Umístění sídla firmy Praha

Sídlo společnosti je základní podmínka pro zápis společnosti do obchodního rejstříku.

Pokud podnikatel nemá možnost nebo zájem umístit sídlo společnosti na vlastní adrese, může si od naší společnosti pořídit službu umístnění sídla firmy Praha.

Zvolením naší služby umístnění sídla firmy Praha získá podnikatel pro svou firmu atraktivní a prestižní adresu sídla společnosti v hlavním městě Praha. Služba umístnění sídla firmy Praha je nejčastější doprovodnou službou, kterou vyžadují klienti při koupi hotové, tzv. ready-made společnosti nebo při založení společnosti na míru.

Služba umístnění sídla firmy Praha se v poslední době stala velmi žádanou, neboť euronovelou občanského zákoníku z roku 2009 je umožněno legálně mít tzv. virtuální sídlo či virtuální kancelář, ačkoli se společnost na této adrese fyzicky nezdržuje.

Prestižní umístnění sídla firmy Praha poskytne každému podnikateli celou řadu výhod. Podnikatel tím zlepší podnikatelskou image své společnosti a sníží pravděpodobnost nahodilých kontrol ze strany správních úřadů.

Virtuální sídlo společnosti v Praze je označeno názvem a identifikačním číslem klienta, je na něm umístěna poštovní schránka se jménem firmy, personál se postará o příjem a úschovu doručené pošty a jiné korespondence, oznámení o doručené poště emailem či telefonicky, s uvedení možnosti jejího vyzvednutí.

 

Získali jste dostatek informací? Objednejte si umístění sídla firmy Praha.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít