Na co si dát POZOR při pořizování ready made?

Pokud uvažujete o koupi READY MADE obchodní společnosti, měli byste se vždy řídit následnými pravidly a principy pořízení takové společnosti:

1) BEZDLUŽNOST

Vždy je nutné, aby Vám prodejce ready made společností garantoval ze 100%, že převáděná společnost je bez dluhů. V případě našich ready made firem je takováto bezdlužnost garantována nezávislým expertem, notářem a samozřejmě i naší společností včetně slibu odškodnění.

2) HISTORIE FIRMY

Ready made společnosti musí mít nulovou podnikatelskou a obchodní historii. Pod ready made firmou nesmí podnikat nikdo před Vámi, jen tak máte jistotu její naprosté právní a účetní "čistoty".

Pokud si pořizujete ready made společnost s datem vzniku například z minulých let, je této podmínce třeba věnovat zvýšenou pozornost. Jelikož výsostně dbáme tohoto pravidla, tak všechny naše READY MADE společnosti samozřejmě mají nulovou hospodářskou historii.

3) CENA a SKRYTÉ POPLATKY

Stalo se dobrým zvykem, že mnoho prodejců ready made společností, nabízí prodej těchto firem za až nápadně výhodné ceny. Klient například až v průběhu převodu společnosti zjistí, že musí za svou novou firmu zaplatit mnohem vyšší částku, než která mu byla takovýmto prodejcem proklamována.

Profispolečnosti.cz jsou iniciátorem boje proti skrytým poplatkům v odvětví zakládání, prodeje a správy obchodních společností, a tak jsou naše ceny vždy konečné a klient je s takovou cenou vždy dopředu seznámen.

U našich služeb vždy dobře víte, kolik za ně platíte a navíc si již dnes můžeme dovolit tvrzení, že naše ceny jsou jedny z NEJVÝHODNĚJŠÍCH na českém trhu a to i vzhledem ke kvalitě a množství poskytnutých služeb.

4) POSTAVENÍ PRODEJCE READY MADE NA TRHU

Každý zájemce o službu koupě ready made společnosti, by si měl nejprve svého partnera důkladně prověřit. Ne nadarmo se doporučuje kupovat READY MADE společnosti pouze od renomovaných partnerů, kteří mají dostatečně silné postavení na trhu v daném oboru, což jejich klientům zaručuje nejen profesionalitu a kvalitu služeb, ale rovněž i možnost dlouhodobé spolupráce při budování jejich úspěšné firmy.

Profispolečnosti.cz s.r.o. patří mezi přední prodejce READY MADE společností, a tak máte vždy jistotu, že námi převáděné společnosti budou mít veškeré právní a ekonomické náležitosti a že převod těchto společností na Vaši osobu včetně zápisu změn do obchodního rejstříku proběhne rychle a hladce.

 

Získali jste dostatek informací? Objednejte si některou z našich služeb!
 
Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít