Rok 2013 je úspěšně za námi, co nás čeká letos?

V minulém roce Vám, našim klientům, naše firma Profispolečnosti.cz nabídla celou řadu zajímavých služeb a informací, abychom Vám co možná usnadnili a zpříjemnili Vaše podnikání. V následujícím článku jsme se snažili shrnout, co všechno jsme v minulém roce do portfolia našich služeb nově zařadili a jak se snažíme pomoci Vám při Vašem podnikání.

Jestliže se pokusíme zrekapitulovat, co všechno jsme pro Vás v minulém roce připravili, musíme začít zvýhodněnými cenami našich společností s ručením omezeným, a to jak na míru zakládaných, tak i ready made. Váš zájem nám potvrdil, že náš ceník skutečně patří mezi ty nejpříjemnější na trhu!

V lednu jsme Vám také měli možnost nabídnout zvýhodněné firemní tarify od telefonního operátora Vodafone, i tuto naši aktivitu jste rádi využili.

Loni na jaře jsme zahájili prodej ready made společností přihlášených k DPH a na základě Vašich požadavků jsme pro Vás dokonce začali zakládat s.r.o. s naším kapitálem, abychom Vám nabídli finančně dostupnější variantu pořízení společnosti.

V létě jsme Vám nabídli zdarma konzultaci týkající se našich offshore služeb, abyste byli sami schopni na základě získaných informací posoudit, zda se pro Vás hodí podnikání v daňovém ráji.

V minulém roce došlo legislativní změně, která vyústila v ukončení možnosti vydávat anonymní akcie. O této změně jsme Vás obšírně informovali na našem webu a nabídli i alternativní řešení pro možné uchování anonymity vlastnictví.

Rovněž jsme Vás informovali o novém požadavku na akciové společnosti týkajícím se povinného vedení firemních webových stránek a zároveň jsme Vám zřízení Vašich webových stránek nabídli jako naši další službu.

Na podzim jsme do portfolia našich služeb zařadili možnost registrace ochranné známky, zřízení koncese na prodej paliv a pohonných hmot a na prodej alkoholu a lihovin.

Informovali jsme Vás rovněž o možnostech likvidace nebo odkupu Vaší nepotřebné společnosti.

V zimě jsme zahájili prodej společností všech forem na splátky.

V průběhu celého roku jsme stále optimalizovali náš ceník a rozšiřovali nabídku adres, na nichž Vám nabízíme výhodná sídla pro Vaše firmy. Ke konci roku tedy nabízíme sídla pro firmy již nejenom v Praze a Ostravě, ale ještě v Brně a Kladně.

A byli jsme v televizi!

A co nás čeká v roce 2014?

V souvislosti s novým občanským zákoníkem a novým zákonem o obchodních korporacích, které vstoupily v platnost začátkem letošního roku, dojde i v zakládání společností ke změnám, které možná budete chtít podrobněji vysvětlit. Neváhejte proto využít naši právní poradnu.

Velká změna se týká zakládání s.r.o.: Razantně se snížil povinný minimální základní kapitál, není už 200.000 Kč, ale pouze 1 Kč! Bude ovšem nutno pečlivě zvážit, zda je rozumné si pořídit skutečně s.r.o. s tím nejmenším možným kapitálem, je celkem pravděpodobné, že alespoň zpočátku se budou ostatní podnikatelé dívat na tyto společnosti jako na poněkud podezřelé. Jak to bude doopravdy, ukáže jistě čas.

I v letošním roce pro Vaše firmy budeme vést účetnictví, poradíme Vám i s daněmi i s daňovým přiznáním, které bude od letošního roku nutno podávat pouze elektronicky.

I v letošním roce se zkrátka budeme snažit vyjít Vám vstříc, usnadnit Vám první kroky ve Vašem podnikání a poskytnout Vám co nejlepší služby. Náš tým je tu pro Vás! 

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít