Virtuální sídlo firmy

Služba poskytující virtuální sídlo firmy je v poslední době velmi žádanou službou. Euronovelou občanského zákoníku z roku 2009 je nyní umožněno naprosto legálně mít virtuální sídlo firmy či virtuální kancelář, třebaže se společnost na této adrese fyzicky nezdržuje. Koncept umožňující obchodním společnostem pořídit si virtuální sídlo firmy vychází ze svobody podnikání a usazování firem po celé Evropské Unii.

Virtuální sídlo firmy nejčastější doprovodnou službou, kterou vyžadují klienti při koupi hotové společnosti nebo při založení společnosti na míru.

Podnikatel, který nemá možnost či zájem umístit sídlo společnosti na své vlastní adrese, má legitimní možnost koupit službu virtuální sídlo firmy a využít řadu výhod, které tato služba poskytuje.

Podnikatel tím zlepší podnikatelskou image své společnosti a sníží pravděpodobnost nahodilých kontrol ze strany správních úřadů. Virtuální sídlo firmy je označeno názvem a identifikačním číslem klienta, je na něm umístěna poštovní schránka se jménem jeho firmy.

Personál naší společnosti zajistí příjem a úschovu doručené pošty a jiné korespondence, oznámení o doručené poště emailem, za poplatek zajistí scanování pošty a její zasílání na email klienta, krátkodobý pronájem kanceláří a zasedacích či jednacích místností nebo příjem telefonních vzkazů a služby operátorky či recepční.

 

Získali jste dostatek informací? Objednejte si Virtuální sídlo firmy.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít