Legálnost offshore společností

Pokud si kladete otázku, zda je vůbec offshore společnost legální, tak Vás můžeme ujistit, že ano.

Ve zpravodajství jste již možná zaslechli mnoho informací o spojení offshore společností a trestné činnosti. Jde však o trestnou činnost, která nikterak nesouvisí přímo s offshore společností a byla by trestnou za jakýchkoliv případů. Ve většině offshore zemí je právě naopak kladen důraz na klienty těchto společností, jejich monitoring a snaha zamezit, aby nevyužívali zemi pro trestnou činnost. Poškodilo by to tak jméno země a reputaci.

Podnikatel samozřejmě musí dodržovat zákony a ostatní předpisy při své obchodní činnosti, přitom ale není podstatné pod firmou, jakého státu podniká, nýbrž jsou důležité jeho záměry a jednání. Dá se tedy říct, že legálnost offshore společnosti - podnikání v daňovém ráji záleží vždy na konkrétním podnikateli.

V případě dodržení zákonných imperativů vztahující se k danému oboru podnikání je offshore společnost zcela legální a legitimní záležitost, která slouží ke snižování daňové zátěže a posílení ochrany majetku.

Pokud chcete využít offshore služeb nemusíte se bát, že by Vaše firma pozbyla na důvěryhodnosti. Využijte kvalitních prodejců těchto společností, kteří odborně zajistí všechny zákonné záležitosti za Vás.

 Získali jste dostatek informací? Objednejte si některou z našich služeb!

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít