Virtuální adresa

Euronovela občanského zákoníku z roku 2009 umožňuje firmám, aby mohly využívat zcela legálně možnost umístit své oficiální sídlo na adresu, na které se jejich provozovny či kanceláře fyzicky nenacházejí.

Tato virtuální adresa je nejčastější doprovodnou službou, kterou si objednávají naši klienti při koupi hotové společnosti nebo při založení společnosti na míru. Pro podnikatele, který nechce umístit sídlo své společnosti na adrese svého bydliště, své provozovny nebo své kanceláře, představuje virtuální adresa možnost využít řadu výhod, které tato služba poskytuje.

Podnikatel tím zlepší podnikatelskou image své společnosti a sníží pravděpodobnost nahodilých kontrol ze strany správních úřadů.

Virtuální adresa od naší společnosti je označeno názvem a identifikačním číslem klienta, na nemovitosti je umístěna poštovní schránka se jménem jeho firmy, personál zajistí příjem a úschovu doručené pošty a jiné korespondence, oznámení o doručené poště emailem, za poplatek zajistí nascanování došlé pošty a její zasílání na email klienta, krátkodobý pronájem kanceláří a zasedacích či jednacích místností nebo příjem telefonních vzkazů a služby operátorky.

 Získali jste dostatek informací? Objednejte si konzultaci ke službě virtuální adresy firmy.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít