Pronájem kanceláře v Praze

Pronájem kanceláře v Praze často vyhledávají podnikatelé, kterým záleží na dobrém jménu firmy a kteří chtějí mít v obchodním rejstříku zapsanou prestižní adresu.

Pokud si podnikatel u nás koupí hotovou společnost nebo si s naší pomocí založí novou společnost podle svých požadavků, ve většině případů od nás objedná i pronájem kanceláře v Praze. V souvislosti se službou pronájem kanceláře v Praze mu naše společnost je schopna poskytnout i všestrannou službu virtuální kanceláře.

V rámci této služby se klientovi postaráme o příjem a přeposílání pošty, avízo o došlé poště emailem s informací o možnostech vyzvednutí, přeposílání došlé pošty na adresu určené klientem a to i do zahraničí, scanování došlé pošty a zasílání nascanované emailem, příjem telefonních hovorů a předávání vzkazů nebo i krátkodobý pronájem kanceláří a zasedacích místností na adrese virtuální kanceláře či virtuálního sídla firmy.

Tyto jednací místnosti může využít pro potřeby konání valných hromad, schůzek s klienty nebo pro reprezentativní potřeby.

 

Získali jste dostatek informací? Objednejte si pronájem virtuální kanceláře firmy v Praze! 

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít