Offshore Británie

Offshore Velká Británie je jednou z nejvíce využívaných možností pro offshore podnikání. Velká Británie nese prestiž svého jména, je jednou z ekonomicky nejsilnějších zemí na světě a s vysokou životní úrovní, je členem Evropské unie a G8.

Vedle offshore Británie se dále prosazují Seychely, USA, Britské panenské ostrovy, Belize, Svatý Vincent, Panama a Kypr. Přestože podmínky offshore Británie nejsou mezi ostatními zeměmi zcela nejvýhodnější a byrokratické činnosti zde nejsou nejkratší, výhodou Británie je dlouhodobá ekonomická a legislativní stabilita. Velká Británie je pro daňovou optimalizaci často využívaná, takže nabízí prověřenou cestu.

Obdobou společnosti s ručením omezením je v offshore Británii Limited Company se zkratkou Ltd. Tato forma je známá v anglosaských zemích, je to společnost s akciemi a s jednatelem ve statutárním orgánu. Díky tomu, že může vydat akcie na majitele, dochází k ochraně identity koncového vlastníka, tedy k anonymitě. Offshore Velká Británie je smluvně vázána s Českou republikou Mezinárodními smlouvami o ochraně investic.

V oblasti daňové optimalizace se nabízí mnoho možností a zároveň otázek, pokud budete chtít s čímkoli poradit, obraťte se na naše odborné konzultanty, rádi vám pomůžeme. Další informace najdete na stránce offshore Velká Británie.

Sjednejte si s námi schůzku ohledně problematiky offshore Velká Británie

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít