Pro koho je určena služba poskytnutí sídla

Podle euronovely občanského zákoníku může mít obchodní společnost sídlo i v místě, kde se fyzicky nevyskytuje. Tato novela přinesla řadu výhod pro začínající i už úspěšné podnikatele. V České republice službu poskytnutí sídla společnosti využívá stále větší množství firem a za poslední rok přesun svého sídla do Prahy či jiného velkého města uskutečnilo téměř 8 500 společností.

Hlavním důvodem je především atraktivita a prestiž, kterou adresa v Praze nabízí. Za příznivé náklady Vám tato služba umožní získat sídlo na adrese, která Vám nejvíce vyhovuje, aniž byste museli platit velké poplatky za pronájem vlastní kanceláře. Současně je podle průzkumů zjištěno, že četnost kontrol z finančních úřadů je ve větších městech menší.

Služba poskytnutí sídla se hodí především pro společnosti, které

  • jsou vytvořeny pro krátkodobý projekt
  • nepotřebují vlastní kancelář
  • potřebují zvýšit image
  • chtějí snížit pravděpodobnost kontroly z finančního úřadu
  • nechtějí platit vysoké sumy za pronájem vlastní kanceláře.

Samozřejmě, že pokud využíváte těchto služeb, sídlo společnosti musí splňovat zákonem dané podmínky. Proto při výběru sídla dbejte na dobré jméno společnosti, od které tuto službu odebíráte. Na adrese musí být označena Vaše společnost spolu s identifikačním číslem, musí být zajištěno přebírání pošty a komunikace s úřady.

 Získali jste dostatek informací? Objednejte si některou z našich služeb!


Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít