Sídla firem Praha

Naše služba poskytnutí virtuálního sídla firmy je velmi často využívanou doprovodnou službou, kterou si doobjednávají naši klienti, pokud kupují hotové společnosti nebo s námi zakládají společnost přesně podle svých požadavků.

Služba poskytnutí virtuálního sídla firem Praha se v poslední době stala velmi žádanou v souvislosti se svobodou podnikání a usazování firem po celé Evropské Unii. Je to umožněno tzv. euronovelou občanského zákoníku z roku 2009, která zcela legalizovala možnost mít sídlo společnosti na adrese, kde se podnikatel ani jeho firma fyzicky nenachází.

Využitím sídla firem Praha získá podnikatel opravdu dobrou registrační adresu pro svůj podnik, může si ji nechat zapsat do obchodního rejstříku a získá řadu dalších výhod.

Prestižní sídla firem Praha zlepší podnikatelskou image každé společnosti a sníží pravděpodobnost nahodilých kontrol ze strany správních úřadů.

Pokud si klient u naší společnosti objedná službu poskytnutí sídla firem Praha, může si ve virtuálním sídle doobjednat také profesionální služby virtuální kanceláře.

 

Získali jste dostatek informací? Objednejte si konzultaci ke službe sídla firem Praha.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít