Sídlo firmy v Praze levně

Pokud hledáte pro své podnikání službu sídlo firmy v Praze levně, máme řešení přesně v souladu s vašim přáním. Naše služba poskytnutí virtuálního sídla firmy patří mezi nejlevnější na trhu.

Požadavek mít sídlo firmy v Praze levně je v poslední době velmi častý v souvislosti se zakládáním nových společností, koupí ready made-společností i se změnou sídla společnosti.

Tzv. euronovela občanského zákoníku z roku 2009 zcela legalizovala možnost mít sídlo společnosti na adrese, kde se podnikatel ani jeho firma fyzicky nenachází. Řada firem této možnosti využívá z důvodu mnoha výhod, které sídlo firmy ve velkém městě přináší.

Využitím služby sídla firmy v Praze získá podnikatel opravdu dobrou registrační adresu pro svůj podnik, může si ji nechat zapsat do obchodního rejstříku, zlepší podnikatelskou image své společnosti a sníží pravděpodobnost nahodilých kontrol ze strany správních úřadů. Pokud si klient u naší společnosti objedná tuto službu, získá nejen sídlo firmy v Praze levně, ale může si ve virtuálním sídle doobjednat také profesionální služby virtuální kanceláře.

 Získali jste dostatek informací? Objednejte si konzultaci ke službě poskytnutí sídla firmy v Praze levně.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít