Prodej akciové společnosti s historií a a.s. s historií

Prodej společnosti s historií může být rizikový, protože spolu historií podnikatelské činnosti může dojít k převodu závazků společnosti. Proto, ať už se jedná o prodej akciové společnosti s historií nebo prodej s.r.o. společností s historií, musíte si dávat hodně pozor.

Profispolečnosti.cz nabízejí prodej společností s historií pouze z ověřených zdrojů a s garancí bezdlužnosti a nulových závazků.

Na druhou stranu, pokud se chcete vyhnout nákupu společnosti s historií, můžete koupit ready made firmu.

Taková ready made firma byla založena jen kvůli budoucímu prodeji, takže žádnou historii s podnikatelskou činností nemá. Ačkoli může být ready made společnost s.r.o. s historií založení několik let nazpět, jedná se pouze o datum zápisu společnosti do obchodního rejstříku. Koupit starší ready made firmu může být výhodné kvůli větší prestiži stáří firmy. Přesto však, i když kupujete ready made firmu, nemůžete spoléhat na každého. Dejte na osvědčené prodejce, kteří vám dají na ready made firmu garanci bezdlužnosti. Takovým prodejcem akciových společností a společností s ručením omezeným je Profispolečnosti.cz.

 Získali jste dostatek informací? Objednejte si některou z našich služeb!


Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít