proces zakládání maďarské společnosti s ručením omezeným nutná, tedy: přípravu veškerých dokumentů potřebných k založení firmy, veškeré poplatky - kolky nutné k založení firmy, kontakt a zastupování klienta na úřadech a také poradenství a konzultace při založení maďarské firmy s.r.o. na míru.

Dále mohou klienti, kteří si u nás objednají založení maďarské s.r.o., využít virtuální sídlo firmy v Maďarsku s možností krátkodobého pronájmu zasedacích místností a se službou přebírání a přeposílání poštovních zásilek.

Našim klientům doporučíme také účetní kancelář, která nové firmě nabídne služby vedení účetnictví.

Maďarskou s.r.o. jsme schopni založit i bez aktivní účasti klienta, „na dálku".

Ready made maďarské společnosti s ručením omezením

Ready made maďarská s.r.o. je společnost s ručením omezeným zapsaná v maďarském obchodním rejstříku, má přidělené vlastní IČO a byla založena pouze proto, aby byla převedena na koncového podnikatele. Maďarská ready made společnost s ručením omezeným nemá žádné závazky ani pohledávky.

Ohledně každé maďarské ready made s.r.o., kterou nabízíme, zaručíme, že je zapsána v maďarském obchodním rejstříku a má vlastní IČO, je registrováno k dani z příjmu, nemá žádné závazky ani pohledávky, nikdy nevykonávala žádnou obchodní činnost a její základní jmění je splacené v celém rozsahu.

Všem našim klientům, kteří využili naši službu a pořídili si od nás maďarskou ready made s.r.o., nabízíme také možnost využít virtuální sídlo firmy v Maďarsku spolu s možností krátkodobého pronájmu zasedacích místností a se službou přebírání a přeposílání poštovních zásilek. Doporučíme jim také účetní kancelář, která pro jejich novou firmu může zajistit služby vedení účetnictví.

Pokud klientovi nebude vyhovovat název nebo sídlo nové ready made společnosti s ručením omezeným v Maďarsku, nabízíme i okamžitou možnost změny obchodního jména a sídla nebo úpravy v živnostech této maďarské ready made společnosti.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít