Prodej sídla firmy

Prodej sídla firmy je služba, která se stala velmi žádaná v souvislosti se službou prodej ready made společnosti nebo založení společnosti na míru. Prodej sídla firmy v Praze je klienty vyžadován zejména pro zvýšení prestiže jejich společnosti, Praha je centrem obchodu, je v ní největší koncentrace potenciálních zákazníků pro firmy.

Služba prodej sídla firmy je žádána mimo jiné také proto, že v menších obcích dochází k časté kontrole sídel společností finančními úřady a v Praze se takové velké pozornosti lze lépe vyhnout. Prodej sídla firmy je služba vhodná také pro společnosti, které nejsou určeny k dlouhodobé aktivitě.

V rámci služby prodej sídla firmy zajištujeme rovněž službu virtuální kanceláře společnosti. Virtuální kancelář z běžného poskytnutí sídla společnosti udělá komfortní virtuální sídlo se všemi administrativními náležitostmi.

Virtuální kancelář firmy zajišťuje zejména služby související s doručováním pošty, dále služby krátkodobého pronájmu jednacích místností nebo služby telefonního operátora.

 

Získali jste dostatek informací? Objednejte si od nás službu Prodej sídla firmy.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít