Kypr daňový ráj

Navzdory faktu, že je členem Evropské unie i eurozóny, lze Kypr počítat mezi typické daňové ráje. Jeho největší výhodou je, že Kypr má s Českou republikou uzavřenou smlouvu o zamezení dvojího zdanění. To představuje pro Kypr daňový ráj jednu z největších výhod pro možnosti daňové optimalizace.

Jedním z hlavních důvodů pro zakládání offshore společností na Kypru je velmi nízké daňové zatížení, které patří mezi nejnižší v Evropské unii. Platí zde nulová daň z kapitálových zisků - z úroků, z převodu akcií / obchodních podílů, z dividend apod.

Kypr daňový ráj jako uzavřel smlouvy o zamezení dvojího zdanění i s jinými daňovými ráji, např. se Seychely. Díky této skutečnosti je možné přenést daňovou povinnost z Kypru např. na Seychely, kde je nulová daň z příjmu.

Kyperské společnosti se nejčastěji využívají na obchod zbožím a službami, na poskytování úvěrů a půjček nebo k držbě a pronájmu duševního vlastnictví jako jsou např. patenty, software, know-how apod. Společnosti na Kypru se zakládají také z důvodu daňové optimalizace, Kypr má možnost obchodování s dalšími daňovými ráji bez srážkových daní.

Daňová optimalizace pomocí offshore společností není vhodná pro rezidenty EU a proto ani služby související s daňovou optimalizací neposkytujeme.

Založení společnosti na Kypru nebylo nikdy jednoduší než se společnosti Profispolečnosti.cz
 
Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít