Virtuální sídlo Praha

Služba poskytnutí virtuálního sídla firmy je nejčastější doprovodnou službou, kterou vyžadují klienti při koupi hotové společnosti nebo při založení společnosti na míru.

Služba poskytnutí sídla firmy se v poslední době stala velmi žádanou, neboť tzv. euronovelou občanského zákoníku z roku 2009 je nyní umožněno zcela legálně mít tzv. virtuální sídlo či virtuální kancelář, ačkoli se společnost na této adrese fyzicky nezdržuje. Tento koncept vychází ze svobody podnikání a usazování firem po celé Evropské Unii.

Vlastní sídlo je pro každou obchodní společnost podmínkou sine qua non pro zápis do obchodního rejstříku. Ne každý podnikatel má však možnost či zájem umístit sídlo společnosti na vlastní adrese. Chce-li mít opravdu dobrou adresu, zvolí naši službu virtuální sídlo Praha.

Prestižní virtuální sídlo Praha poskytne každému podnikateli celou řadu výhod. Podnikatel tím zlepší podnikatelskou image své společnosti a sníží pravděpodobnost nahodilých kontrol ze strany správních úřadů.

Virtuální sídlo Praha nese označení nemovitosti názvem a identifikačním číslem klienta, je na něm umístěna poštovní schránka se jménem firmy, personál se postará o příjem a úschovu doručené pošty a jiné korespondence, oznámení o doručené poště emailem.

Virtuální sídlo Praha za poplatek zajistí scanování pošty a její zasílání na email klienta, krátkodobý pronájem kanceláří a zasedacích či jednacích místností nebo příjem telefonních vzkazů a služby operátorky.

 

Získali jste dostatek informací? Objednejte si konzultaci ke službe Virtuální sídlo Praha.

 

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít