Sídlo společnosti Ostrava

Sídlo společnosti Ostrava představuje pro podnikatele ze severomoravského regionu prestižní adresu, která může zvýšišt image jejich firmy v očích jejich klientů i obchodních partnerů.

Kromě toho může sídlo společnosti Ostrava snížit pravděpodobnost nahodilých kontrol ze strany finančního úřadu či jiných správních úřadů.

Klienti, kteří si objednají u naší společnosti sídlo společnosti Ostrava, mají možnost využít i řadu doplňkových služeb, z nichž některé jsou v ceně poskytnutí sídla a některé za další poplatek: V ceně služby je samozřejmě označení nemovitosti názvem a identifikačním číslem klienta, poštovní schránka, příjem a úschova doručené pošty a jiné korespondence, oznámení o doručené poště emailem amožnost vyzvedávání pošty.

Za příplatek v rámci servisu virtuální kanceláře Ostrava lze objednat přeposílání pošty na Vámi zvolenou adresu v České republice i v zahraničí, scanování pošty a její zasílání na email klienta, krátkodobý pronájem kanceláří a zasedacích či jednacích místností nebo příjem telefonních vzkazů a služby operátorky.

 

Získali jste dostatek informací? Objednejte si konzultaci ke službě Sídlo společnosti Ostrava.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít