Prodej firem

Jako jedna z největších společností na českém trhu zabývající se prodejem ready made společností nabízíme našim klientům prodej firem - společností s ručením omezeným, akciových společností či evropských společností (evropská obdoba společností akciových).

Pokud chystáte začít podnikat pod novou společností (firmou), můžete využít naší nabídky firem na prodej. Prodej firem od naší společnosti je realizován prostřednictvím ready made nebo shelf společností, tedy firem které nikdy nepodnikaly, mají stoprocentně splacený základní kapitál, vyřízené volné živnosti a byly založeny pouze za účelem jejich prodeje koncovému zákazníkovi - našemu klientovi.

K prodeji firem od našich klientů vyžadujeme jejich osobní údaje, resp. osobní údaje na statutární orgány prodávané firmy, informaci o novém sídle společnosti (pokud klienti nevyužijí naší nabídky virtuálních sídel na prestižních adresách v rámci České republiky) a v neposlední řadě i případný požadavek na změnu názvu prodávané firmy.

Při prodeji firmy na koncového zákazníka od nás klient obdrží kompletní firemní dokumentaci a majetek, zejména pak stejnopis zakladatelské listiny prodávané firmy ve formě notářského zápisu, prohlášení a záruku bezdlužnosti, smlouvu o zřízeném bankovním účtu, na kterém byl složen a posléze zase vybrán zakladatelský vklad apod.

V den prodeje firmy je klient, popř. jím označená osoba, jmenován jednatelem (členem představenstva) nové firmy a od této doby může za tuto firmu právoplatně jednat, podepisovat nové smlouvy či činit jakékoli jiné právní úkony.

Po úspěšně realizovaném prodeji firmy zařizuje naše společnost změnu údajů příslušné firmy v obchodním rejstříku, která je hotova zpravidla do pěti pracovních dnů.

V rámci prodeje firem nabízíme našim klientům ještě další související služby, a to zejména poskytnutí virtuálního sídla, vedení účetnictví a daňové plánování, právní poradenství, zakládání zahraničních (offshore) společností, tvorbu webových stránek apod.

 

V případě, že Vás naše služba prodej firem zaujala, neváhejte nás kdykoli kontaktovat, budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

 

Získali jste dostatek informací? Objednejte si některou z našich služeb!

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít