Kancelář k pronájmu

Naši klienti, kteří si od nás kupují hotovou předzaloženou společnost nebo využívají naše služby zakládání společností na klíč, také velmi často doplňují svou objednávku o kancelář k pronájmu. Naše společnost nabízí tuto službu v souvislosti s poskytnutím sídla pro firmu a se službami virtuální kanceláře. V rámci této služby si naši klienti pronajímají pro své potřeby skutečné kanceláře nebo zasedací místnosti na adrese virtuálního sídla své společnosti, které si u nás objednali. Mohou je využívat ke konání valné hromady své společnosti, ke schůzkám se svými klienty nebo obchodními partnery nebo i jenom k reprezentativním účelům.

Kanceláře k pronájmu jsou  pro naše klienty připraveny na prestižních pražských adresách a jsou pro ně výhodné z mnoha důvodů. V našich prostorách, které klientům poskytujeme pro účely virtuálního sídla jejich firem, jim poskytujeme také služby virtuální kanceláře. Tento administrativní servis umožňuje našim klientům soustředit se pouze na svou odbornou práci.

Služba kancelář k pronájmu je vhodná např. pro podnikatele, kteří nemají možnost nebo zájem si koupit nebo pronajmout vlastní kancelář, přesto ale vyžadují profesionální firemní image a tomu odpovídající adresu společnosti nebo plánuje pouze krátkodobý podnikatelský projekt.

 Získali jste dostatek informací? Objednejte si konzultaci ke službě pronájmu virtuální kanceláře firmy.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít