Firmy na adrese

Sídlo společnosti je základní podmínkou pro zápis společnosti do obchodního rejstříku. Podnikatelé, kteří k provozu své firmy nepotřebují mít kancelář a nezaměstnávají žádné zaměstnance, si často z úsporných důvodů nechávají sídlo firmy na adrese svého vlastního domu či bytu. Praxe mít sídlo společnosti v bytě nemusí být ale navzdory úsporám vždy ta nejvýhodnější.

Pokud podnikatel nechce nebo nemůže umístit sídlo společnosti na vlastní adrese, může si od naší společnosti pořídit službu poskytnutí sídla firmy na adrese v Praze nebo Ostravě. Koupí naší služby poskytnutí adresy získá podnikatel pro svou firmu atraktivní a prestižní adresu sídla společnosti ve velkém městě. Služba poskytnutí sídla je často využívána těmi našimi klienty, kteří si od nás kupují ready-made společnosti nebo si od nás nechávají zakládat své nové společnosti na míru. Služba poskytnutí adresy je v současnosti velmi vyhledávaná. Nabízí podnikatelům celou řadu výhod.

 Získali jste dostatek informací? Objednejte si konzultaci ke službě poskytnutí sídla firmy na adrese v Praze, Brně, Ostravě či Praze západ.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít