Povinné webové stránky pro akciové společnosti a Evropské společnosti od roku 2014

Od 1.1.2014 vchází v platnost nový zákon o obchodních korporacích – zkratka zákona č. 90/2012 Sb, který ukládá všem novým, ale i již existujícím akciovým společnostem a Evropským společnostem povinnost vlastnit webové stránky. To pro majitele akciových a Evropských společností znamená další náklad navíc – nákup vlastní domény, hostingu, ale především webových stránek.

Běžné webové stránky lze pořídit od 3 000 Kč, jedná se o vytvoření grafického logotypu a webového designu a následného naprogramování s jednoduchým redakčním systémem. Naše společnost Profispolečnosti.cz s.r.o. Vám může vytvořit kvalitní webové stránky, které budou odpovídat normám podle nového zákona. 

Jaké údaje musí webové stránky akciové a Evropské společnosti obsahovat? 

Webové stránky musí obsahovat především následující údaje: Název společnosti, sídlo společnosti, IČO společnosti, údaje o zápisu v obchodním rejstříku a pozvánky na valné hromady.

Pro Vaši představu níže uvádíme vzorové webové stránky, které splňují nové zákonné požadavky.

Vzorové webové stránky

Co se může stát v případě nedodržení nového zákona?

Povinnost vlastnictví webových stránek platí jak pro a.s. s akciemi na majitele, tak i pro společnosti s akciemi na jméno. Jestliže akciová společnost nedodrží zákon, který vchází v platnost dne 1.1.2014, může jí hrozit pokuta až do výše 20 tisíc korun.

Webové stránky pouze za 3.000,- Kč

Jestliže se nechcete zabývat zřizováním nových webových stránek, můžeme za Vás vše snadno a rychle zařídit, abyste měli co nejméně starostí a Vaše podnikání mohlo probíhat stejným způsobem jako do aktuální chvíle. 

Neváhejte tedy a kontaktujte nás, webové stránky Vám vytvoříme již do 14 dnů od zaslání Vaší objednávky. Webové stránky jen za 3 000,- Kč.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít