Registrační sídlo společnosti

Registrační sídlo společnosti je podmínkou pro zápis společnosti do obchodního rejstříku. Pokud podnikatel nechce nebo nemůže umístit sídlo společnosti na své vlastní adrese, může si od naší společnosti pořídit službu poskytnutí sídla.

Touto službou podnikatel získá prestižní registrační sídlo společnosti na některé z adres v Praze nebo Ostravě. Službu poskytnutí sídla využívají často naši klienti, pokud si od nás kupují předpřipravené ready-made společnosti nebo s naší asistencí zakládají své nové společnosti na míru.

Služba, jejímž využitím klient získá registrační sídlo společnosti, je v současné době často žádaná. Dobré registrační sídlo společnosti může podnikateli poskytnout řadu výhod.

Může se výrazně zlepšit podnikatelská image společnosti a snížit pravděpodobnost nahodilých finančních kontrol a jiných kontrol ze strany správních úřadů.

Nemovitost, v níž se nachází registrační sídlo společnosti, je označena názvem a identifikačním číslem klienta, je na ní umístěna poštovní schránka se jménem firmy, personál se na požádání postará o příjem a úschovu doručené pošty a jiné korespondence nebo o oznámení o doručené poště emailem, případně je k dispozici služba telefonního operátora.

 

Získali jste dostatek informací? Objednejte si registrační sídlo společnosti.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít