Sídla firmy

Služba poskytnutí sídla firmy je v poslední době velmi žádaná, neboť tzv. euronovelou občanského zákoníku z roku 2009 je nyní umožněno zcela legálně mít tzv. virtuální sídlo či virtuální kancelář, ačkoli se společnost na této adrese fyzicky nezdržuje. Koncept virtuálního sídla firmy vychází ze svobody podnikání a usazování firem po celé Evropské Unii.

Mít vlastní sídlo firmy představuje pro každou obchodní společnost podmínku sine qua non pro zápis do obchodního rejstříku. Ne každý podnikatel má však možnost či zájem umístění sídla firmy na vlastní adrese. Chce-li zlepšit podnikatelskou image své společnosti a zároveň snížit pravděpodobnost nahodilých kontrol ze strany správních úřadů, má možnost od naší společnosti zakoupit službu poskytnutí sídla firmy.

Virtuální sídlo společnosti na některé z námi nabízených adres ponese označení názvem a identifikačním číslem klientovy firmy, bude na něm umístěna poštovní schránka se jménem firmy, personál se postará o příjem a úschovu doručené pošty a jiné korespondence, oznámení o doručené poště emailem. Služba poskytnutí sídla firmy dále může zahrnovat i přeposílání oskenované pošty na email klienta, krátkodobý pronájem kanceláří a zasedacích či jednacích místností nebo příjem telefonních vzkazů a služby operátorky.

 

Získali jste dostatek informací? Objednejte si sídla firmy! 

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít